argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 'Хванати на тясно'- а вие какво мислите (с Дима и Боряна)  (Прочетена 20841 пъти)

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Какво мислите за предаването? За да дадете своето мнение първо ни послушайте малко и ще чакаме да ни пишете...
То ще започне на 4-ти декември от 16:00 до 18:00 h.



Благодаря ви предварително! :wink:
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Нашата тема за днес е "Притеснявате ли се да общувате с нови хора?" и очакваме вашите мнения.

Водещи - две секси мацки.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Cool! :rock:

Успех с предаването, ще ви слушам когато мога.
Относно темата - притеснения понякога се появяват, особенно ако мацката ме кефи... с пичове засега не съм се хванал да се притеснявам, освен ако не съм сгафил с нещо. Притесненията според мен зависят от подхода и мисълта за "к'во ще стане сетне"...

Поздрави за вас - готините водещи и слушателите ви!
Искренно ви желая успех и постоянство да го постигнете!
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Темата днес е : Има ли аванта студентите са там!
Чакаме вашите мнения.
« Последна редакция: 11.12.2008, 15:49:31 от MISSTY »
Активен

btilov

  • Гост

Това с купона не мисля, че е много правилен пример, защото стимула за отиването на това събитие ще е различно за различния човек. За един ще бъде евентуалната възможност да притъпи сетивата си с огромни количества алкохол, за друг ще бъде възможността да се запознае с нови хора, за трети това ще е възможност да намери нов партньор за моментна връзка. Съответния стимул поражда съответната реакция. Едни обичат да вземат аванта, други обичат да я дават. Едни обичат да използват ситуацията, други харесват да бъдат използвани по предназначение за съответната ситуация. За съжаление хората нямат “аванта” да слушат радиото и за това само аз отговарям на темата ;)

Приятелски съвет: Поканете другия път някой преподавател и студент. Направете интервю сред самите студенти в университет, така ще си популяризирате и самото предаване.

Успех!
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

 :bow:
благодарим за предложението
Имаше предвид тебе ли да поканим........, защото няма проблем.
само кажи кога си свободен :wink:
« Последна редакция: 11.12.2008, 17:16:35 от MISSTY »
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page

Сладурки предаването е интересно само ми се струва, че избягахте доста от темата.
Поздрав за подбора на музиката.  :#7: :#7: :#7:

П.С. Пишете на кирилица - ако нямате инсталирана на пц-то, то в мрежата има мн кирилизатори на аванта  :-P
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

о.к. сладурке,така доволна ли си? :roll:
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Чакаме вашите мнения и предложения по днешната ни тема: Какво не трябва да казваме на първа среща?

Имате ли някакви фрапиращи истории- кажете ни ги :-)
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page

Темата днес е мн интересна :-P за съжаление няма да имам възможност да ви слушам.
Предлагам да се видим на поредната Bon Jovi вечер в Мармалад на 27 януари и да обсъдим забавните моменти от минали първи срещи.

Целувки  :-*
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

 :y: със сигурност на BON JOVI ще се видим. Мерси! :-*
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

  :#1:  :#2: :#7:
харесва ли ви музиката
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте!Днес ще ви говорим за :"Светът е прекалено малък - рано или късно пътищата отново се пресичат."Чакаме да се присъедините или да опровергаете нашето мнение :-)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

:rock: айде, с вас сме....
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте!Днес темата на нашето предаване е : "Разума или сърцето слушате, когато изпаднете в труден момент или искате да разрешите даден проблем?" 
Чакаме вашите мнения.... :-)
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте! И днес ще бъдете заедно с нас и се надяваме да се включите днес.
Нашата тема е "Трудно ли е да се запознаем с нови хора?"

надяваме се да чуем и Вас  :-) :wink:
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте! Днес ще си говорим за "Страхове и мечти"...   Какво мислите по темата  ни днес? Ако не сте съгласни с нас или пък одобрявате това, което казваме, ще чакаме да ни пишете...  :-)  :wink:
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте! Днес ще говорим за наближаващия празник Св. Валентин. какво мислите по този въпрос? 

А самата тема е: "Св. Валентин- кога и от кого се празнува? А типичен български празник ли е?"

Чакаме ви  :-) :wink:
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте ! Днес ще коментираме как е по-добре да живеем, а темата е: 'Животът купон ли е? ' :-)
Активен

diddl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Здравейте! Днес ще обсъдим две теми, основната е "Разочаровани ли сме от бившите си? " :-) :wink: А другата ще разберете......
Активен