argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Нередности в Педагогическия факултет  (Прочетена 10020 пъти)

HymerrA

  • Гост

Здравейте.Тези дни ми се случи нещо абсолютно фрапантно. В понеделник миналата седмица,дни преди края на семестъра една доцентка ,при която имам ПУП зачезна.Казаха ми ,че щяла да заминава за Германия на специализация и т.н.Аз естествено нямах заверка само при нея.Първа година Педагогика и естествено крайно объркан спрямо този ВУЗ(титла недостойна за тази сбирщина и по-специално за Педагогическия Факултет).Имам си призовка ,която си е документ и тръгнах с нея за служебна заверка от инспекторката на специалността.
Тя естествено нищо не свърши освен да ме ругае,обижда по всевъзможни начини и да ми разправя ,че и по новините да ме били давали служебна заверка в нашия факултет съм щял на кухово лято да получа.Прати ме да чакам пред един кабинет на 3тия етаж въпросната доцентка,защото наглостта не и позволяваше да проумее,че нея я няма и няма и да я има,защото тя не дойде в редовната ни лекция,както и в приемните си часове и т.н.
Изпратиха ме при инспекторката на специалност ПУП ,която също ме натири.Няма заверка,няма семестър и на сесия не мога да отида така,а на тази инспекторка не и пука.Не съм от Пловдив,ставам в 4 сутринта за да пропътувам сума ти километри и висна вече 3 дена пред тази сграда само защото ме е нямало 15 минути ,през които аз не съм оведомен ,че въпросната доцентка ще дава заверките,при положение ,че имаме редовно на другия ден.Изпит нямам тази сесия при нея и не ми остава друго освен да отпиша целия университет.
Когато отида в ректората и спомена ,че съм "Педагогика" ме натирват направо да съм си ходел в новата сграда да се оправям,а пък там чувам с наглия си тон същата секретарка:" Пък аз какво да направя" при положение ,че всичко зависи от нея.Имена не споменавам ,но явно се досещате...
Ако някой може да ме посъветва е добре дошло,защото вече се предадох направо пред тази бюрокрация...
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #1 -: 07.06.2006, 23:12:43 »

Съвсем набързо, няколко бележки и съвета:

За доцентката: нищо нередно, имала е добро предложение и се е възползвала.

За това какво е ВУЗ и какво не е няма да коментирам.

Трябва да бъдете по-внимателен и възпитан, когато ви говорят нещо да слушате внимателно и после да зададете въпросите си. Ако сте се държали грубо и невъзпитано, нормално е да получите това насреща. Трябва да разберете, че инспекторките се занимават с всичките студенти (и техните странни и досадни едни и същи въпроси), а точно по това време - за заверките, те са доста изнервени.

А как се е получило така, че Вашите колеги имат заверки, а Вие нямате? (знам как се е получило, но и Вие имате право - случват се такива пропуски, но ситуацията става доста изнервяща ако доцентката е повтаряла кога ще дава заверки на всяка лекция)

За доцентката - опитайте се да намерите някакви координати. Телефон, електронна поща. Може все още да не е заминала, а и в крайна сметка на Вас Ви трябва подписа й.

Ако вече е заминала, можете да си изпратите книжката по куриер и да я получите обратно по пощата, ако се уговорите с доцентката по електронната поща.

Колкото до секретарките, дръжте се възможно най-възпитано. Човекът, който може да разреши Вашия въпрос освен доцентката е декана на факултета. Опитайте се да се свържете с него и да представите проблема си. (не забравяйте, зе освен с това той има да се занимава още с хиляди неща).

