argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Бараките..бардак или българска му работа..  (Прочетена 7020 пъти)

filip88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Бараките не се чистят ,карахме упражнения там и под стола на една колежка имаше събути дамски чорапки ,които заварихме под същия стол и на следващото занятие през новата седмица  :hihi: :-D
Това какво ще рече ,че лелките  хранят животинките  с оставащата храна от студентския стол и през лятото си правят зимнина в стаичката им ,намираща се в бараките -  и на това сме ставали свидетели! :hihi:
Активен

wild_lady

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ха, котката ми е спала под чина. Какво да говоря повече, мирише, мръсно е.
Активен

klio_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Самото име говори само по себе си - " барака " .  :vomit: То в тях е по-студено от колкото вън. А иначе миризмите зловонни са запазена марка. Колеги, били ли сте в с.з. на "Костаки Пеев" ? Нас ни забучиха там на упражнение. Едва открихме улицата.  :hihi: А колко пъти ни взимат аудиториите или пък ни натикват като сардели в с.з. - 3 специалности.  :?  Добре че не всички колеги идват... :hihi: Нещо в организацията куца...
Активен
Bid my blood to run...

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

Положението на "Костаки Пеев" също не е розово, дори е повече от трагично според мен.  :cry: А няма ли да бъде вярно, ако кажем и за "сградата" на "Костаки Пеев", че е един своеобразен тип барака?  :-)
А относно фактът, че няколко специалности карат в една семинарна зала - нищо ново под слънцето!  :-) Първият семестър по детско-юношеска литература бяхме събрани 2 или 3 курса. Внесохме допълнително столове, но въпреки всичко имаше седящи по двама на стол.
Самото име говори само по себе си - " барака " .  :vomit: То в тях е по-студено от колкото вън. А иначе миризмите зловонни са запазена марка. Колеги, били ли сте в с.з. на "Костаки Пеев" ? Нас ни забучиха там на упражнение. Едва открихме улицата.  :hihi: А колко пъти ни взимат аудиториите или пък ни натикват като сардели в с.з. - 3 специалности.  :?  Добре че не всички колеги идват... :hihi: Нещо в организацията куца...
Активен
Love, love and love.

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128

А от тази година ще има увеличение на бройките за филологически факултет, говори се че до 1-2 години ще наброяваме 1000 души (така било записано в акредитацията). Много ми е интересно, къде ще учи "всичко това". Логично е първо да се мисли за зали, материални бази и т.н, а после да се гони увеличаване на бройки и евентуално държавни субсидии.
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Споко колега! Ще ни намерят мястото. Колко му е да се опъне в двора една шатра. Все някъде ще ги намърдат тия бройки, няма да останат на улицата (или не точно).
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124

Ако има възможност и още едни бараки ще сложат сигурно, но ще трябват и нови животинки ние сме им свикнали - котки кучета  :inlove:
Активен

ninjatune

  • Гост

Струва ми се,че в бараките карат само специалности,които плащат за семестъра малко пари.Тези които плащат повече карат занятия горе на меките столчета.Но не са само бараките днес карахме във втора аудитория,седнах до прозореца,зад радиатора имаше една кофа буклуци сигурно отпреди 20 год.

Евала! Трябва да се подчертае разликата в класите....а то онез дето плащат повече  като цяло и взимат изпитите по-лесно....МАФИЯ човече....
Активен

ninjatune

  • Гост

...ама като цяло те тея бараки са си чара на ПУ-то бе хорааааа....кво по-яко от тва да имаш изпит там по Общо Езикознание, да ти звънне телефона и да изкоментираш: "Кво стаа братле, тука съм в едни бараки, чакам да ма ебът", или пък да тряа да намериш някаква стая в Нова Сграда, която като цяло не съществува....няма я в планът за евакуация-ама принципно си я има, почти на покрива е--ама нямаа проблеми, там е изпита-оправяй са....ама все пак добре че не съм като колегите там с класическа китара--на тях сградата им била в Пазарджик майна--на едното братле му викам "и кво са, ти на квартирка в Пазарджик ли ша хойш?"...той ми вика: "По-скоро в Столипиново".....
Активен