argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: От какво сте НЕДОВОЛНИ в ПФ?  (Прочетена 1283 пъти)

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Закво искате мнение щом толерирате само положителните такива ,а ни триете постовете като в темата за " пародията " и сте написали цитирам : " Това е официален форум на Педагогически Факултет, не пазара на село!
Съобразявайте се какво пишете!!!! "

Aйде кажи ми с какво не съм се съобразил ??? Не съм нагрубил никой тука ,пиша на кирилица + това не съм и псувал и т.н ...а просто си изказвам/е мнението , но просто си личи ,че тук има модератори ,на които много не им се нрави някоя мнения а? ...Щом за вас отрицателното мнение и критиката е "пазара на село"   то по-големи селяни вас НЯМА (говоря за тия дето трият точно постовете с критика и - мнение) :#2: :headbang:  Радвам се ,че в другите подраздели на форума не е така и се толерира всяко едно мнение дори да е негативно и с остра критика !  :#4: :y:
« Последна редакция: 02.04.2008, 17:40:25 от NG »
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България

ujen85briz

  • Гост
Re: От какво сте ДОВОЛНИ в ПФ?
« Отговор #1 -: 02.04.2008, 16:42:21 »

 :y: Taka е, благодаря на колегата,кадето ме цензурира по най-тапия начин! Може да ме спрете във подобни форумчета,но ви уверавам,че винаги ще ви нареждам супер яко,защото не  си струвате бе.
А ,това за селяните,беше най-селското изказване и следващият пат,когато някой ме обиди тука ще се разпраям с него по моя начин,който въобще не е приятен,защото все пак аз не сам визирал никого,то и човек не смее да си каже тапото мнение в тази измислена затаваща даржава!!!!Успехи,в опитите да ни спрете,само недейте по подлия начин с удари под краста,заклучвайте теми,това нищо няма да ви помогне,всички знаят и усещат че рейтинга на този ВУЗ и Факултет постепенно се доближава до абсолютното нулево равнище!!!ха ха :finger:
Активен