успех:
а.
Активен

HymeRRA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #2 -: 08.06.2006, 00:55:53 »

След като ми изгубиха документите за стипендия с отличен успех същия декан не ми помогна с нищо освен да ме обижда около 30 минутки и да ми обяснява ,че аз съм виновен за немърливостта на негови служители задето съм предал редовни документи,а те са ги затрили след 20-30 минутки.След това даже ме плаши със съд по член ,който не е за това ,а за личните документи.
Доцентката е заминала или няма намерение да се весне повече. Нейните колежки й нямат телефона и не е от Пловдив. Първият ми изпит е в понеделник.Със секретарката нямах удоволствието да говоря,защото е в почивка покрай изпитите,но инспекторката се държа безсрамно нагло и след цялото ми обикаляне на което ме осъди вече имаше за повишаване на това всеки следващ и едноообразен въпрос.
Може да напусна тази кочина ,но искам да закопая инспекторката. Интересува ме къде да се оплача освен в господари на ефира. Интересно ще е да я заснемат как обяснява ,че в нашия факултет служебни заверки нямало да се дават никога вече ,но платени на ръка можело винаги... :-o
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #3 -: 08.06.2006, 01:37:35 »

HymeRRA,

Склонен съм да ти вярвам (на 'ти', защото си регистриран вече. Добре дошъл!) защото знам за две случки в този факултет:

1. След като по един европейски проект са купили модерен компютър, който се е съхранявал в някаква стая, компютърът е изчезнал и е бил оставен само монитора.

2. На една позната от Македония и бяха изгубили не документите за стипендията, а ДИПЛОМАТА в деня на връчването (за което тя специално дойде от Македония, беше си взела отпуска от училището в което преподаваше ... много неприятна история)

Хммм, освен Филологическия в ПУ има и други факултети, където нещата не стоят по този начин. Защо не опиташ да се преместиш във ФМИ? (има педагогически специалности, а според мен, с лингвистика можеш да се занимаваш и във ФМИ, ако това те влече)

поздрави:
Атанас Чанев
в центъра на бурята
близо-до-Бостън, САЩ

п. Ако бях на твое място не бих се занимавал с господари на ефира. Винаги е добре да направиш капан за глупаци, но дори да я хванат нищо няма да последва. Можеш само да навредиш на ПУ. Достатъчно е, че пишеш във форума. Те кандидат-студентите не са неграмотни, а имат и компютри.

пп. Нали знаеш, че подкупи не трябва да даваш. За всеки лев, искай бележка с подпис и печат.
Активен

OpenBSD

  • Гост
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #4 -: 08.06.2006, 02:43:21 »

Като стана въпрос за бюрокрация, та се сетих за това: http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html
За съжаление ние сме много по зле даже и от италианците в това отношение.
Все пак, за да пропуснеш заверките, това означава, че си пропуснал момента и когато въпросната доцентка е казала за това кога ще ви се разпише в книжките. Поне се надявам че това ставане в 4ч е оправдано и не е запълнено с висене, като повечето колеги в барчето.
Що се отнася до идеята ти, аз съм съгласен. Поне ще се даде по голяма гласност на проблема. А и не вярвам това да навреди на ПУ, освен ако не се намерят и други подобни, които да се засегнат от факта.
Достатъчно е, че пишеш във форума. Те кандидат-студентите не са неграмотни, а имат и компютри.
artanis, не вярвам много кандидат-студенти да четат този форум, като се има на предвид каква е активността.
пп. Нали знаеш, че подкупи не трябва да даваш. За всеки лев, искай бележка с подпис и печат.
Това ми напомня за един закон /*не помня дали го приеха*/ в който магистралните работнички трябвало да имат касов апарат и да издават бележка. Едва ли се е изпълнявал. Че то още в мнооооого магазини не издават касова бележка, пък ти искаш една инспекторка да ти даде :lol:
Хайде оставям останалия комента за по бира, че иначе няма да има за какво да си говорим  :wink:
Активен

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #5 -: 08.06.2006, 17:25:00 »

