argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Oбъркана съм малко...  (Прочетена 2971 пъти)

himichka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Oбъркана съм малко...
« -: 18.09.2008, 14:15:08 »

 :blush: Здравейте колеги,точно днес хванах "последния влак " и кандидатствах "химия"-задочно.Казаха ми директно да се запиша на 23 септември.Но дочух същевременно,че задочниците приключват първия семестър на 27 септември,може ли някой дами даде информация,как ще се процедира с такива като мен(заверки,лекции....)? :bow: предварително
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #1 -: 20.09.2008, 10:20:17 »

Хай,
Най-добре се обади и питай в деканата на телефони 402 (Ирина Кожухарова - секретар) или на 403 (Доц. д-р Илиян Иванов - декан). Повече инфо и контакти можеш да намериш на страницата на ХФ: http://argon.uni-plovdiv.bg
Питането във форума за важни неща с кратък срок не е препоръчително.
Активен

шуши

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #2 -: 22.09.2008, 14:20:21 »

Колежке,не ми е ясно как въобще ще си вземете изпитите без да се присъствала на  лекциите,според мен заверките са ви най-малкия проблем.Аз специално съм много против  тия записвания от незнам кое класиране,лично аз го приемам за обида!!! :y:
Активен

himichka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #3 -: 23.09.2008, 13:30:21 »

просто в последния момент реших да кандидатствам,не че съм опряла до "еди кое си " класиране.Така се стекоха обстоятелствата,еми ще ги взема някак си ,няма да съм единствената.
Активен

шуши

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #4 -: 23.09.2008, 18:27:57 »

да кандидатстваш?въобще държала ли си изпит?ще ти дойде много нанагорно не става толкова лесно номера записваш се снимаш лекциите и готово,това е химия не литература.надявам се схващаш разликата :-)
Активен

himichka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #5 -: 28.09.2008, 14:14:52 »

не не съм държала изпит,занимавала съм се усилено с химия в средното си образование и съм държала матура по химия!Така че прекрасно знам с какво се захващам. :wink:
Активен

шуши

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Oбъркана съм малко...
« Отговор #6 -: 29.09.2008, 13:36:59 »

успех тогава :D :y:
Активен