argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Капиталови Пазари - акад. Попчев  (Прочетена 18427 пъти)

dddimmmi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #40 -: 02.02.2009, 21:43:17 »

 Ти мислиш ли ,че за магистърската специалност Финансов мениджмънт може да има 70 изпита хахаха и да се учи  5г. Дори и в Америка твоето любимо сравнение не учат за магистри 5г , а се учи  2г и се иска две години практика преди да запишеш магистратура,нещо  лоша информация имаш за Америка , а няма как да ти е вярна ако не си учил там поне в един университет и като разчиташ само на слухове от познати.  :-D.В един магистърски курс няма за цел да се изучават 70 изпита сумати излишни неща, целта е да се учат съществени предмети свързани със специалността + практика .  А 70 изпита ги има в 4-я курс на обучение в бакалавърската степен ако не си обърнал внимание там са толкова и там трябва да са толкова, а магистратурата е една стъпка по-висока ,която се добавят около 10 изпита. За това не приказвай въздух работи . Също  и ти не си ми прочел това ,което съм ти писал  а си ги доизминил думите ми. Не съм казал ,че в Америка всеки има 5 и 6 от тестовете , а Казах ,че тука ако всеки има тестове за подготовка ще има 5 и6  на изпитите ние сме мн по-умни от американците . Говориш много ама нищо вярно няма .
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #41 -: 02.02.2009, 22:29:24 »

Абе, пич, нали за да стигнеш до магистър, требе и през бакалавър да минеш. За да се качиш на 3тия етаж по стълбите минаваш през втория задължително. Слухове, познати, филми, Америка, МАТРИЦАТА.  :-D Спрямо американците ние сме просто уникални, ти си живото доказателство, поздравявам те. 70 изпита магистърска програма....къде отиваш ти, може би?! На работа, едва ли не!  :-D  :-D  :-D

П.С. Много е яко, някой на два пъти да те схване ама МЕГА погрешно и да си разсъждава и разсъждава и изводи да вади.  :D  :rock:
Активен
Ицко иска поничка!

dddimmmi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #42 -: 03.02.2009, 20:46:36 »

Ицкей
Hero Member
*****

Рейтинг: -2
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 105


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)    
   
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #39 -: 02.02.2009, 19:37:38 »    Отговори с цитат
Всеки е шофьор, защото ни се налага. Но далеч не на всеки човек му се налага да е магистър. За шофьор се искат 2 изпита и няколко месеца подготовка, но за магистър се искат 50-60-70 изпита и минимум 5 години подготовка.
Пич първо виж ти какво си казал не ми прехвърляй твойте думи на мене хаха.
Пич ти нещо не си наред с главата ти вадиш изводи ,който само ти си харесваш и ти са супер луди 70 изпита за магистър това ТИ ГО КАЗА прочет иси кво си писал тогава спори с мене  :-D :-D :-D.
Вземи седни да учиш за изпитите ,а не си губи времето тука да ни учиш всички в сайта какво пишем и как да пишем  тука  и да коментираш с твойте философски  глупости всеки коментар . :-D :-D :-D. Най-добре ще направиш като замълчиш за винаги  :-D ще се оправим и без тебе във форума. :smoking:
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #43 -: 03.02.2009, 21:15:08 »

Викаш, за смях стана, и сега аз съм виновен.  :-D
Не знам от къде го взе това ограничено мислене, че да си помислиш, че някой има предвид, че само и единствено магистратурата трае 5 години, след като те са по година-две. Прегледай си схващанията. Май не го схвана това за качването на третия етаж и минаването през втория. Залагах големи надежди, уви напразно. А уж аналогиите се използвали за по-добро схващане. Е, да ама някои не могат да покрият минималните изисквания за този подход.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

dddimmmi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #44 -: 07.02.2009, 20:54:45 »


*****

Рейтинг: -2
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)    
   
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #39 -: 02.02.2009, 19:37:38 »    Отговори с цитат
Всеки е шофьор, защото ни се налага. Но далеч не на всеки човек му се налага да е магистър. За шофьор се искат 2 изпита и няколко месеца подготовка, но за магистър се искат 50-60-70 изпита и минимум 5 години подготовка. Аналогиите са хубаво нещо само когато са правилни. Иначе имам предвид да има тестове по принцип и за тренировка, а не всеки да има теста, който ще се падне на изпита. Щот’ някак си не ми се вписва особено у акъла тази изтънчена и премъдра мисъл, че всеки ще има 5-6 при наличието на повече книжки с тестови въпроси по дисциплините. На запад има бол с такива тестове под всякаква форма, но не съм чул да ги взимат изпитите само с 5 и 6. Малко по-съсредоточено трябваше да ме прочетеш. Верно, че е дълго, но все пак си се впрегнал да отговаряш на нещо, чийто смисъл никак не си доловил. Дано на лекциите да улавяте повече думи с правилния смисъл. Или пък на теб не ти се налага да улавяш смисъла, щот’ пишеш едно към едно, нищо че си на задните редове и се разсейваш от време на време, то е човещинка.  grin Няма да продължа обаче, че се плаша от себе си. Липсата на успеваемост за нещо толкова божествено елементарно може да доведе човек до изводи, които да го стреснат. Успех с разгадаването, разгадаването.  yeah



Ти стана за смях забравяш дори какво си писал и после пишеш други неща . Ето припомни си   :-D :-D :-D
Активен

dddimmmi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #45 -: 08.02.2009, 10:56:05 »

Ицкей правил ли си проекта по финансов анализ ,знаеш ли дали сумата на прекия и косвения ОПП трябва да са еднакви :-)
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #46 -: 08.02.2009, 22:31:27 »

