argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебна програма ??  (Прочетена 4270 пъти)

ThE_NeXt_LeveL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Учебна програма ??
« -: 15.09.2008, 15:24:40 »

Здравейте, имам един въпрос .... тази година съм приет в специялност "Ядрена енергетика" и ми е чудно защо не намирам учебната програма, всички други физични специлности я има, но не и моята .... ?? някой да знае нещо по-въпроса, аз ли не намирам какфото трябва или найстина я няма  :?
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Учебна програма ??
« Отговор #1 -: 15.09.2008, 16:41:24 »

Здравейте, имам един въпрос .... тази година съм приет в специялност "Ядрена енергетика" и ми е чудно защо не намирам учебната програма, всички други физични специлности я има, но не и моята .... ?? някой да знае нещо по-въпроса, аз ли не намирам какфото трябва или найстина я няма  :?
Ами тази специалност е въведена за първи път в ПУ тази година.
Активен

ThE_NeXt_LeveL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Учебна програма ??
« Отговор #2 -: 16.09.2008, 01:10:17 »

Е тфа какфо значение има .... нещо пречи ли им да си обноват сайта или ??
Активен

kleosnefer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 375
  • To turn back ... and not to forgive
Re: Учебна програма ??
« Отговор #3 -: 16.09.2008, 10:02:55 »

За момента програмата на тази специалност не е качена в сайта на физическия, тъй като е нова специалност, което разбира се не оправдава липсата й в електронен формат. Просто няма да я намериш никъде за момента. Ако те вълнува наистина много трябва да отидеш до ПУ и да говориш с декана, за да можеш да я видиш, но мисля, че не си струва разкарването. Значи първите две години се учи абсолютно същото, което учи специалност инженерна физика с изключение на инженерната графика и стандартизация. Просто виж нейната програма, а и пък в началото на годината, което е след броени дни, ще ви дадат разписанието на предметите, които ще изучавате, за първата година. Ще учите общо взето ЛААГ - линейна алгебра и аналитична геометрия, математичен анализ 1 през 1 семестър и 2 през втория, механика, молекулна физика, физическо възпитание, английски език, иформатика и информационни технологии. И така... просто предметите се припокриват с тези на специалност физика  и инж. физика за първата година. Успех в следването! И добре дошли във физическия факултет на ПУ! :-)
Активен
Да рушиш, защото обичаш!

MASter-D

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • Trance Maniac and Drift lover
    • Trance and progressive music
Re: Учебна програма ??
« Отговор #4 -: 29.09.2008, 17:54:56 »

Добре дошъл на борда :)
Иначе колежката е права. Учиш всичко каквото и другите от Физическия Факултет с дребни добавки от към твоята специалност.
 :D :D
Активен
Keep it real .