argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПУП и НУП  (Прочетена 4403 пъти)

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
ПУП и НУП
« -: 09.08.2008, 17:42:56 »

Какво мислите за специалността ПУП и НУП? Иска ми се да събера малко впечатления от студентите,които я изучават, дали са доволни.
Активен

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПУП и НУП
« Отговор #1 -: 15.08.2008, 10:52:39 »

ами бива-интересни предмети има,но като цяло (поне за мен )е загуба на времеме,затова ако искаш да учиш педагогика-по-добре запиши задочно.с тази специалност ще се научиш да разбираш от всичко
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: ПУП и НУП
« Отговор #2 -: 15.08.2008, 10:56:43 »

Аз вече уча в друга специалност, но пускам проучването за една моя приятелка, която се колебае дали да я запише тази година - задочно. Така че ще съм благодарна на всеки, който изрази своето мнение по въпроса.
Активен

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re: ПУП и НУП
« Отговор #3 -: 15.08.2008, 11:34:02 »

"...........с тази специалност ще се научиш да разбираш от всичко....... " - най-точно казано  :wink:
Активен

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПУП и НУП
« Отговор #4 -: 15.08.2008, 15:23:27 »

аз в началото си виках: кво толкова-малко психология,малко български език и тва е...ама май не стана така-кво беше тва-актьорски тренинг,акордеон,биология,детско конструктивно творчество,история,математика,основи на музикалната грамотност...от свичко по малко.все пак една начална учителка трябва да преподава по всичко  :-( по всичко обаче ти излиза соленко...много зор по коренно различни предмети  :drunk:
Активен

RuMbeto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: ПУП и НУП
« Отговор #5 -: 31.08.2008, 23:43:56 »

Какво мислите за специалността ПУП и НУП? Иска ми се да събера малко впечатления от студентите,които я изучават, дали са доволни.
Малко е ску4на  :-D , ако искаш да станеш педагог в детска градина или да преподаваш от 1 - 4 клас става, ина4е няма смисъл. Ли4но аз не съм о4арован, просто неставам за такъв тип работа  :-) :wink:
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: ПУП и НУП
« Отговор #6 -: 01.09.2008, 15:45:32 »

Тони какво стана записа ли се твоята приятелка?
Активен

elisaveta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: ПУП и НУП
« Отговор #7 -: 05.09.2008, 19:14:16 »

Някой знае ли къде мога да намеря програмата за ПНУП задочно ІІ курс
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re: ПУП и НУП
« Отговор #8 -: 08.09.2008, 12:51:12 »

Колеги, чудя се дали програмата, която изтеглих от сайта е актуална, т.е. дали не е от миналата година?
Благодаря ви предварително!  :-)
Активен

Iv4eto89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • Малката Студентка
Re: ПУП и НУП
« Отговор #9 -: 08.09.2008, 16:16:01 »

Колеги, чудя се дали програмата, която изтеглих от сайта е актуална, т.е. дали не е от миналата година?
Благодаря ви предварително!  :-)
 Според мен не е актуална и е от миналата година защото я има само за втория семестър а на нас закакво ни е като дори не знаем дали има изготвена за първия :-X :?
Активен

danito89

  • Гост
Re: ПУП и НУП
« Отговор #10 -: 15.10.2008, 20:13:26 »

За първи курс Така утре 16.10 няма ме нищо по АТУ В ДЕТЦКАТА ГРАДИНА вище си програмата от там на сетне:)  :-) :-)
Активен