argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: за този форум...  (Прочетена 23720 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
за този форум...
« -: 29.08.2008, 00:10:12 »

Това е новия форум за бързи въпроси и бързи отговори. Моля поствайте тук вашите недискусионни въпроси, търсене на бърза и актуална информация и т.н. По този начин се надяваме да помогнем за по-лесното ориентиране във форума и намиране на информация, както и изчистване на останалите форуми от недискуционни теми.

Всякакви идеи за корекция на името, политиката за ползване и каквото и да е друго са добре дошли (както винаги).

:bow:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: за този форум...
« Отговор #1 -: 20.11.2008, 13:50:55 »

Аз имам няколко препоръки към самите питащи:

Избягвайте заглавия "Въпросче", "Моля за помощ", "HELP", "?!?!?!?!" и подобни. Постарайте се заглавието на темата ви да има нещо конкретно свързано с въпроса. И да не съдържа повече от един пунктуационен знак на края. Напишете си самия въпрос ясно и точно. Дайте възможно най-много подробности отначало, а не после 5-10 поста да се уточнявате. Въпроси свързани с конкретни предмети, конспекти, дати за изпити и подобни неща задавайте във форума на съответния ви факултет.
Активен
Физически Факултет

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: за този форум...
« Отговор #2 -: 21.11.2008, 18:03:02 »

Подкрепям lowstef и препоръчвам такива теми от рода на "спешно", "помощ", "помогнете" да бъдат изтривани от модераторите.
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: за този форум...
« Отговор #3 -: 21.11.2008, 18:39:48 »

Съгласна съм с lowstef  и Атанас. Аз лично ще трия такива теми. Бъдете по-конкретни в заглавията си,нищо не ви коства.  :smoking:
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: за този форум...
« Отговор #4 -: 23.11.2008, 14:03:56 »

На същото мнение съм  :handshake:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: за този форум...
« Отговор #5 -: 16.02.2009, 11:25:24 »

Проверявайте дали за вашия въпрос не е вече писано! 20 теми за едно и също не помагат, а пречат. И още веднъж:

ВЪПРОСИ ЗА КОНКРЕТНИ ПРЕДМЕТИ, ИЗПИТИ И ПРЕПОДАВАТЕЛИ СЕ ЗАДАВАТ В СЕКЦИИТЕ НА СЪОТВЕТНИТЕ ФАКУЛТЕТИ!!!
Активен
Физически Факултет

danito89

  • Гост
Re: за този форум...
« Отговор #6 -: 14.03.2009, 22:11:11 »

Това е добре трябва и другите форуми да се оправят и оставят само темите които са актуални много и ги няма на 20 места.Като в Педагогическа за няколко специалности има еднакви теми а една се използва :)
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:за този форум...
« Отговор #7 -: 05.08.2009, 17:43:53 »

За кандидат-студентски въпроси си има отделен форум, два сантиметра под този.
Активен
Физически Факултет

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:за този форум...
« Отговор #8 -: 27.08.2009, 00:36:35 »

На мен лично би ми харесало всеки "форумец" да може да трие собствените си постове когато е недоволен не да ги редактира, а да ги трие ПРОСТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!  :blush:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:за този форум...
« Отговор #9 -: 27.08.2009, 07:56:38 »

На мен лично би ми харесало всеки "форумец" да може да трие собствените си постове когато е недоволен не да ги редактира, а да ги трие ПРОСТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!  :blush:

Доста неприятно е, когато някой напише нещо, породи се дискусия и после се възползва от правото си да изтрие постовете си, когато размисли. Имахме такъв случай с недоволен потребител и тогава всички възроптаха и така решихме. Аналогично е и правилото за невъзможност на редактиране на пост няколко часа след постването му.
Та повечето неща като правила тук са вследствие както виждате от "съвестни" потребители. Съвсем в началото този форум беше друг, дори нямаше нужда от регистрация за да се пише вътре.
Активен

Kali

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:за този форум...
« Отговор #10 -: 11.12.2009, 00:04:54 »

