argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Много моля за помощ от БЕРЕ или Славянска филология 4-ти Курс  (Прочетена 2200 пъти)

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Здравейте. Моля колегите от 4-ти курс БЕРЕ или Славянска филология (предполагам, че имат лекции заедно) да ми помогнат с изпитната дата по Българска литература от 1-вата Световна война до наши дни при Ичевска. Проблемът ми е, че нямам възможност да идвам до Пловдив, за да проверявам кога точно сте си определили дата, така че ако може пишете тук, когато решите кога искате да ви е изпита. Благодаря предварително. Аааа , пропуснах да уточня - редовно обучение.
« Последна редакция: 10.04.2008, 13:43:51 от sweetnight »
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

И аз нямам кога да ходя на лекциите и ще се наложи да ги търся от колегите накуп. sweetnight, ако намеря нещо, ще пиша тук.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

sweetnight, а ти имаш ли заверка по тази литература? Защото от този семестър има нови изисквания, за да получиш заверка - трябва да събереш 200 точки от различни дейности (всяко присъствие на лекции или упражнения носи някакви точки). На края на семестъра щяло да има тест, дори два варианта на тест - единият голям (за всичките 200 точки), но съответно и по-труден, другият за 60-70 точки или нещо подобно (да си допълни кой колкото няма).
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Лелееее, каква е тази нова глупост :-D. Нормално де по принцип. Да имам заверка. Аз изкарах 4-ти курс миналата година. Само трябва да си взема устния изпит (ако разбера кога е датата) и двата държавни изпита. Благодаря за инфото все пак :-).
Активен

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Народе, хайде моля ви се. Не го ли уточнихте кога ще го направите този изпит? Много ви моля за помощ. Наистина нямам никаква възможност да проверя датата.
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Утре ще проверя и ще ти пиша :)
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Утре ще проверя и ще ти пиша :)
Mного благодаря. Дано да са изложени вече тези дати, че полудявам.
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Извинявай, че се забавих. Доколкото разбрах, датите са 1 и 2 юли (чак). Ако намеря някоя по-ранна дата, ще я пиша тук.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

koko_1914

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Точно така ! 1 юли писмен,а на 2 юли устен изпит ! Успех на всички ! Аз го виждам леко септемврийски този изпит, ама да видим.  :wink:
Активен

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Mного благодаря за информацията на всички, ама как можахте да го направите последния ден :-). Не, че е проблем де...ама малко напрегнато при Куманова ще ми стане напрегнато за молбите за държавен, АКО взема този :-). Не се притеснявайте, ако сте чели, изпитът всъщност е много приятен.
Активен