argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ  (Прочетена 5137 пъти)

~Нели~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • физически факултет

Здравей!
Ако си  интелигентен, атрактивен, с висока обща култура, състезателен дух и най-вече искаш да печелиш от тези си качества, Студентски съвет Те  предизвиква да вземеш участие в първото за нашия университет Междуфакултетно състезание!То ще се състои на 26-ти ноември (сряда) от 18 часа в 6 ауд. и по регламент 9-те факултета участват с отбори от по 5-ма души.
Играчите ще отговарят на логически въпроси и въпроси от обща култура за непрофесионалисти свързани с дициплини от различните факултети.
Състезанието ще се проведе в 3 кръга:
-1 кръг (9 задачи с рейтинг по един от всеки факултет, всички отбори играят едновременно, отговарят писмено на въпрос в рамките на 1 мин);
-2 кръг (отборите сами избират от кои факултети да са задаваните им въпроси, играчите дават отговор последователно на 3 тестови въпроса с нарастваща степен на трудност);
-3 кръг ( логически въпрос с време за отговор не повече от 10 мин, най-бързият дал верен отговор печели);
Отборът спечелил първо място го очаква награда от 500лв., второ-300лв. и трето-100лв.
А за публиката  ще има много награди и изненади!
Срокът за записване на отборите-до 21 ноември при Тенчо на телефон: 0888 828480 или e-mail: tkalaidjiev@lex.bg
Нека по-добрите победят!  :-)


Активен
Ти виждаш нещата и питаш "защо?". Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не"?

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #1 -: 13.11.2008, 09:02:06 »

След като пак съм студент (не ми омръзва и това си е), може ли и аз да участвам. Малко конкуренцията ще бъде прецакана, ама то ще е за разнообразие - веднъж нашия факултет да прецаква, а не да бъде прецакван :) .
Активен
Физически Факултет

danito89

  • Гост
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #2 -: 23.11.2008, 12:46:24 »

Жалко че сега видях и съм испуснала срока карай де успехи и ще стискам палци :)
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #3 -: 24.11.2008, 09:41:04 »

Мда, сега се оказва, че съвсем няма да мога дори да присъствам. По същото време ще трябва да съм си вкъщи. Дали има шансове да бъде записано и качено някъде?
Активен
Физически Факултет

~Нели~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • физически факултет
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #4 -: 26.11.2008, 23:00:34 »

Здравейте, приятели!
Резултатите след днешното оспорвано състезание са:
1 място-ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ;
2 място-ПЕДАГОГИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ;
3 място-ФИЗИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ;
Честито на победителите!
Поздравления за достойното представяне на останалите отбори!
Надявам се да сте се забавлявали.  :-)
Благодаря на журито за отличната им работа и на публиката за активното й участие!
Ако сте доволни догодина ще играем отново. :wink:
Активен
Ти виждаш нещата и питаш "защо?". Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не"?

S.Cvetkov

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #5 -: 26.11.2008, 23:20:18 »

 :y: :y: :y: :y: :y: :y: супер беше :P педагогиката са перфектни
« Последна редакция: 27.11.2008, 11:20:34 от MISSTY »
Активен
С. Цветков

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #6 -: 27.11.2008, 15:10:12 »

Айде малко повечко информация, де. Местата хубаво, ама кой беше в отборите, примерни задачи, едно-друго. Айде казвайте си, че да не вадим ченгела.
Активен
Физически Факултет

danito89

  • Гост
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #7 -: 27.11.2008, 20:21:54 »

Моя си факултет си е супер браво на Педагогиката и на мойте хора че стигнаха на второ място :-) :D
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #8 -: 28.11.2008, 10:00:00 »

Е дайте малко повечко инфо де, как се е развило, снимки това онова :)  яд ме е че го прочетох 2 дни след състезанието.
Активен

danito89

  • Гост
Re: МЕЖДУФАКУЛТЕТНО СЪСТЕЗАНИЕ
« Отговор #9 -: 28.11.2008, 11:50:27 »

Ми дълго е за обяснени е казано накратко имаше 3 кръга снимки трябва да има ама нещо незнам къде са.Математическия фаултет изгърмя още след първия кръг какво др голяма емоция беше.Все пак и аз участвах  :-) като зайче:).Какво друго третия кръг беше с 2 логически задачи малко успях ме 2 задача да я решим по бързо и станах ме Втори надявам се скоро да се сложът някъде снимки те :)
Активен