argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ЗАЩО НЕ ОБЯВЯВАТЕ ОЦЕНКИТЕ ОТ ИЗПИТИТЕ НА СТРАНИЦАТА НА ПУ?  (Прочетена 5116 пъти)

josnake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69

ТОЛКОВА ЛИ Е СЛОЖНА ТАЗИ ПРОЦЕДУРА ДА СЕ ОБЯВЯТ ОЦЕНКИТЕ ? А АКО ВИ ЗАТРУДНЯВА ,ПОНЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ В УНИВЕРСИТЕТА ДА ВДИГАТ ТЕЛЕФОНИТЕ И ДА ИНФОРМИРАТ СТУДЕНТИТЕ ЗА ОЦЕНКИТЕ ОТ ПОЛОЖЕНИТЕ ОТ ТЯХ  ИЗПИТИ.
Активен

josnake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69

А ТОКУ ЩО МЕ ОТРЯЗАХА И НЕ МИ СЪОБЩИХА ОЦЕНКИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА С ДУМИТЕ:" ОЦЕНКИТЕ СА НА ТАБЛОТО", МНОГО НАГЛО И НЕКОРЕКТНО ИЗДЕВАТЕЛСТВО НАД ХОРАТА, КОИТО НЕ СА ОТ ПЛОВДИВ! БЯХ  С ДРУГИ ВИЖДАНИЯ ЗА ТОЗИ УНИВЕРСИТЕТ !
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

На мен не ми се е случвало...
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

sleepy_devil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Евала в това отношение на Д. Димов,осенките по патентно право ги изнася на страницата си - www.diman-dimov.com :-)
Активен

studentkа^^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

напълно съм съгласна с теб!!! в другите университети е точно такава практиката. можеш да си провериш всички оценки от всичките положени от теб изпити.
Активен

DQVOLCHETO

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • В живота е по-важно да си лидер,а не последовател!

ПОДКРЕПЯМ ИДЕЯТА НАПЪЛНО.ТОВА ЩЕ НИ УЛЕСНИ СТРАШНО МНОГО! :y:
Активен

Liglio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
  • Fortuna fortes metuit, ignavos premit.

josnake  кажи си трите имена ако си за РЧП като ходя към ПУ ще погледна и ще ти кажа.
Активен
Fortuna favet fortibus.

sleepy_devil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Ще е страхотно ако някой се заеме и това стане факт, но според мен колкото видяхме построените общежития на университета,толкова ще видим и това реализирано :-(
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

Ще е страхотно ако някой се заеме и това стане факт, но според мен колкото видяхме построените общежития на университета,толкова ще видим и това реализирано :-(
Колкото до общежитията- терен има, проект има, но няма пари! Ако се намери спонсор, ще станат!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

weedmactep

  • Гост

         Dear colleagues,
 I'm really glad for been your shcoolmate. Really awesome. the Very Best University in Buglaria. Now this is the third year  since I've booked this fabulous "minds place". shit . And every time when i pick up the speaker i hear one and the same answer: Take your village train and get to Plovdiv!!! Is that correct? :angry: What will happend if we, all those people, who are not from Plovdiv, but from far away, stand for our questions???? Actually, this topic belongs to us, to the "foreigners" or to the "peasants" . I've said, once, when i was 1st grade, to the instector of my specialty: $%^%&*(&^(%, :finger: :finger: i'm from Nessebar.  :finger: Am I a Peasant???? since how long your you haven't visited us?  :hihi:She just muted. And later on I called to her boss, Mr.X (I am not going to tell you his or hers  name, due to the........ daylight time savings, piss off. 8-)) Anyway from her chief, I hardly succeeded to learn my score. The Schores are not posted in the net!!!!!!! So guys, If you're coming from  far away, just don't  hasitate to contact someone from the PU.

