argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит при доц.Замфирова :S  (Прочетена 1517 пъти)

zaeka_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
изпит при доц.Замфирова :S
« -: 19.01.2009, 20:46:16 »

здравеите.доста съм притеснен-предстои ми 1ви изпит по макроикономика,а от вси4ки страни 4увам доста обезкуражава6ти не6та.6те съм мн благодарен,ако нйкои,които е преминал този изпит ми каже горе долу как се процедира-на колко групи ни дели доцентката,вярно ли е това,4е всеки е с разли4ен тест и истина ли е,4е къса пове4е от половината студенти?благодаря предварително ако нйкои се отзове  :bow:
Активен

didito87

  • Гост
Re: изпит при доц.Замфирова :S
« Отговор #1 -: 19.01.2009, 22:20:46 »

Не искам да те плаша, но наистина къса много. Трябва много добре да знаеш материла, за да го взмеше. По- точно тя да реши да ти го даде. На мен ми го даде чак наликвидация, но имам колеги от първи курс, които още се мъчат с тези графики. Не си спомням точно дали на всеки дава различен вариант, но със сигурност групите са най- малко 2 или 3. Изпита беше тест май с около 15 или 16 въпроса, не си спомням добре, и отговорите ги попълваш на една бланка- тип шаблон. Тя по него проверява тестовете. За това е малко на късмет да не ти обърка групата и да ти пише двойка, при положение, че отговорите са ти верни  :-).Трябва да имаш на 16 или 17 ( 1 + ), за да изкараш теста в зависимост от въпросите. Не се опитвай да преписваш при нея, защото не се получава- а скъса ли те за преписване направо се отписвай от следването :-D. Не те плаша, просто това е положението. Успех на изпита :-) :-) :-)
Активен

zaeka_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: изпит при доц.Замфирова :S
« Отговор #2 -: 19.01.2009, 22:28:54 »

благодаря.а ти посе6тава6е ли и вси4ки лекции,предава6е ли вси4ки реферати,които тя иска6е.опитам се да разбера дали къса и тези дето са примерни много :)
Активен

didito87

  • Гост
Re: изпит при доц.Замфирова :S
« Отговор #3 -: 20.01.2009, 09:54:17 »

Май държи много на изпита и оценките от него. Повечето преподаватели използват рефератите и контролните само за да те допуснат до изпит. За това, което изкараш на него това е :wink:
Активен