argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: стипендии  (Прочетена 34108 пъти)

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: стипендии
« Отговор #40 -: 26.02.2009, 14:41:02 »

Абсолютно никаква информация няма в нова сграда.Даже информация -че за да получиме информация за стипендии да отидеме в 133 стая в ректората(СБК).От къде да знаеме тези работи първи курс.Изчетох цялата информация и в сайта и там до онзи ден нямаше нищо.........смешно.Дани да не се отдалечаваме от темата-за рефератите и аз го питах каза"знам колеги , предвидил съм го" много точно нали?хахахах.вече сме 26.02.2009. :-*
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #41 -: 26.02.2009, 19:45:19 »

Писна ми през ден да хода до инспектора а тя ме праща в ректората.С две думи както ти казваш 26 сме ако до 4 не ми го провери се отказвам и без тожа има класиране мога да не се класирам.Много искам тая стипендия ама ще чакаме друго няма какво да правим...
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re: стипендии
« Отговор #42 -: 28.02.2009, 23:35:38 »

най-вероятно няма да получа отговор на въпроса, който ще задам, но все пак ще го задам. защо този семестър срокът, в който се подават документи за стипендии, е само три седмици? през първия, доколкото помня, бе малко над пет седмици. а този път – има-няма три, при това с два неработни дни в едната. не може да не е известно на “властимащите”, че някои т. нар. “началници” са толкова компетентни, че може да не се вместиш в срока заради един техен подпис, дори и всички останали измишльотини, изисквани от “властимащите”, да са ти налице. каквото и да си говорим, не можеш да сравняваш 39 дни с 19 дни. това е пълна простотия да се намали срокът наполовина. който го е измислил, си е оставил ръцете, дето се казва. :angry: :headbang: :-X
Активен

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #43 -: 01.03.2009, 14:51:10 »

И аз съм много недоволна първа година съм но това което гледам е ужасно.Първо не мога да подам никакви документи заради доцентите които още не са проверили изпитните ни работи.Второ документите които изкарах ми трябваха поне 2 седмици като преди 10.02 съм почнала да ги оправям.Единствено съм Благодарна на инспекторката си кояото по рано ни каза за няколко неща.Много е гадно има ме само 5 6 дена за подава не , а това е ужас голям...просто нямам думи...
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re: стипендии
« Отговор #44 -: 01.03.2009, 20:05:38 »

И аз съм много недоволна първа година съм но това което гледам е ужасно.Първо не мога да подам никакви документи заради доцентите които още не са проверили изпитните ни работи.Второ документите които изкарах ми трябваха поне 2 седмици като преди 10.02 съм почнала да ги оправям.Единствено съм Благодарна на инспекторката си кояото по рано ни каза за няколко неща.Много е гадно има ме само 5 6 дена за подава не , а това е ужас голям...просто нямам думи...
така е, колежке. и аз почнах да си уреждам документите за стипендията няколко дни, преди да започне да тече времето, ама ето – още не са издали един, дето ми трябва. а остават малко дни. освен това, имам лекции и в нова сграда. този път организацията, дето я спретнаха, струва по-малко от парче употребена тоалетна хартия
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: стипендии
« Отговор #45 -: 02.03.2009, 10:20:31 »

Дани предлагам всички които ще подавате за стипендия да отидете и да му кажете че държите да провери първо вашите работи,понеже така проваля шанса на всички ви да кандидастват за стипендията,дано не се обиди,но заради него няма да вземе никой от 1ви курс стипендия ли???? :roll:

Иначе за малкия срок,наистина е малък,и в търсене на бележки за доход ако си и от друг град си отнема време,дано по- рано който ще подава да се е сетил за дохода!

Активен

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #46 -: 04.03.2009, 16:50:07 »

Такае поне вече съм малко спокойна всички оценки ги имам и психологията даже.Дано ми стигне малко време за подаване,че просто незнам всеки си прехвърля топката след 1 година май няма да ми прави толкова много впечатление.За нещо което ти с еполага и си се борил минаваш през такъв ад нямам думи...ама това е в България сме..:)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: стипендии
« Отговор #47 -: 07.03.2009, 12:19:41 »

Искам да кажа едно голямо БРАВО на момчетата които вчера проверяваха документите на чакащите 300 човека пред 133 стая за стипендия-блъскаха се с неразбрали първокурсници,усмихваха се даже когато им се плачеше, геройски разбираха безсмислените въпроси ,които им се задаваха.Добре ,че бяха те ,иначе нямаше и за 2 часа да свършиме!!! :-*
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #48 -: 07.03.2009, 21:50:04 »

Правилно колежке благодарение на тези хора дето провераваха документи те.Половината ги подадоха и мина бързо.Хубаво е ,че  има ме такива колеги  и каквото и да ства опитват на място да се държът едно голямо БЛАГОДАРЯ И АЗ КАЗВАМ! :bow:
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: стипендии
« Отговор #49 -: 08.03.2009, 10:16:02 »

Хайде дано всички подали документи имат щастието да се класират!!!Пожелавам го искрено на всички!А класирането всъщност на ректората ли ще го изнесат в Сряда....май да.... :wink:
Активен
:)

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re: стипендии
« Отговор #50 -: 08.03.2009, 14:18:26 »

Класирането ще излезе на 16.03 в ректората на таблото на СБК
Активен
С. Цветков

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #51 -: 08.03.2009, 21:40:22 »

Благодаря ти колега :)
Активен

zlobichka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
  • Addicted (:
Re: стипендии
« Отговор #52 -: 09.03.2009, 18:23:56 »

sairax, ти откъде имаш инфо за 16 март?
Защото в сайта на ПУ (най-долу) пише, че класирането ще излезе на 11 март. И в крайна сметка... коя е датата?
Активен
Be positive!

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #53 -: 10.03.2009, 13:55:53 »

малко странно утре да излелезът резулта ти като има мн студенти и трябва да с егледат документите.Но аз утре ще провера за всеки случай ако не значи е на 16.03 :-)
Активен

VeSseLina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
  • АФ
Re: стипендии
« Отговор #54 -: 10.03.2009, 16:11:18 »

Срокът за подаване на документите е удължен до 12.03 включително, това е причината и класирането да се забави. :)
Активен
Just smile!

kiki_riki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: стипендии
« Отговор #55 -: 10.03.2009, 20:47:48 »

Моля за спешен и точен отговор, дали наистина е удължен срока за подаване на документи за стипендия???
Активен

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re: стипендии
« Отговор #56 -: 10.03.2009, 20:59:44 »

Колеги, стипендията за 4 месеца ли се взима или за 5?
Онзи ден спорихме с колеги, всеки казва различно мнение, та се зачудих.
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re: стипендии
« Отговор #57 -: 10.03.2009, 22:02:03 »

Срока е до 12.03 ВКЛЮЧИТЕЛНО

no name - стипендията е 5 месеца
Активен
С. Цветков

odb36

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: стипендии
« Отговор #58 -: 12.03.2009, 01:56:36 »

оо ще ни дойде доста доволно....стискаме палци тогава.
« Последна редакция: 12.03.2009, 02:02:04 от odb36 »
Активен

danito89

  • Гост
Re: стипендии
« Отговор #59 -: 12.03.2009, 16:50:30 »

от мен успех и дано всички които се нуждаем от тази стипендия да хванем :-)
Активен