argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Данъчно право  (Прочетена 3178 пъти)

koruin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Данъчно право
« -: 19.05.2008, 13:25:50 »

Някой знае  ли телефона на проф.Стоянов по Данъчно право тъй като не мога да го открия а трябва да говоря с него
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: Данъчно право
« Отговор #1 -: 19.05.2008, 20:45:47 »

Питай в Деканата!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Данъчно право
« Отговор #2 -: 25.05.2008, 14:27:55 »

Колеги  ,    наближава    изпита  по     финансово    право   ,    казвайте     моля  Ви ,    как  ,  какви  въпроси , колко,   време  за  изпита,може  ли  да  се  използват   пищови, кога  са  готови  резултатите  от  изпита,  абе  всичко  каквото  се  сещате--  все  ще  ни  е  от   полза !Изпита  ни  е  на  9  юни   2008  год. 
,  така  че  побързайте  с  отговорите  !!!Благодаря      Ви   предварително   ,   плюс  усмивка  пред   строя ,   за  тези  които  са  били  войници! :-) :y: :-*
Активен
Всичко е любов

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Данъчно право
« Отговор #3 -: 25.05.2008, 19:18:07 »

Не знам дали точно тук му е мястото на този въпрос,но може би това е оправдано с оглед тази група автори(в областта на ФП) които смятат,че Данъчното право е част от ФП. :-D  :-D  :-D
А иначе за изпита,при нас беше 2 въпроса -единият общ-източници на ФП,другият- банков надзор.На другата група беше пак подобна комбинация,като втория въпрос беше БНБ.При нас въпросите свързани с банките   ни чете Шкретов и си мисля че той дава винаги един въпрос от банковото право,но не знам :mmm:.А иначе много хора преписваха,оценките-като цяло разнообразни(без скъсани,но въпреки това породиха много претенции). :-D
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Данъчно право
« Отговор #4 -: 30.05.2008, 15:07:36 »

Да  споделя , колеги    и      на      мен         много       не      ми          е       ясно,         защо       Финансовото     и       Данъчното          право        са       като       дупе      и          гащи!      Но       след      като     има  Данъчно-  осигурителен       процесуален      кодекс     ,      Закон       за        данъците      върху       доходите        физическите      лица  ,явно  нашата  Финансова    система     се      крепи     на      данъците!  По  мое  мнение      и     двете  имат      общи      черти  , но  и   различия  ,които      в      процеса      на  подготовката  да     ги        разберем,  и      да      не       се      караме       като       различни           професори   ,    които    често     пъти   са    на   противоположни      мнения   ,   за      ужас      на      студентите! :-) :y: :y:Нали   така    ,  колеги!
Активен
Всичко е любов

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re: Данъчно право
« Отговор #5 -: 16.06.2009, 15:16:38 »

Колеги дали ще има скоро оценки по ДП :roll:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Данъчно право
« Отговор #6 -: 19.06.2009, 09:59:14 »

Незнам за вашите оценки по Данъчно,но ние имахме същия ден след вас Финансово право и ас.Шкретов е казал ,че сигурно щели нашите да излезнат другата сряда ,т.е съм 24 някъде.Предполагам,че ако ви ги проверява той и вашите тогава може да излезнат.Надявам се да съм била от полза!
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Данъчно право
« Отговор #7 -: 19.06.2009, 14:06:13 »

На нас също ни каза, че към 26-ти трябва да излезат.Затова явно Шкретов е наясно със собственото си темпо на проверяване, предвид това че ще  "проверява" :-D    на два курса.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re: Данъчно право
« Отговор #8 -: 19.06.2009, 15:15:52 »

 Тая година се бавят нещо, преди излизаха още на следващата сутрин.   :-D
Да видим... :hihi:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Scarfac3

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: Данъчно право
« Отговор #9 -: 01.07.2009, 22:06:42 »

Оценките най-накрая са факт!има ги в сайта на университета,успех на всички  8-)
Активен
I always tell the truth,even when i lie...