argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Liatnata praktika v Iundola!!!!!!  (Прочетена 2347 пъти)

radi_p_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Liatnata praktika v Iundola!!!!!!
« -: 08.06.2006, 10:20:18 »

Zdraveite,iskam da znam ne6to pove4e za praktikata!Niakoi koito e hodil,ili e po-usvedomen ot men da me svetne malko po vaprosa.Predvaritelno vi blagodaria!!!!!!!!
« Последна редакция: 08.06.2006, 18:37:34 от radi_p_83 »
Активен

vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Liatnata praktika v Iundola!!!!!!
« Отговор #1 -: 12.06.2006, 22:13:42 »

a znaesh li pone koga se hodi na undola na koq data i kade shte se spi tam da ne bi da e v bazata na lesotewhnicheski ili az sam ot edno selo na 3 km ot iundola:)
Активен

Morituri

  • Гост
Re: Liatnata praktika v Iundola!!!!!!
« Отговор #2 -: 21.10.2006, 22:35:16 »

da
Активен

myss1121

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Liatnata praktika v Iundola!!!!!!
« Отговор #3 -: 29.10.2006, 18:55:48 »

Tazi god. bqh na praktika v Yundola. Izpolzvahme bazata na nyakakiv Sofiyski universitet. Ne beshe koy znae kakvo.. vsqka sutrin izlizahme na pohod - da sabirame rasteniq ili nasekomi.Sled obed imahme nqkolko chasa uprajneniq - preparirvane na hvanatite prez denq nasekomi ili biomorfologichen analiz na sabranite prez denq rasteniq.


 (+) Plusovete za Yundola
- bazata e chista i UJ postoyanno ima topla voda (cqlata baza ima edin ogromen boyler, zahranvasht vsichki stai)
- v bazata ima restorant, kafe i neshto kato fitnes zala. Cenite v restoranta sa dosta priemlivi i lichno na men menuto dosta mi haresa
- blizo do bazata ima i magazin za hranitelni stoki - eventualno ako ne ti haresa hranata v restoranta moje da si napravish sandvichi i t.n.
- chistiya vazduh i krasivata priroda sa nay-golemite plusove na Yundola


(-) Minusite na Yundola
- nqmash pravo da otidesh do Velingrad
- v bazata ima edno kafe, blizo da bazata ima oshte edno podobie na kafe - ti si piesh kafeto ili obyadvash, a do teb pasqt kravite - veche ti si napravi izvoda


Moite preporiki

*zadiljitelno si vzemi mp3 pleyir ili neshto drugo
*ne zabravqy da si vzemesh zimnoto yake zashtoto tam e dosta studeno (az sam malko zimornichava zatova moje malko da sam preuvelichila, no na men naistina mi beshe studeno tam osobeno vecherite)


imam snimki na bazata no neznam kak da gi prekacha...
ako te interesuva neshto dr. pitay   :wink:
Активен

Photon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Liatnata praktika v Iundola!!!!!!
« Отговор #4 -: 30.10.2006, 16:45:00 »

Кои курсове ходят там на практика? Отскоро ли е?
Активен