Подкрепям изказаното по-горе мнение темите, формулирани с: въпросче, спешно и прочие да се трият. Така написани, по никакъв начин не улесняват останалите хора във форума, особено ако търсят точно определена информация. На мен лично ми се налага да отварям всеки такъв пост, за да разбера дали зад него не се крие търсената от мен информация, а това си е загуба на време и доста досадно  :no:
Активен

Tzvetelin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • clubber
    • Общежития към Университет "А. Златаров" - Бургас
Re:за този форум...
« Отговор #11 -: 06.03.2010, 23:27:44 »

Здравейте! От около два месеца имам проблем с логването във форума. Първо ми излиза екран с предупреждение за сайт с вирус. След като избера да продължа напред въпреки предупреждението ми излиза екрана със запаметеното име и парола ала като натисна бутона за влизане ми изписва грешна парола. Едва след като наново въведа паролата си и натисна бутона за влизане чак тогава съм логнат във форума. Мислех си, че този проблем ще изчезне ала продължава и леко ме дразни. Някой има ли разрешение?

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:за този форум...
« Отговор #12 -: 07.03.2010, 18:21:15 »

Tzvetelin, проблемите с логването ти звучат като да имаш проблем със сертификата, настройките за сигурността на браузъра ти и евентуално паролата ти... Пробвай с друг браузър и на друг компютър... и задължително инсталирай сертификата на BG ACAD | CA.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:за този форум...
« Отговор #13 -: 25.06.2010, 00:11:03 »

В този форум периодично изтривам стари топици, в които не е поствано за определен период от време, например 30 дена. Няма смисъл (според мен) да държим стари питания тук - те едва ли ще са полезни на някой.
Активен

myriana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:за този форум...
« Отговор #14 -: 02.03.2011, 15:21:20 »

а като ги изтриеш, местиш ли ги в някакъв архив преди това или изцяло ги триеш?
Активен

plamennfs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Здравейте
« Отговор #15 -: 12.07.2011, 12:05:16 »

Вчера ми каэаха,че трябва да се регистрирам във сайта на филологическия ф-т та искам да попитам това ли е мястото?Благодаря
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:за този форум...
« Отговор #16 -: 12.07.2011, 22:10:55 »

Не, това е форума. Какво точно ти казаха и по какъв случай?
Активен

plamennfs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:за този форум...
« Отговор #17 -: 13.07.2011, 08:55:04 »

ами каэаха ми единствено,яче трябва да се регистрирам въвсайта на факултета,тъй като подадох молба за да ме допуснат на иэпит м. септември със редовните студенти,а аэ съм задочник
Активен

marmot

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
    • Научете повече
Re: за този форум...
« Отговор #18 -: 13.07.2011, 18:23:24 »

Аз имам няколко препоръки към самите питащи:

Избягвайте заглавия "Въпросче", "Моля за помощ", "HELP", "?!?!?!?!" и подобни. Постарайте се заглавието на темата ви да има нещо конкретно свързано с въпроса. И да не съдържа повече от един пунктуационен знак на края. Напишете си самия въпрос ясно и точно. Дайте възможно най-много подробности отначало, а не после 5-10 поста да се уточнявате. Въпроси свързани с конкретни предмети, конспекти, дати за изпити и подобни неща задавайте във форума на съответния ви факултет.


Много правилно/

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:за този форум...
« Отговор #19 -: 13.07.2011, 22:57:09 »

ами каэаха ми единствено,яче трябва да се регистрирам въвсайта на факултета,тъй като подадох молба за да ме допуснат на иэпит м. септември със редовните студенти,а аэ съм задочник

Здравей,
Аз не виждам много общо между нещата, които искаш и регистрация в сайта ви. Може би е добре да изясниш подробностите. Иначе ако имаш Фокус регистрация (ако не - можеш да си направиш https://focus.uni-plovdiv.bg) то сайта на факултета ти е достъпен, но влизаш с ниски права...
Успех
Активен