argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кандидатстване  (Прочетена 2048 пъти)

an4o_pz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Кандидатстване
« -: 07.05.2008, 13:45:54 »

Здравейте уча в ПУ няма значение какво, но не ми харесва та мисълта ми е ако искам да кандидатствам пак но в друго учебно заведение какво е необходимо да направя. И ако не ме приемат в другото учебно заведение дали ми се запазват студентските права. Благодаря предварително
Активен

mi7e7o

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Физически факултет
Re: Кандидатстване
« Отговор #1 -: 07.05.2009, 03:12:05 »

Здравейте уча в ПУ няма значение какво, но не ми харесва та мисълта ми е ако искам да кандидатствам пак но в друго учебно заведение какво е необходимо да направя. И ако не ме приемат в другото учебно заведение дали ми се запазват студентските права. Благодаря предварително
Не няма как да ти се запазят правата в ПУ след като веднъж си изеглил дипломата си. :)
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Кандидатстване
« Отговор #2 -: 07.05.2009, 09:06:00 »

Имаш право да си изтеглиш документите в рамките на 7 работни дни. Това ще ти е напълно достатъчно за да може да подадеш документи за кандидат студентската кампания. След това връщаш дипломата. Ако те приемат спираш студентските си права в ПУ т.е прекъсваш те ти връщат дипломата, а ти се записваш в новия университет.
   Друг вариант е да си завериш нотариално дипломата и с копието подпечатано от нотариус да кандидатстваш.
Активен