Относно проблема на HymeRRA  - напълно съм склонна да повярвам на историята с подписа. Нямам представа останалите хора тук от кога са в нашия китен университет. Аз съм за първа година - само толкова, но вече успях да се сблъскам с невероятната простащина и липса на възпитание, ширещи се сред някои елементи на администрацията. Вярвайте ми, никога не съм подозирала, че може да има такова грубо отношение. Позволете ми да ви споделя някои от най-"веселите" случки, които преживях(последната от които беше днес).
Аз съм човек, който се държи възпитано с всеки, независимо дали е чистач, продавач, секретар или президент. Ние сме хора. Дори и студентите сме хора, въпреки, че някой май май се съмняват. Първият ми сблъсък с феномена "администрация на ПУ" беше в деня, в който трябваше да се запиша след изпитите. Проблемът беше, че се получи някакво объркване с инспекторките - бях записана Стопанско управление при една, после ме приеха Политология и се оказа, че ако искам да запиша тази специалност, трябва да търся друга. Както и да е, прецених, че портиерката би ме упътила къде се намира въпросният кабинет. Нямате си представа какво последва като имах наглостта да я питам! Разкрещя ми се, че "тука не е бюро справки" и че не можела на всеки да обяснява къде трябва да отиде. Аз съм съгласна, че е досадно наистина,но на нея май за това й плащат, или греша?
Вторият достолепен случай беше с невероятната библиотекарка на "Икономическа библиотека" Само да отворя една малка скоба - понеже с една колежка не знаехме къде е икономическа библиотека, питахме последователно трима служители на университета, които ни изпратиха в Нова сграда! А от там както се досещате ни върнаха обратно в Ректората.
Та налагаше се да потърсим една енциклопедия на политическа тематика и да преснимаме една доста голяма статия от около 20-тина страници. Оказа се обаче, че не можело да преснимаме нищо от въпросната библиотека. И след като попитахме как все пак да се сдобием със статията, библиотекарката най-невъзмутимо ни каза да сядаме и да преписваме. Хора, това са 20 страници голям формат, ситен шрифт! Не, че е невъзможно, но си е чиста загуба на време. Интересно каква е идеята на тази библиотека като де факто тя е неизползваема?! Предложихме да оставим лични или студентски карти и да слезем два етажа по-надолу, за да снимаме каквото ни трябва. Това беше груба грешка, защото тая жена просто полудя и почна да ни крещи, че не сме разбирали от дума и че не можело всеки да си прави каквото си иска.....просто нямам думи какви глупости наговори.
Третият случай беше в банката,когато отивах като всеки нормален студент да си платя таксата. Едната служителка вътре ужасно мънкаше и не можах да разбера какво точно се изисква да направя( не бях го правила това преди). Когато я помолих да повтори, тя ми се развика дали не съм глуха и колко пъти щяла да повтаря. Аз й се извиних, че й се е наложило да повтори, при което тя ми каза нещо от сорта на "Ми аз какво да направя, като не ме слушате"  :??!?!?!?!?! :?
Четвъртият ми много любим случай беше, когато отидох с братовчед ми, който сега е кандидат-студент, да се запише за предварителните изпити. Поради горчивия си опит, го пратих сам да си плати таксите в банката:) Обаче дамата, която трябваше да го запише, беше върха на любезността. Питаше го за кои изпити да го запише и той й каза"за езикова култура", при което аз си позволих да го поправя, понеже този изпит се води "български език". Последваха пак крясъци да не съм се обаждала, иначе съм щяла да изляза. Ми то не знам къде трябваше да изляза след като вратата към коридора стоеше отворена, и аз стоях до нея ама както и да е......
Последното, което ще споделя е днешното ми преживяване с някаква жена, която заварих в кабинета на една доцентка. Трябваше да й предам едни материали, и понеже поради това, че се разболях от варицела миналата седмица, бях закъсняла със срока.Преди няколко дни изясних на доцентката проблемът и тя ми каза къде да я намеря, при което останах с впечатлението, че няма проблем. Днес обаче не я намерих в стаята, там имаше само някаква друга жена, така и не разбрах коя е. Като всеко нормален човек й се представих и й казах, че съм говорила с доцентката и просто ще оставя материалите за нея.След около двуминутно втренчено гледане тя изкреща "А вие не мислите ли, че сте доста закъсняла с предаването на тия неща". Аз й разясних ситуацията и се оказа, че тия неща били важни и не трябвало да се закъснява с тях при никви положения. Ми ок , аз можеби тряаше с шарката да се разхождам из университета, много щеше да е забавно:) Само да отбележа, че псоледваха още крясъци,п ри което аз просто си излязох. Все пак ги прие де, чест й прави :))))За уточнение, ставаше дума за някви анкети, които трябваше да направим и за които едва се намериха хора в курса ми. Не стига, че поех тоя ангажимент, който нищо не ми носи като полза, ами си го и отнесох накрая......
Сигурно съм още под влияние на тая простотия и затова се захванах да ви описвам тия неща. Но ако има някои, който още не се е сблъскал с тях или е голям късметлия, или да се готви, и неговият ред ще дойде:) Съгласна съм, че човек трябва да е коректен и възпитан ,но това е двустранен процес. И някакси не ми се иска да приема, че трябва да се чувствам едва ли не виновна, за това, че съм решила да си продължа образованието......
Активен

