argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА  (Прочетена 2190 пъти)

antonioto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« -: 20.12.2008, 09:18:28 »

Здравейте на всички във форума.
Надявам се да ми помогнетер тъй като съм студент първа година в университета Българска филология (задочно) Миналата седмица на 14 декември на редовния изпит по езикознание Чобанов ме скъса и тъй като съм далеч от Пловдив нямам възможност да проверявам редовно как вървят дати и изпити МОЛЯ ПИШЕТЕ КОГА Е ПОПРАВКАТА ЗА ИЗПИТА ПРИ НЕГО ???
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #1 -: 20.12.2008, 19:18:02 »

Поправките са Юни месец.Датата за поправка още не е насрочена.Чобанов принципно я казва чак към края на очните от втория семестър.Не се притеснявай има време. :y:
Активен

antonioto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #2 -: 21.12.2008, 16:54:27 »

Много ти благодаря за отговора, защото се бях поуплашил малко че ще е януари поправката  :s: . Значи вече втория семестър ще се разбере за изпита.
Активен

peshterska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #3 -: 11.03.2009, 15:29:17 »

Мен също ме скъса на редовния през първия семестър. Аз съм РФ ЗО и поправката ни е на 15 юни от 9.00, а ликвидацията на 7 юли пак от 9.00 часа
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #4 -: 09.04.2009, 01:58:59 »

Няма да се плашите, както и да учите много, ако човека е на кеф взимате изпита, ако не е на кеф не го взимате, независимо колко сте чели. От опит ви казвам това тъй като и аз също не успях да го взема от първия път. Успех!
Активен

tavs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #5 -: 20.04.2009, 16:52:17 »

Здравейте! Споко за изпита по Езикознание.....съгласна съм, че ако е накеф - ще си вземете изпита, имам колеги, които вече 3-та година не могат да си говземат при него.Стискам ви палци, колеги!!!! :y:
Активен

lady_of_the_lake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: ЕЗИКОЗНАНИЕ - ПОПРАВКА
« Отговор #6 -: 04.05.2009, 11:34:23 »

здравейте! Аз съм студентка първа година Българска филолгия, редовно. Чобанов ме скъса на редовна сесия  :?. Кога ще бъде изпита? В смисъл, знам че поправителната и ликвидационната е септември, но кога се обявяват дати и кой ги определя?  :-)
Активен