argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Онлайн лекции  (Прочетена 6615 пъти)

nissan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
    • http://music.veks.net
Онлайн лекции
« -: 24.08.2008, 16:43:52 »

Дали някой би се наел да качва някакви лекций онлайн , ако вече е сторено , моля дайте някав линк ...


По специялно ми трябват за специялност "Български език и Руски език" 1курс 1семестър задочно :)


Сорка за спама ако има такъв  :-P
« Последна редакция: 07.05.2009, 12:40:37 от mi7e7o »
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Онлайн лекций
« Отговор #1 -: 24.08.2008, 16:57:21 »

Надъхани хора. :-DНяма лошо,мисля във форума на Филологическия има някакви линкове.
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: Онлайн лекций
« Отговор #2 -: 24.08.2008, 16:58:13 »

Какво ти трябва по-точно?Не съм ги качвала никъде,но мога да ти пратя някои неща. Примерно част от лекциите по езикознание,въпреки че е препоръчително да посещаваш лекциите на доц.Чобанов,да не кажа задължително. На упражнения по руски също трябва да ходиш на 100%. При доц.Козлуджов - литературна теория, лекции не ти трябват,ще учиш от учебника му и от други учебници,на лекциите му почти нищо не може да се запише...По странознание на Русия ще си закупиш една учебна тетрадка,в която има всичко необходимо за изпита - доц. Чонгарова е невероятен човек.Пожелавам ти успех в следването.
« Последна редакция: 24.08.2008, 17:19:24 от Toni87 »
Активен

nissan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
    • http://music.veks.net
Re: Онлайн лекций
« Отговор #3 -: 24.08.2008, 17:30:26 »

Благодаря и на двете Ви , ако има някаква възможност по скайп или нещо от сорта да се прати , тъй като ако изпускам лекцийте ( или поне някой от тях ) ще са ми необходимо да уча от някъде.  :-) Работя и ще е доста трудно и бачкане и лекций за това не искам да пропускам много много материяла  :-P

П.С. Тони ако имаш идея да ми пратиш някъде лекцийте , ще ти дължа почерпка :)

Поздрави Любо
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Онлайн лекций
« Отговор #4 -: 24.08.2008, 17:33:09 »

Аз не съм от този факултет. :-)
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: Онлайн лекций
« Отговор #5 -: 24.08.2008, 17:51:05 »

Дай ми e-mail и ще ти пратя някои неща които имам напечатани,но те са малка част.Имам всички лекции,но ако ти ги сканирам и изпратя няма да изглеждат много добре,но ще измислим нещо.И от колегите си можеш да попълваш пропуските,които имаш на лекции.Само да те предупредя не пропускай упражнения при ас.Атанасова няма да ти даде заверка.Едно можеш да пропуснеш,но повече не.Със Зозикова и Казълова няма да имаш проблем.
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Онлайн лекций
« Отговор #6 -: 24.08.2008, 18:12:45 »

Лекция първа:

Множествено число на никоя дума в българския език не завършва с Й. НИКОГА!!!

Примирил съм се, че пишещите по Интернет са неграмотници, но студент по българска филология... :-X
Активен
Физически Факултет

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re: Онлайн лекциИ
« Отговор #7 -: 24.08.2008, 18:32:57 »

Лекция първа:

Множествено число на никоя дума в българския език не завършва с Й. НИКОГА!!!

Примирил съм се, че пишещите по Интернет са неграмотници, но студент по българска филология... :-X

И на мен ми избоде очите тази дума - лекциЙ :roll:

nissan, за работещите студенти е подходяща задочната форма на обучение - няколко седмици ходиш на лекции(целодневно :drunk:) и през останалата част от годината правиш каквото си искаш(работиш, не работиш - твой избор) :-) И един приятелски съвет - наблегни на езиковата култура :-)
« Последна редакция: 24.08.2008, 19:16:55 от Καθαρός »
Активен

TressJolie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Онлайн лекций
« Отговор #8 -: 25.08.2008, 10:00:28 »

Дали някой би се наел да качва някакви лекций онлайн , ако вече е сторено , моля дайте някав линк ...


По специялно ми трябват за специялност "Български език и Руски език" 1курс 1семестър задочно :)


Сорка за спама ако има такъв  :-P

nissan, аз съм четвърти курс "Български и руски език". Ако нещо ти трябва, мога да ти донеса лекции докато съм в Пловдив от цялата първа година. Надявам се, че знаеш руски, защото иначе ще ти бъде много трудно задочно.
Така или иначе не е необходимо да посещаваш всички лекции, ще видиш, например, че по фолклор няма нужда да присъстваш, но лекциите по практически руски са задължителни, както и старобългарския при Кемалова и езикознанието. Имахме колеги, на които Чобанов не искаше да даде заверка, защото твърдеше, че не ги е виждал.... При Козлуджов имам пълните негови лекции и разработени теми от учебника. Много ни плашеше първоначално, но през по-голямата част от изпита него го нямаше.
Помисли си добре дали това е твоята специалност, защото ще се наложи да се въоръжиш с много желание, за да успееш да завършиш. Двойните специалности като нашата са трудни, защото има двойно повече изпити и накрая дори не ставаш филолог, а педагог..... Разбрахме, че се обсъжда възможността последната година да можем да се профилираме и да завършим като "журналист", "педагог" или "филолог", но още нищо не е сигурно.
Пожелавам ти успешно следване!
Активен

nissan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
    • http://music.veks.net
Re: Онлайн лекций
« Отговор #9 -: 31.08.2008, 11:11:37 »