Закон за висшето образование

бла бла бла
Чл.42. (1) (изм.,ДВ,бр.41 от 2007 г.) Системата на висшето образование организира обучение след завършено средно образование и се състои от следните степени:
1. образователно-квалификационна степен "бакалавър", за придобиването на която в съответствие с учебния план се изискват:
бла бла
2. образователно-квалификационна степен "магистър", за придобиването на която се изискват:
а) не по-малко от 300 кредита съгласно учебния план със срок на обучение не по-малък от 5 години;
бла бла бла
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Поредната порция смях ти е сервирана. Можеш да й се порадваш. Тъй като гледам, че постоянно ми копираш постовете, можеш да си ги принтираш и да си ги направиш на плакати и да си облепиш хола с тях, като тапети. И закона също. Целия. И четейки да си се смееш постоянно. Ще бъдеш заобиколен от самия смях и той няма да те напуска. Всеки е свободен да се смее на каквото си пожелае. За мен ситуацията е уникално жалка, но след като за теб е смешна, отнасяш искрените ми пожелания за сладък ти смях. Нека смехът у теб пребъде.  :y:


П.С. Понякога разговорът с хората ги превръща в карикатури на самите тях от времето преди да проговорят. Метаморфозата е с уникален контраст. Дерзай.  :wink:
Активен
Ицко иска поничка!

didito87

  • Гост
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #47 -: 17.02.2009, 15:34:03 »

Бихте ли ми пратили и на мен материали diana.abrasheva@gmail.com
Благодаря Ви предварително :-)
Активен

aquariuz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Предубедена
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #48 -: 20.02.2009, 16:47:19 »

@dddimmmi & @Ицкей: Момчета, извинете ме, че се правя на модаратор, но съм принудена.
Искам само да ви помоля да не превръщате темата в прост чат, пък бил той е на адски високо интелектуално ниво.  :wink: Тук се пишеше преди време за дисциплината Капиталов пазар, водена от акад. И. Попчев, докато вие не се намесихте.
Ако искате да се дърлите, си отворете нова тема, стига fins_admin да няма нищо против.
Активен
Durch Shaden wird man klu

plotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #49 -: 24.08.2009, 14:59:43 »

nqkoi ako moje da mi prati materiali pls da go napravi na plotter@mail.bg
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #50 -: 25.08.2009, 23:43:33 »

@dddimmmi & @Ицкей: Момчета, извинете ме, че се правя на модаратор, но съм принудена.
Искам само да ви помоля да не превръщате темата в прост чат, пък бил той е на адски високо интелектуално ниво.  :wink:


Петя, я стига, тая тема стана много весела  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

vanq_zapqnova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #51 -: 08.09.2009, 09:15:47 »

Колеги, може ли и за мен примерните тестове и материали за изпита. Предварително благодаря много  vanq_zaprqnova@abv.bg
Активен

voldo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #52 -: 15.03.2010, 16:32:52 »

Здравейте,може ли да ми изпратите и на мен материали  за този изпит,благодаря предварително :-D
voldo1@abv.bg
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #53 -: 16.03.2010, 11:56:23 »

И аз ще съм благодарна за материали по този предмет. mi6oka_mi4o@abv.bg  :-)

Активен

kudogangster

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #54 -: 25.03.2010, 20:07:53 »

някой ако може да ми изпрати и на мен нещо за курсовата по капиталови пазари. ако мога аз да помогна с нещо в няква дисциплина пишете ми rusev_plamen@abv.bg
« Последна редакция: 25.03.2010, 20:14:35 от kudogangster »
Активен

Александра Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #55 -: 20.05.2010, 18:06:56 »

Закон за висшето образование

бла бла бла
Чл.42. (1) (изм.,ДВ,бр.41 от 2007 г.) Системата на висшето образование организира обучение след завършено средно образование и се състои от следните степени:
1. образователно-квалификационна степен "бакалавър", за придобиването на която в съответствие с учебния план се изискват:
бла бла
2. образователно-квалификационна степен "магистър", за придобиването на която се изискват:
а) не по-малко от 300 кредита съгласно учебния план със срок на обучение не по-малък от 5 години;
бла бла бла
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Поредната порция смях ти е сервирана. Можеш да й се порадваш. Тъй като гледам, че постоянно ми копираш постовете, можеш да си ги принтираш и да си ги направиш на плакати и да си облепиш хола с тях, като тапети. И закона също. Целия. И четейки да си се смееш постоянно. Ще бъдеш заобиколен от самия смях и той няма да те напуска. Всеки е свободен да се смее на каквото си пожелае. За мен ситуацията е уникално жалка, но след като за теб е смешна, отнасяш искрените ми пожелания за сладък ти смях. Нека смехът у теб пребъде.  :y:


П.С. Понякога разговорът с хората ги превръща в карикатури на самите тях от времето преди да проговорят. Метаморфозата е с уникален контраст. Дерзай.  :wink:
Ицкей, ЕВАЛА! За тази игра са нужни двама, нали знаеш?  :wink:
Активен

undacha

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #56 -: 19.06.2014, 11:32:24 »

Ако е възможно и аз да получа материали по Капиталов пазар на infoiliqn@gmail.com
Активен

viliblagoeva88@gmail.com

  • Гост
Re: Капиталови Пазари - акад. Попчев
« Отговор #57 -: 03.04.2017, 11:16:31 »

Здравейте, моля ако може и на мен да ми изпратите тестовете по капиталови пазари. vili_blagoeva@abv.bg
 Благодаря.
Активен