kmetov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 156
    • V. Kmetov
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #6 -: 08.06.2006, 18:34:26 »

МНОГО ТЪЖНО!
Дано поне малко да сте се заблудили в негативното отношение което Ви заобикаля в Университета!
Затова има административно ръководство - факултетско и университетско и трабва да се обърнете към него. Има студентски съвет който защитава интересите Ви. Има комисия по АКАДЕМИЧНА ЕТИКА - там трябва да отправите Вашите жалби.
Сега проверих - в страницата на ПУ - нама данни за тези звена!!! ЛОШО!! Ето ТОВА ТРАБВА ДА СЕ ДОПЪЛНИ!!!
Може да пишете на Доц. д-р Запрян Козлуджов
Заместник-ректор Учебна дейност zaprianuni-plovdiv.bg
Това че сте писали във Форума - вече е нещо!
Ако мога да помогна - въпреки че съм далеч от този факултет - обадете се 
 


Активен
Veselin KMETOV  Assoc. Pr

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #7 -: 08.06.2006, 19:24:22 »

От написаното е ясно, че Insomnia86 е от Икономическия факултет.
Активен

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #8 -: 08.06.2006, 19:33:55 »

Да, от Икономическия факултет съм.
Сега, след като чета това, което преди малко написах, считам за необходимо да поясня, че не всичко е толкова черно:) Та нека бъдем оптимисти за 5 мин  - имаме много точна инспекторка - Елена Шишкова. Засега с нея не съм имала никакви проблеми (да чукам на дърво:) ). Не съм чула и колеги да са се оплакали:)
Целта на таи моя вметка е, че всяко нещо си има и положителната и отрицателната страна...може би не е лошо понякога да отдадем заслуженото и  на първата..... :-)
Активен

HymeRRA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #9 -: 08.06.2006, 22:39:06 »

