argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: модератори--злобари!  (Прочетена 8156 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
модератори--злобари!
« -: 22.05.2008, 12:14:40 »

Имам  следното  предложение!  Всеки  да  споделя -- как  някой  модератор,  когато  не  е   съгласен  с  мнението на  някой , му  изтрива  поста!  днес  първия  който  забелязах , че  е  изтрил  нещо , което  не  му  харесва    е  някакъв  си  Лоустеф  или  нещо  подобно  на  латиница  --май  че  е   преподавател  по  физика  или  математика , не  знам  точно!  Барем  да  се  обозначи  с  две  имена!за  какво  трие  да  го  питаш  --няма  да  се  аргументира!  Просто  си  е  въобразил , че  е  фванал  дядо  господ  за  оная  работа! :-) :hihi:
Активен
Всичко е любов

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: модератори--злобари!
« Отговор #1 -: 22.05.2008, 12:37:04 »

Верно много тъпо това момче, ве! Как пък не го беше срам да изтрие офтопика на изтъкнатия пишман-студент по право гусин инженер Марин "На всяко гърне мерудията" Многознайков. Какво като господинчото се изцепва по въпроси, дето не е компетентен и флъди теми наляво и надясно. Та той е най-важния човек на форума, осветляващо го със своето революционно разбиране за писане на български език и дълбока житейска мъдрост!

Бай Маринчо президент! Лоустефа на сапун!
Активен
Физически Факултет

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #2 -: 22.05.2008, 12:50:51 »

Не   съм  писал , че  си  тъп,  а  че  си  злобар!  Разликата  е  огромна! :-) 8-)
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #3 -: 22.05.2008, 13:39:57 »

класацията  за  най-голям  злобар  и  идиот    на  първо  място  Лоустеф! :evil:
« Последна редакция: 22.05.2008, 13:41:39 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: модератори--злобари!
« Отговор #4 -: 22.05.2008, 17:33:38 »

Марине, ти си един страхливец и си последния, който има право да нарежда другите в тия форуми. Разкарай се от тука, само дразниш народа.
Активен
Too short signature limits.

ElItO

  • Гост
Re: модератори--злобари!
« Отговор #5 -: 22.05.2008, 21:32:30 »

Ха-ха-ха много готина тема!!!Вчера и аз направих малко спам, точно във връзка с г-н marin2025 и може би и той е изтрит от някой ЗЪЛ модератор, не ви е срам, да триете на човека бисерите. Много ми е забавно на мен да търся във форума неговите публикации, има просто уникални неща, решила съм да ги издам в книга (може би трябваше първо да си патентовам идеята, току виж някой ме изпреварил). Особено вчерашното му изказване (беше във връзка с някаква физична задача, аз за разлика от него съм  боса във физиката и не помня условието), беше просто уникално, ако сте го изтрили ще бъде голяма загуба. Човекът ми предложи пари за да емигрирам, да не срамя България с двата си невзети изпита, а вие ще му триете идеите-злобари такива...
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #6 -: 22.05.2008, 21:46:24 »

Точно  така  колежке,  аз  те  критикувам  за  2  невзети  изпита  ,  а  ти  ме  защитаваш!  Супер  си  ,  само  че  ми  загоряха   филийките  на   котлона  ,докато  ти  чета  и  отговарям!  Сега  --не  съм  съгласен  да  ми  издаваш   бисерите,  защото  питай  модератора  Лоустеф , какво  ще  ти  каже  за  авторското  право!  Вместо  да  спечелиш  --да  не  вземеш  да  загубиш , защото  това  твоето  намерение , не  само ти  си  го  мислиш,  а  аз  чакам  някой  да  се  хване  на       въдицата     и  да  го  дам  на  съд , за  кражба  на  интелектуална  собственост! :-) :-P     В  тая  област  съм  най--добрият!по  отношение  на  задачата  това  30  килограма  вода?????В   забавачницата  учат,  че  течностите  се     измерват     в    литри! :-) :inlove:
« Последна редакция: 22.05.2008, 22:17:18 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: модератори--злобари!
« Отговор #7 -: 23.05.2008, 10:10:08 »

Аз съм тъп, злобар, шамшал, кретен, простак и отрепка. Също така съм нисък, дебел, космат, гърбав, кривоглед, грозен съм и мириша. Обаче поне знам какво е литър, какво е килограм и защо двете не са взаимноизключващи се. Всъщност, това го знае всеки гимназиален ученик с коефицент на интелигентност над 60...

