argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежитие на хотелски начала за кандидатстудентските изпити  (Прочетена 3695 пъти)

finita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Привет!

Освен на телефона на Служба Социалнобитови въпроси 032 261 329, на който естесвено никой не отговаря, има ли друг начин да се информирам за възможностите да си взема общежитие на хотелски начала за предстоящия кандидатстудентски изпит по математика на 17ти??? Уви, в последния момент ми казаха че няма да мога да преспя при приятелите, които така любезно си бяха предложили услугите...
Всякакво инфо ще бъде добре дошло  :s:
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council

Здравейте, много съжалявам, че никой не ви отговаря на телефона на комисията. Информацията с която разполагам, не е много, но понеже пишете "всякакво инфо"...:

По принцип е възможно да пренощувате в общежитията на ПУ, но доколкото знам единствено в общежитията "Чайка". За съжаление единственият начин да разберете дали има празни стаи е да отидете на място и да попитате, но предвид многото хора, които се очаква да са на изпит, не знам каква е вероятността за успех. Мисля, че другите университети, като Медицинския например, също дават тази възможност, но за съжаление нямам информация за тях. Другият вариант е да се помотате из сайтовете и да си потърсите някъде евтина нощувка на квартирни начала, които обикновено не са повече от 10-20 лева на вечер, а на вас предполагам не ви трябват много нощувки.
Опитайте на някой от следните адреси:
http://noshtuvki.burkan.info/obqvi/gr__Plovdiv!3484.html

http://www.hostelworld.com/findabed.php?ChosenCity=Plovdiv&ChosenCountry=Bulgaria

Има и доста други, можете да ги разгледате с някоя търсачка.

Студентски съвет Ви пожелава успех в кандидат-студентската кампания!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

finita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Активен