CHeers lads! :bow:

  Thanks for posting my letter.
Активен

sleepy_devil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Най-големият университет в южна България без пари, без собствени общежития,без организация, но за това пък с лъснат кабинет на Ректора и солидни дарения,които кой знае каде отиват :-X Ами ако това ,Gogov,e университета,в който искаш да учиш направо си ударил джакпота!!!!
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

Не съм казал, че всичко е тип-топ, но аз лично с ректора проблеми нямам!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

Tanita_ge

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Супер тема!Поздравления за автора.Вече в основните  училища  има електронни дневници и родителите всяка седмица  виждат текущите оценки на децата си, а в университет като ПУ все още да не може да има такава услуга.Естествено , че трябват финанси за поддържане,но...
Активен

weedmactep

  • Гост

батка, беше ли влизалв ректорския кабинет преди??? Найш ли какъв кенеф беше? А помниш ликенефите? мeeeeeee. Стига си опявал за тия пари. Нио знаеш колко са, нито от къде идват.
« Последна редакция: 31.03.2008, 14:57:16 от Kelli_Mutu™ »
Активен

sleepy_devil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

weedmacter, а ти знаеш ли, парите за ремонта на университета са по проект "Красива България" и  финансиране от държавата.Да не би някой от университета да ги е извадил от джоба си,а??
Активен

weedmactep

  • Гост

виждам, че и ти се изтересуваш от политика и правене на пари. Е добре, аз ще те контрирам, пък тогава, забелязал ли си колко малко хора вече се "бъркат за пари". Батка, не е необходимо да се бръкнеш за тия пари.... Вече се кандидатсва за пари.... Парите от семестъра са дребни пари, и до никаде няма да стигнат. Евала на Мениджемта на университета, че съумяват да намерят кинти. Няма значение по какъв начин. Било и от някакав фонд. Няма значение. Важното е че се работи.  Много е ясно че ректора не се е бръкнал..... от кав зар той ще се барка в джоба??? не е и нужно. Американците си имат поговорка: Business is Business
    А какво ще стане ако пуснеш сегашните свине и нехранимайковци в едно чисто ново жилище???? след колко години ще се нуждае от ремонт според теб? Отивам на лекция при Тончева
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

weedmacter, а ти знаеш ли, парите за ремонта на университета са по проект "Красива България" и  финансиране от държавата.Да не би някой от университета да ги е извадил от джоба си,а??
Съвсем нормално е да са по проект! То фондовете на Европейския съюз са за това, впрочем. Казваш, че искаш да направиш нещо, доказваш, че знаеш как, дават ти пари и после се отчиташ. Ако някой не си мисли, че тия пари се дават току-така- защото искал някой-си да харчи...
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

weedmactep

  • Гост

За разлика от нас, културните хора със самосъзнание, дават пари за култура, защото след врреме туриста ще ходи там. Демек, правиш ремонт на джумаята и казваш на хората от диарбекир: Джумаята туй онуй елате д авидите. И те отиват. И постъпват пак пари... Правиш ремонт на университета и викаш: Елате нов университет, ала бала ;-) бизнес. И това е колкото вулгарно толкова хитро и просто. Тряа да се радваме че сме свидетели на ремонта. Само дето някой запекан Гъз още праи глупости, като да направи дупка във гипсокартона на 3 етай в ректората. Ми на М......... П........!!!!!!! Тва ше да е някой първокурсник утрепан.....Помниш ли кенефа в ректората батка през 2005? вярвам че по преди е било мноо по зле....
Активен

weedmactep

  • Гост

доволен съм че уча тук! И си го признавам. Колегите от филологиите са яки, мадамите са напрао метафизи4ното на4ало, а преподавателите са върха. Знам 4е и при другите няма да е по различно. Гордейте се!!!!!
Активен

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134

weedmacter, а ти знаеш ли, парите за ремонта на университета са по проект "Красива България" и  финансиране от държавата.Да не би някой от университета да ги е извадил от джоба си,а??
По проект "Красива България" беше ремонтирана и обновена фасадата на Ректората. Всичко останало е правено със средства на ПУ. Които никак не бяха малко - аудиториите, семинарните зали и другото беше от средата на миналия век.
Система за достъп до оценки на студентите от интернет се прави в момента, нарича се UNIS. Наистина, не се занимавам с нея и не мога да кажа кога ще е оперативна.
За оценки в интернет - няма задължение на преподавателите, прави се, ако на преподавателя му се занимава. Пуснали сме заявка за един скенер, с което би могло сканирани протоколи да се качват в нета - но тук пък е проблемът с личните данни. Софтуера на Учебен отдел не позволява експорт на данни към Word и не можем да направим списък по фак. номера и оценки. Там историята е друга... Моля също така колегите да имат предвид пренатовареното ежедневие на инспекторите от УО. Тези хора буквално нямат минута свободна - или пишат в компютъра, или в книгите, някак си между това обслужват студенти. Без да взимам отношение по всеки конкретен случай - някоя минута на слабост може да им бъде простена.
Активен