argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!  (Прочетена 2012 пъти)

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« -: 08.12.2008, 15:45:27 »

Здравейте,
Първо искам да честитя на всички колеги в ЮФ студентския празник с пожелания за бъдеща реализация. 
Бих искал и да споделя за едно проблемче. От 10-ина дни като отварям страницата на ЮФ антивирусната ми обажда за едно  :evil:... spyware (YeldManager). Разбира се, проблемът е единствено в усещането, че нещо не е наред. И ... не за друго, но нали сайтът си е наш  :wink: и не върви точно той да си стои заразен. Та... то не е администраторска работа, мисля, но.. ако някой нещо може... а?  :wink:
Поздрави,
А. Петров
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #1 -: 08.12.2008, 20:26:44 »

Честит празник и от мен!

А по въпроса за сайта, няма такъв проблем при поне 3 компютъра, на които се изпробва. Нямам идея. Може да е бъг в твоя телевизор :).
Активен

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #2 -: 08.12.2008, 23:20:37 »

Здравейте,
Първо искам да честитя на всички колеги в ЮФ студентския празник с пожелания за бъдеща реализация. 
Бих искал и да споделя за едно проблемче. От 10-ина дни като отварям страницата на ЮФ антивирусната ми обажда за едно  :evil:... spyware (YeldManager). Разбира се, проблемът е единствено в усещането, че нещо не е наред. И ... не за друго, но нали сайтът си е наш  :wink: и не върви точно той да си стои заразен. Та... то не е администраторска работа, мисля, но.. ако някой нещо може... а?  :wink:
Поздрави,
А. Петров
Коя програма използвате, и проблемът само на първата страница ли е?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #3 -: 08.12.2008, 23:49:26 »

С  малко  закъснение  и  от  мен  честит празник и  умната !Важи  както  за  юристите така  и за  всички  студенти от  Пу и  останелите  Вузове !Успешна  сесия и  много  здраве! :-)
Активен
Всичко е любов

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #4 -: 09.12.2008, 08:08:34 »

Коя програма използвате, и проблемът само на първата страница ли е?
hi,
аз ползвам Panda и проблемът е на първата страница - еййй тук!, но... както казва Дони, склонен съм да приема, че "бъгчето" е в моя телевизор  :wink: (подписвам с особено мнение  :-D )
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #5 -: 11.12.2008, 10:11:54 »

На NOD32, Avira и Avаst проблем не се появява. Вероятно пандата е по-подозрителна и смята някой скрипт за вирус.
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
« Отговор #6 -: 11.12.2008, 11:43:17 »

На NOD32, Avira и Avаst проблем не се появява. Вероятно пандата е по-подозрителна и смята някой скрипт за вирус.
Параноята е страшна работа! ;)
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."