argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Патентно право  (Прочетена 3763 пъти)

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Патентно право
« -: 29.06.2008, 13:09:44 »

Някой може ли да ми каже как минава изпитът по Патентно право? Чух, че имало някакъв тест и ще съм благодарна ако някой го има да ми пише на лично съобщение.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Патентно право
« Отговор #1 -: 29.06.2008, 19:09:04 »

 :-D Изпитът ще мине, предполагам... :wink: с двата закона под ръчичка и бърза "консултацийка" на момента  :wink:. От лекциите, виждаш, че не се научава много...Та така, а за теста... за сефте да разбера за такова "колегиално" отношение, "Имам го, ама няма да ти го дам", тц, тц, такова чудо при задочниците никога не е било!  :vomit:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Патентно право
« Отговор #2 -: 29.06.2008, 21:19:05 »

Очевидно от скоро учиш редовно. :-D :-D :-D
Активен
Истината е само една,но и

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re: Патентно право
« Отговор #3 -: 29.06.2008, 21:33:23 »

на мен ми дадоха някакви въпроси които уж били от теста ама не е мн ясно от каде са и какви са. иначе поздравявам всички които се пребориха с облигационното в петък :beer:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re: Патентно право
« Отговор #4 -: 02.07.2008, 14:41:11 »

Първо, уча редовно от 1-ви курс, второ - само в правото сме толкова "колегиални" - тоест всеки за себе си, а другите сами да се оправят. То е ясно, че ще мине както повечето писмени изпити - с "помощ" :hihi:
Колкото до облигационното, радвам се, че го взех, та да не го мисля цяло лято.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Патентно право
« Отговор #5 -: 02.07.2008, 19:01:30 »

Първо, уча редовно от 1-ви курс, второ - само в правото сме толкова "колегиални" ...
1. Мен щеше да ме е срам да си призная, че колеги от 3 години отказват да ми помогнат
2. По причина на горното  :-D продължавам да твърдя, че моите колеги си остават задочниците  :bow:.
А иначе... успех в събота, и... отново причина да пийнем... не с "редовните"  :-D
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Патентно право
« Отговор #6 -: 02.07.2008, 19:38:04 »

Зависи какво разбираш под помощ и като колеги са ти задочниците,защо не учиш задочно, а се премести редовно(сигурно заради атмосферата  :-D  :-D  :-D)?
« Последна редакция: 02.07.2008, 19:41:24 от realist 19 »
Активен
Истината е само една,но и

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Патентно право
« Отговор #7 -: 03.07.2008, 07:58:20 »

Зависи какво разбираш под помощ и като колеги са ти задочниците,защо не учиш задочно, а се премести редовно(сигурно заради атмосферата  :-D  :-D  :-D)?

Колега, не се местя от задочно в редовно заради колегите, с които ще уча (където и да отида, вече знаеш моето мнение). Просто ме кефи повече системата на обучение, разбираш ли,  1 месец лекции на семестър ми идва "късичко" :-D. И ... това не е причина да спра да се виждам, "пийвам" с тези, които ме кефят :wink::-D т.е. "онези"). Това е..и пак - успех!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re: Патентно право
« Отговор #8 -: 05.07.2008, 07:32:42 »


[/quote]
1. Мен щеше да ме е срам да си призная, че колеги от 3 години отказват да ми помогнат
[/quote]

Не казвам, че колегите не помагат, естествено, че има доста такива ( включително и аз) , които помагаме, когато можем. Но тук става въпрос за една определена група от няколко човека, които си взеха изпита предварително и отказнат да споделят за какво става въпрос.
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Патентно право
« Отговор #9 -: 11.07.2008, 17:03:53 »

Търсете оценките по патентно право тук: http://diman-dimov.com/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=576
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Патентно право
« Отговор #10 -: 11.07.2008, 18:50:43 »

Търсете оценките по патентно право тук: http://diman-dimov.com/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=576
Кога ли щях да се сетя да проверя там, благодаря, paragraf 11 ! Носиш ми късмет  :wink:!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Патентно право
« Отговор #11 -: 12.07.2008, 22:33:05 »

Нямаше да е нужно да се сещаш да проверяваш там, защото ги има и на сайта на ЮФ ;).
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Патентно право
« Отговор #12 -: 13.07.2008, 08:15:43 »

Нямаше да е нужно да се сещаш да проверяваш там, защото ги има и на сайта на ЮФ ;).
:wink: hi, Дони! Аз съм много зает напоследък и ... така и не можах да ги открия в ... ей там :wink: моето телевизорче явно има някакъв проблем,  :-D  :-D естествено не съм сериозен  :wink:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!