argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ  (Прочетена 16635 пъти)

Poison

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
  • BE THE ONE,NOT THE NUMBER ONE,JUST THE ONLY ONE
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #40 -: 28.09.2006, 16:13:47 »

странно но имам чуството(което може да си остане само чуство),че с колегата PUdgd както и с йорката и роската сме в един и същи курс,някой може ли да ме светне дали сам права или греша?? :?
Активен
'Незнаещият живее много по-просто и лесно",но аз искам повече в живота от това да срещам само хубавата му страна.

PUdgd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #41 -: 28.09.2006, 16:39:24 »

странно но имам чуството(което може да си остане само чуство),че с колегата PUdgd както и с йорката и роската сме в един и същи курс,някой може ли да ме светне дали сам права или греша?? :?
С мен не си в 1 курс 100%...за Жорката и Роската нз...те да кажат.
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #42 -: 28.09.2006, 18:17:34 »

Тя за Жорката или както го нарича "йорката" сама си знае, а ако съдя по изразите на roskata... миииии май майййййййй!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

Poison

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
  • BE THE ONE,NOT THE NUMBER ONE,JUST THE ONLY ONE
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #43 -: 07.10.2006, 21:58:58 »

хм? колеги,Вие май ме взехте за мезе? да с Жоро(между другото SORRY Жоре -my friend,ама на компа на работа много се сменят тапите езици и пиша ту на bg с латински букви,което е доста объркващо,ту на анг.) а този другия колега от кой курс е щом не е от нашия? ПОНЕ ФИЛОСОФ ЛИ СИ? :evil: :-D
Активен
'Незнаещият живее много по-просто и лесно",но аз искам повече в живота от това да срещам само хубавата му страна.

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #44 -: 12.10.2006, 12:25:06 »

  В неделя ще ходим на теренно проучжане на Асенова крепост.  :-P
малко хапване, пийване и др.  08.00 на централна гара. Ако някой го влече историята да се чувства поканен.
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

Andon Semerdzhiev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #45 -: 27.10.2006, 14:58:45 »

     Здравейте колеги !
   Като начало искам да ви напиша , че програмите в сайта на университета винаги ги е имало и за филолозите и за философско-историческия факултет .
   Роден и чужди езици да се знаят е пътят по който трябва да се върви,
 всеки в историята да се внедри !
   Приликата на нашия и чуждите университети трябва да се състои в общата култура не само , а дори в нивото на специализираните знания.
   Например , защо тук последната публикация е от 2005 година май и точно така ? Ще ви кажа , че историята е една от най-интересните науки . Дори и физиката не борави в теоретичен или друг аспект с пътуване във времето , а историята ни го дава наготово - всяко нейно разглеждане е точно това . Като прибавим и дебрите на човешкото съзнание , изразени по правилен , ясен , точен , верен за всеки от нас метод и начин - ето основата на която трябва да стъпи и вече е философско-историческия факултет !
     Колеги , не са само човешките емоции на този свят , отдавна са открити процеси , настъпващи около нас и независещи ( а дали ? ) пряко от всекиго . Именно тяхното познаване , изучаване , виртуално моделиране са предмета на нашето следване . Благодаря
Активен

Sevastokrator Strez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #46 -: 01.12.2006, 20:29:45 »

Kade e temata za studentskata konferenciq???????????
Активен
Hayde sega znaem sa....

oknim

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #47 -: 18.12.2006, 14:15:53 »

tarsia i mela na geogri ot wtori kurs filosofiia, triabva mi vav vrazka s formiraneto na filosofskia klub
Активен

Evergrey

  • Гост
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #48 -: 16.01.2007, 22:44:34 »

Абе колеги на кои дати са изпитите по история на 1-ви курс  :blush:
Активен

ilinapi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ
« Отговор #49 -: 10.02.2007, 14:05:54 »

kym vsi4ki filofofi :
 molq vi da mi kajete dali filosofiqta e trudna kato specialnost (ne 4e o4akvam otgovor ot sorta na " mn e lesna, vyob6te ne se u4i"  :wink: :-D) no kato gledam programata imate dosta istoriq na ne znam si kvo si. kakvo smqtate za samata specialnost ako q u4i 4ovek s jelanie. ami realizaciqta?

blagodarq vi predvaritelno  :-*
Активен
Why people drink and drive, when they can smoke and fly? :)