Ами какво да кажа,че и досега съм имал късане на нерви,но това направо беше грандиозно,невероятно .....нямам думи.
Айде и аз да започна:
В деня на записването ми същата тази жена ме обеди ,че педагогиката била страхотна ,в сравнение с някаква си философия,която също бях приет.
Започна се още тогава,като тя ми даде дата за начало на откриване на годината,а всъщност след като ми потвърди месец преди УЖ началото,се оказа ,че съм леко закъснял с няколко дена да си видя курса.
Първият семестър ми преподаваха много свестни хора и най-вече искам да похваля проф. А.Карталов ,който ни четеше философия. На по-добри и увлекателни лекций не бях и подозирал ,че ще присъствам.
Вторият семестър беше ужас.Мисля ,че се досещам за кой ми говори Insomnia86  с тези срокове.Мене ме одрязаха същите хора за дето съм закъснял с 1 час да кажа за какво ще пиша за да отърва изпит.
Сега отивам на него и ми е невъзможно да мина през този обширен конспект за толкова кратко време-4 дни.
Общо си загубих 1 седмица от сесията и сега ще ме скъсат на 2 изпита в понеделник,защото нямам време дори за единия да се готвя.
Заверка нямам и към доц. д-р. Козлуджов не бих се обърнал ако става дума за един човек в кабинета на пом-ректора и който ме заплаши със съд и гонитби само и само да не получа и стотинка стипендия въпреки отличния си успех. Той ме мотивира да не изкарвам повече от тройка ,защото горещо ще съжалявам след това.
В крайна сметка си плащам като поп семестриалнаи златното право да съществувам в Пловдив.Същият този човек ми обясни ,че точно аз оттук нататък нямам право и на общижитие и да искам каквото и да е друго от този университет,както и скъпоценната стипендия. Късах си нервите и тогава 3 дена докато не ме припсува лично този пом-ректор и не си тръгнах тихо и доброволно...
Това не е администрация на държавен ВУЗ,а болни мозъци,които са се вживяли от прецъкване на "Кръстника" и са се взели за мафия ,на която трябва да се лижат краката за да свърши това,за което плащаш :-o
Освен да грабвам и аз един пищов,защото твърдо отказвам да лижа краката на "администраторката" с два пъти по-ниско от моето IQ и за капак иска да й се кланя.За мен това е недопустимо. Ще съм благодарен ако ме осведомите на кой да пиша оттук нататък. Защо приятел в Математическия ф-т му заверява инспектор 6 дисциплини и семестъра с усмивка ,а на мен ми прави проблем динозавър за подпис по дисциплина ,където мога да докажа ,че съм отсъствал само веднъж?    :?
Активен

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #10 -: 09.06.2006, 10:01:28 »

HymeRRA всичко опира до това, че повечето студенти се страхуват да повдигнат въпросите за нередностите по начина ,по който те ги виждат. Повярвай ми, нито ти, нито аз сме единствените, които са се сблъскали с един или друг проблем. Само че ако примерно само двама човека повдигнат въпроса публично, нали се сещаш какво ще им се случи? Трябват повече хора за тази цел, и  то не само празно приказване, а и някакви конкретни насоки и предложения за излизане от това положение. За съжаление е доста сложно това да се получи. Просто така сме свикнали и от средното си образование, и от преди това.....Изключително съм "за" уважението към училището, респективно университета", но ми се струва, че на моменти се спекулира с това понятие. Още от гимназията съм се напатила от такива неща, позволих си да си потърся правата и в резултат на това още ме говорят учителите там, все едно някви престъпления съм направила. И тук ще стане така, убедена съм. Това си е просто манталитет. Остава ни само да се надяваме преподавателите ни да точни, защото всъщност ние имаме най-много работа с тях, не толкова с други разни структури.
Активен

fair

  • Гост
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #11 -: 09.06.2006, 10:50:08 »

От 4-5 години съм в този университет и не ми се е случвало нищо от написаното по-горе. Като чета всичко това се сещам за следната поговорка: Каквото повикало, такова се обадило!
Активен

kmetov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 156
    • V. Kmetov
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #12 -: 09.06.2006, 12:54:18 »

Драги колеги - форумжии,
Днес говорихме с проф. Андреев - Зам. Ректор. отговарящ за WEB страницата на ПУ и той се ангажира спешно там да се укаже къде в електронен вид, а също и лично да може да се адресират подобен вид оплаквания в ПУ.
Нормално е да възникват конфликти и да има засегнати, въпроса е да има адекватна процедура по тяхното уреждане. Всички сме заинтересовани от подобряване на системата.
 
Активен
Veselin KMETOV  Assoc. Pr

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #13 -: 09.06.2006, 21:01:58 »

fair
От 4-5 години съм в този университет и не ми се е случвало нищо от написаното по-горе. Като чета всичко това се сещам за следната поговорка: Каквото повикало, такова се обадило!
Ами мога само да ти кажа, че си имал/имала късмет. Надявам се не смяташ, че хората, които сме писали тук нарочно са си създавали описаните проблеми. Мога само да се радвам, че има хора, които не са се сблъсквали с това, което говори , че нещата не са толкова извън контрол,колкото на мен ми се струваше.
Активен

bleedboy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #14 -: 21.06.2006, 18:38:36 »