За авторското право на форума вече съм писал, а и съм се консултирал с юристи. Истински такива. Завършили. Кадърни. Колежке Елито - публикувай спокойно каквото си искаш и колкото си искаш.
Активен
Физически Факултет

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #8 -: 23.05.2008, 11:31:58 »

хи хи  хи  хи,     откога  инженерите  физици  започнаха  да  учат  приложна  психология  ???Д оста  добър  психологически  портрет  господин  Лоустеф--Стефчо   поздравления  --улучи  десятката! :-D :inlove: :-P
Аз съм тъп, злобар, шамшал, кретен, простак и отрепка. Също така съм нисък, дебел, космат, гърбав, кривоглед, грозен съм и мириша. Обаче поне знам какво е литър, какво е килограм и защо двете не са взаимноизключващи се. Всъщност, това го знае всеки гимназиален ученик с коефицент на интелигентност над 60...

За авторското право на форума вече съм писал, а и съм се консултирал с юристи. Истински такива. Завършили. Кадърни. Колежке Елито - публикувай спокойно каквото си искаш и колкото си искаш.
« Последна редакция: 23.05.2008, 23:24:25 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

The_Warlord

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 701
  • "I can't = I fear...do NOT fear!"
Re: модератори--злобари!
« Отговор #9 -: 23.05.2008, 15:29:48 »

sorry for the English but I'm on the bus station in Sofia (there's a free I-net here,and  the keyboard  is whole made up of steel ;) ) so I'll have to make some chemical experimets and if someone brings me Marin ... I will not decline ;) ... call me at the Inorganic Chem Lab ...  8-)
Активен
When you reach the Hell tell them I'm sending you - you'll receive a group reduction!
Животът е кратък, заверките - вечни!
Пловдив на три морета !!!

Георги Фурнаджиев

  • Гост
Re: модератори--злобари!
« Отговор #10 -: 23.05.2008, 15:48:01 »

Маринчо, пак ли ти бе, душицо? Покани модератора на кафенце, разкажи му колко години са те уважавали в армията пък може и да го респекрираш ... или очароваш - според зависи. :-D
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #11 -: 23.05.2008, 18:16:00 »

Жоре, защо  аз  да  каня  модератора - злобар  на  кафенце , бе  душко?Какво  е  направил  ---нищо,  аа...  по-точно  беше  ми  изтрил  2-3  поста,голяма  работа  е  ,  няма  що!  то  кой  ли  чете  наште  пишман  драсканици--приятел  не  виждаш  ли , че  сме  15  ---20   души , които  нямаме  си  работа  ,  та  си  четем  глупостите  и  от  време  на  време    се  обиждаме , за  да  прогоним   скуката    от  еднообразното   ни  ежедневие  и  да  се  сещаме , че  ако  не  сме  слънца , то  поне  сме  планети  в  орбитата  на  УНИТО!чао :-)  :y:
« Последна редакция: 23.05.2008, 22:09:11 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #12 -: 23.05.2008, 21:59:17 »

"Аре,  копелета  да  одим  на   тръстиките!" ---Цитат  от  Комиците, изрекъл  Христо  Гърбов  в  21часа  и  45мин. :-) :-D :-D :-D :-P
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #13 -: 23.05.2008, 23:20:42 »

