argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: коя от двете специалности да избера?  (Прочетена 4028 пъти)

beauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: коя от двете специалности да избера?
« Отговор #20 -: 08.09.2008, 21:53:02 »

Благодаря на всикчи, които ме насочиха и които изказаха своето мнение и дадоха съвет!Благодаря ви мили колеги!Не зная дали съм направила вярния избор, но записах българска филология!Дано това е било правилното решение, защото най ме е страх от това някой ден да не съжалявам!Още веднъж благодаря на всикчи  :handshake:  :bow:
Активен

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: коя от двете специалности да избера?
« Отговор #21 -: 08.09.2008, 23:43:15 »

Мила beauty моменти на страх винаги ще има. Никой не може да ти гарантира на 100%, че това е  вярното решение за теб, и че някой ден няма да съжаляваш. Не мисли за това, а се съсредоточи в бъдещето, което ти искаш да се открие пред теб, и се стреми да го постигнеш. УСПЕХ !!!  :wink:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: коя от двете специалности да избера?
« Отговор #22 -: 09.09.2008, 15:26:42 »

Няма да съжаляваш - Българска филология е много интересна специалност - сама ще се убедиш. Успех  :y:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

ElItO

  • Гост
Re: коя от двете специалности да избера?
« Отговор #23 -: 09.09.2008, 15:33:43 »

И аз съм убедена, че няма да съжаляваш, в началото ще имате общи лекции с БЕРЕ и ще се увериш, че си направила верен избор :wink: Желая ти успех!!!
Активен

beauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: коя от двете специалности да избера?
« Отговор #24 -: 09.09.2008, 20:41:58 »

Gabby, Eli, Malak 4ovek, благодаря ви!Много сте мили!Ако всички бяха така съпричастни/малко или много/ от човешка гледна точка, наистина щяхме да сме много по-напред!Защото повечето хора са затворени в черупките си и не се интересуват за хората около тях!Правите впечатление! Желая ви всичко най-добро!Успех и на вас!Радвам се че задочно се познаваме!  :-)  :handshake:  :bow:
Активен