Дай ми e-mail и ще ти пратя някои неща които имам напечатани,но те са малка част.Имам всички лекции,но ако ти ги сканирам и изпратя няма да изглеждат много добре,но ще измислим нещо.И от колегите си можеш да попълваш пропуските,които имаш на лекции.Само да те предупредя не пропускай упражнения при ас.Атанасова няма да ти даде заверка.Едно можеш да пропуснеш,но повече не.Със Зозикова и Казълова няма да имаш проблем.

tarator@mail.bg  :beer: :beer: :beer:
Дали някой би се наел да качва някакви лекций онлайн , ако вече е сторено , моля дайте някав линк ...


По специялно ми трябват за специялност "Български език и Руски език" 1курс 1семестър задочно :)


Сорка за спама ако има такъв  :-P

nissan, аз съм четвърти курс "Български и руски език".......... Пожелавам ти успешно следване!

Благодаря
« Последна редакция: 31.08.2008, 11:13:49 от nissan »
Активен

nissan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
    • http://music.veks.net
Re: Онлайн лекций
« Отговор #10 -: 10.09.2008, 22:32:04 »

Някой , ще ми прати ли лекций някаквииии моля Виии  :-D  :blush:  :headbang: не съм стъпил а се притеснявам ...
Активен

nissan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
    • http://music.veks.net
Re: Онлайн лекций
« Отговор #11 -: 20.09.2008, 15:15:34 »

Хайде бе колеги , дайте някакви записки , притеснен съм найстина ...
Активен

dima1983

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Привет на всички волни птички!
    • СВАТБАТА 17.08.08
Re: Онлайн лекциИ
« Отговор #12 -: 20.03.2009, 19:39:39 »

Лекция първа:

Множествено число на никоя дума в българския език не завършва с Й. НИКОГА!!!

Примирил съм се, че пишещите по Интернет са неграмотници, но студент по българска филология... :-X

И на мен ми избоде очите тази дума - лекциЙ :roll:

nissan, за работещите студенти е подходяща задочната форма на обучение - няколко седмици ходиш на лекции(целодневно :drunk:) и през останалата част от годината правиш каквото си искаш(работиш, не работиш - твой избор) :-) И един приятелски съвет - наблегни на езиковата култура :-)

А КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА СТУДЕНТКИТЕ МАЙКИ?
ВПРОЧЕМ АЗ СЪЩО НЕ СЪМ СТЪПИЛА НА ЛЕКЦИИ ПОНЕЖЕ НА 30.10 СТАНАХ МАЙКА И СЕГА СЪМ СИ ВКЪЩИ ПРИ МАЛКИЯ, КОЙТО СЛЕД 10 ДНИ СТАВА НА 5 МЕСЕЦА.
НЕ МОГА ДА ХОДЯ РЕДОВНО НА ЛЕКЦИИ,ПОНЕЖЕ НЯМА КОЙ ДА ГЛЕДА МАЛКИЯ И СЕ РЕГИСТРИРАХ ТУК С НАДЕЖДАТА ДА ОТКРИЯ НАКОЙ ОТ КОЛЕГИТЕ, КОЙТО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ДА НАВАКСАМ ПРОПУСНАТОТО...1ВИ КУРС МИ СЪМ НО НЯМА ДА ОТКАЖА И АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ЛЕКЦИИ,УПРАЖНЕНИЯ,КОНСПЕКТИ...АБЕ ОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКО, КОЕТО СА ВЗЕЛИ КАТО МАТЕРИАЛ ДОРИ И ЗА ПО-ГОРНИ КУРСОВЕ...НАДЯВАМ СЕ ЧЕ НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ...МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ ЛС ТУК АКО НЯКОЙ ИМА НЯКАКВИ МАТЕРИАЛИ!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО КОЛЕГИ
Активен
ДИМА ЯНЧЕВА

danito89

  • Гост
Re: Онлайн лекций
« Отговор #13 -: 20.03.2009, 20:01:04 »

Това да ли си редовно задочно аз бих казала не е оправдание и редовниците бачкат ама си намират лекции те или ходят.А и можели такова чудо кой те е пуснал до тук и да правиш такава елементарна грешка?
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: Онлайн лекций
« Отговор #14 -: 23.03.2009, 18:31:59 »

Какво се хванахте за грешката на човечеца  :roll:
Ама и той пък, да вземе да я поправи вече де :mmm:

Дима честито бебче  :inlove:, а за лекции на место потърси,запознай се с колегите ,помоли,не вярвам да ти откажат,тук едва ли някой ги качва.И това -"няма да откажа ако някой ми даде" ми то никой не ходи да пита на някой трябва ли му ,ти трябва да потърсиш,успех :hug:аз съм друга специалност иначе бих ти дала :wink:
Активен

dima1983

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Привет на всички волни птички!
    • СВАТБАТА 17.08.08
Re:Онлайн лекции
« Отговор #15 -: 03.12.2009, 18:44:40 »

Благодаря все пак... :handshake:
Активен
ДИМА ЯНЧЕВА