Марине, ти си един страхливец и си последния, който има право да нарежда другите в тия форуми. Разкарай се от тука, само дразниш народа.
Това  да  не  ти  е  частна  собственост,     та  да  гониш  от  форума  хората ,    бе  пич!?!  Ти  да  не  си  народа     ,    че  да  говориш  от  името  на  народа!  Ай , стига  политика!Антончо  ,по-добре  измисли  някоя  програмка  по  физика  за  взаимозаменяемостта   (    "не  са  взаимноизключващи  се " --да  използвам  бисера  на  Лоустеф)  на  30  кг   вода  с  30  литра  и  я  дай  на  Стефчо  да  я  ползва  при  обучението  на  гимназистите! :-) :hihi: :evil: :finger:
« Последна редакция: 23.05.2008, 23:27:43 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: модератори--злобари!
« Отговор #14 -: 26.05.2008, 10:44:43 »

marin2025,

моля те спазвай правилата на форума. Има сериозни забележки към начина ти на общуване и водене на дискусия с другите потребители. Би могъл и да прецизираш малко правописа си, както и смисъла на постовете ти, като махнеш леките заяждания и т.н.
Мисля, че разбираш за какво говоря, а също разбираш че не е нужно да се мотивирам повече, нито аз, нито останалите модератори на форума. Ако запазиш същата тенденция ще се наложи да забраним достъпа ти до форума.

Сърдечни поздрави,

Атанас Терзийски
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: модератори--злобари!
« Отговор #15 -: 05.06.2008, 18:49:53 »

Мале и до тук ли се стигна?Стига си влошавайте живота бе хора.Защо се заяждате.Просто не обръщайте внимание на някои неща и така.Има една приказка ''Убий тъпака с мълчание''-много действа да знаете.
Активен

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re: модератори--злобари!
« Отговор #16 -: 21.09.2008, 13:47:34 »

Имам  следното  предложение!  Всеки  да  споделя -- как  някой  модератор,  когато  не  е   съгласен  с  мнението на  някой , му  изтрива  поста! 

Има такива ! Казваш си мнението , културно написано и въобще спазваш всичките правила на форума, но видиш ли на съответния мод не му харесва това , защото примерно е негативно или изопачава някакви отрицателни черти на университета, преподавателите и т.н  и поста ти е deleted ! Тъпо е .. пак го казвам и този модератор , за който говоря в случая си знае кой е ;) все пак му го казах в очите !  :finger:

Поне като си вършите работата , вършете я качествено..   :-)
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България

coco-brice

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: модератори--злобари!
« Отговор #17 -: 28.09.2008, 00:19:52 »

Але Бай Марине ти земи един админ стани и ги накажи всичките  :hihi: . Ти харабия си станал много отворен - заек ма наричаш в една друга тема за мнението на сайта на юристите.Ти хакер ли си какъв си, некав разбирач, ходи там са прегледай при докторр Джак Ливайн и млъкни вече.Палячо, много си смотан честно  ако съм на твое място бих си теглил куршума или бих виснал на сезала  :mooning: Бай Марин премиер   :bow:
« Последна редакция: 28.09.2008, 00:38:39 от coco-brice »
Активен
Bullshit Justice

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: модератори--злобари!
« Отговор #18 -: 05.01.2009, 22:09:27 »

Кой  си  ти  пич  и  за  какво  се  бориш  в  тоя  свят  ? Нямам  честа  да  те  познавам ,но  явно  си  отворен  образ  към  света! Поздрав  сърдечен  от  лудите  в  Наречен! (шегичка, да  не  се  разсърдиш,ако  си  някой  с  връзки  в  полицията  имам  работа  за  теб!Днес  се  върнах  с  много  готина  лека  кола  от  Швейцария,  но  намерих  разбит  апартамент (кражба  с  взлом  през  терасата) и  липсващ  лаптоп!  Давам  ти    200    евро,  ако ми  съдействаш  за  откриването  на  лаптопа Айсер 2492 NWLMI сериен  номер 764210С281601 купен  на  21, 02, 2007 ,год  от " ПИК    КОМПЮТЕР  "--ООД! Не  знам  дали  тук  му  е  мястото , но  съм  бясен  имах  много  ценна  информация  , закони , договори  и  т. н.   -- изобщо  не  ми  се  говори!Сбъдване  на  мечтите  ти  през  Новата  2009 година!
Активен
Всичко е любов