HymeRRA, мисля, че не ти е съвсем редовна историятя. Първо, почти 100% съм сигурен, че не са ти загубили документите за стипендията, а си бил с нередовна бележка, на която са липсвали всичките по указание писания за месечните доходи на родителите. Спомням си, че имаше някакъв студент, който нямаше булстат на едната бележка, може и ти да си бил. Ако си ти, с какво нахалство очакваш стипендия с бележка ЗА 3 ЛЕВА от нотариус, с която се опитваш да докажеш, че баща ти е безработен, което всъщност почти 100% не е вярно.Ако е вярно не е това начинът да го докажеш.Между другото не виждам що за гордост представлява за теб отличен успех в педагогическа специалност? Това при вас е задължително ежедневие така да се каже, и без това се кара само на преписване и царски пищови. По отношение на подписа и държанието на инспекторката в Педагогическия факултет съм съгласен до някъде с изключение на факта, че може би евентуалните ти неприсъствия в университета са довели до това, че нямаш заверка, щом дори не си успял да си дадеш на някой книжката да я даде за подпис или евентуално дори да не е ти била надписана правилно книжката, в следствие на което също може да избегнеш подписа. Това, че си чакал сума време след това е ясно, като опре ножът до кокала ще седиш не, ами хоро ще играеш.
Активен

VooDooMaN

  • Гост
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #15 -: 22.06.2006, 16:25:29 »

По въпросът за стипендиите - защо се гледат доходите при определянето на кой да взима, не е ли по-важно да се стимулират тези с по-високия успех? Според мен не е справедливо.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #16 -: 22.06.2006, 18:55:10 »

По въпросът за стипендиите - защо се гледат доходите при определянето на кой да взима, не е ли по-важно да се стимулират тези с по-високия успех? Според мен не е справедливо.

Преди 40 години някой студент може би би формулирал въпроса така:
Защо се гледа успеха, а не доходите? Много ясно, че като имат пари ще учат повече и ще имат по-добър успех, а аз трябва да работя на нивата. Не мисля, че е справедливо - може би трябва да се дават пари на тези които нямат, а не на тези които имат успех ;-)... шегувам се фен... историята вечно се повтаря...
Активен

VooDooMaN

  • Гост
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #17 -: 23.06.2006, 16:17:02 »

Нямам нищо против това да се дават социални стипендии. И такива за успех. Разделени.  Примерно в училище си спомням, че беше само по успех (над 5.50) и в моя клас взимахме примерно 20 от 25 души. А сега взима с успех 4... Тоест не се стимулират най-добрите. Може и да мисля грешно, поправете ме :).
« Последна редакция: 23.06.2006, 16:21:53 от VooDooMaN »
Активен

salzi4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #18 -: 15.07.2006, 18:07:17 »

zdraveite az sam kandidat-stidentka i mi e predelno qsno 4e nikoi universitet ne e idealen.No sam napalno saglasna s nqkoi ot mneniqta 4e v PY ima hora koito se darjat otvratitelno.Izvinqvam se no otivam na predvaritelen izpit nz kakvo da pravq vse pak 1 izpit.I edna ot kvestorkite koqto be6e pri nas prez cqloto vreme ni kre6te6e i se darje6e s nas se edno sme maloumnici .tva e adski stresira6to kogato si na izpit.Taka 4e ne sam s mn dobro vpe4atlenie ot horata tam i sega kato pro4etoh i va6ite mneniq- :|4e to izob6to ima li hora koito se darjat pone malko po lubezno?
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Нередности в Педагогическия факултет
« Отговор #19 -: 15.07.2006, 18:19:59 »

salzi4ka,
Аз също съм квестор и съм напълно съгласен с теб - това е недопустимо! Моля те посочи ми: дата, изпит по какво, къде - сграда, стая и ако се сетиш нещо повече. Аз ще предам информацията нагоре. Сигурен съм, че произвола на тази квесторка не се подкрепя от никой от ръководството на ПУ и той трябва да се санкционира.
На теб успех в КСК :)
Активен