argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дистанционно обучение  (Прочетена 2951 пъти)

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Дистанционно обучение
« -: 06.07.2008, 17:14:26 »

По официална информация в ПУ "Паисий Хилендарски" няма дистанционно обучение, но попаднах на следния скандал:
Хора които заплащат добре учат подобно обучение в университета. Мисля, че това е нещо нормално за България и всичко което се случва в нея. Въпроса ми е защо да не се премахне това сенчесто обучение и да бъде достъпно не само за тези които си плащат, а и за студентите от средно статистическите семейства.
« Последна редакция: 06.07.2008, 17:18:35 от FlexFit »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Дистанционно обучение
« Отговор #1 -: 06.07.2008, 21:04:10 »

Дистанционното   обучение  се отнася  само  за  тези , които  учат  второ  или  трето  висше  образование!Не  мога  да  кажа , че  това  е  привилегия  ,  защото  всеки  има  право  на  колкото си  поиска  магистратури,  а  ценоразписа   е  качен  на  сайта  на  Университета--за  Българите  все  още  цените  са  по-ниски  ,  а  за  чужденците     са      от      2000    до  4000  евро  ,   ако  не  се  лъжа !  Който  му се  учи  --да  учи , никакъв  проблем,  добре  че  дойде  тази  демокрация,  та  всеки  който  желае  нека  да  се  усъвършенствува! :-) :makeup: :inlove:
Активен
Всичко е любов

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Дистанционно обучение
« Отговор #2 -: 06.07.2008, 23:28:54 »

По официална информация в ПУ "Паисий Хилендарски" няма дистанционно обучение, но попаднах на следния скандал:
Хора които заплащат добре учат подобно обучение в университета. Мисля, че това е нещо нормално за България и всичко което се случва в нея. Въпроса ми е защо да не се премахне това сенчесто обучение и да бъде достъпно не само за тези които си плащат, а и за студентите от средно статистическите семейства.


Въпросът ми се струва много логичен . Аз също разбрах , че има подобен тип обучение от странични  коментари / оттук-оттам/ :-X
А да се върна на въпроса........................ Въпросът май е реторичен :?
Активен
Победата обича упоритите

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Дистанционно обучение
« Отговор #3 -: 07.07.2008, 12:20:50 »

Да  определено  въпроса  ти е  реторичен! Никой  не  реже  клона  на  който  виси!  Няма  в  света  никъде  предприятие    (под  това  понятие  имам  всички    видове      юридически  лица -- като  болници  ,  университети      (  ПУ  ,  колежи  и  т .н . частни  училища      ,  фирми...  и  общински .... и  държавни .... и  частни        дружества ,       абе   изобщо     всичко  което  има  приходи   и  разходи  )за  съжаление  топлата  вода  е  измислена  отдавна  ,а  за  сега  по-добра  форма  на  управление  от  Демокрацията  и  Свободния  пазар  в  света  няма ,  така  че  студенти , които  учат  първо  висше  образование  няма  как  да  учат  дистанционно   поради  факта , че  такова  за  тях  не  е  предвидено,  а  не  по  финансови  съображения  --  може  би  след  10  години  да  се  появи  нещо  такова  ,  но  засега  няма! :rock: :#8:
Активен
Всичко е любов