argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура Бизнес администрация икономисти  (Прочетена 3823 пъти)

Liliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте колеги!
Извинявайте за безспокойството, но бих желала да ви задам няколко въпроса, разбира се, ако можете да ми отговорите.
За съжаление съм посещавала много малка част от лекциите, поради здравословни проблеми и нямам никакви конспекти.Ако някой има възможност, моля да ми ги изпрати.Интересувам се и от изискванията на преподавателите, теми на курсови работи, които трябва да пиша, учебници и тн.
Съжалявам, че ви притеснявам, но нямам друг избор.
Приятен ден и благодаря предварително!
Активен

joni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравей колежке! Ще ти помогна и ще ти дам лекциите и конспектите които имам. Първият ни изпит е на 1.01.2009г - по Организационно проектиране. Ако искаш да ти пратя нещо ми пиши email  си. Утре ще ми донесат скенер - така че ще ми е по-лесно да ти ги сканирам и да ти ги изпратя направо.Чао засега
Активен

Liliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Благодаря Ви, колега.Много сте мил.В днешно време хората като вас са рядкост.За сега са ми необходими конспектите и най - вече този по организационно проектиране, защото няма време, а трябва да чета за изпита - нали е в неделя.Набавих си учебниците на Джеймс Донъли и доц.Иван Иванов - разбрах, че те са необходими.Ще се радвам да ми разясните изискванията на всички преподаватели, както и какво представляват изпитите, темите на курсовите проекти също.Имейлът ми е :levskisofia_83@abv.bg.Ще се радвам да си кореспондираме по електронен път.
Благодаря Ви още веднъж.Изключително много съм Ви задължена!
Приятна вечер!
Активен

joni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здрасти,пак. Изпратих ти ги на пощата. Ако има нещо да питаш пиши ми на  emaila и не се притеснявай с радост ще ти отговоря. :-)
Активен

Keita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте!
И аз се нуждая от вашата помощ - тъй като и аз като колежката Лиляна нямам възможност често да посещавам лекциите, само че при мен причината е че нямам възможност да пътувам непрекъснато, а и работата ми не го позволява, а разбрах че първият ни изпит е в неделя, много моля ако е възможно да ми помогнете.Необходими са ми и лекциите и конспекта  по организационно проектиране (изобщо по каквото имате) :s: Искренно се надявам на вашата помощ, за което предварително ви и благодаря!
« Последна редакция: 27.01.2009, 21:41:38 от Keita »
Активен

joni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравей, колежке напиши ми email и ще ти пратя конспекта. :-)
Активен

Keita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
« Последна редакция: 31.01.2009, 09:32:02 от Kelli_Mutu™ »
Активен

joni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Ще ти ги изпратя малко по-късно и са малко разбъркани, защото ги преснимахме от учебника на Донъли в библиотеката, но пък ги има всички и ще ги систематизираш.Чао засега и провери по-късно пощата си.
Активен

Keita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Много благодаря! Задължена съм Ви! :-)
Активен

emi_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги! Нуждая се от Вашата помощ спешно и ще Ви бъда благодарна ако ми помогнете. Не се явих на изпита по Предприемачество, тъй като не съм предала курсова работа/проект по лични уважителни причини. Може ли да ми дадете темите, и да кажете някои подробности- колко страници трябва да бъде. Ако може да ми дадете конспекта и лекции, и да получа информация как протича изпита -тест ли е. Безкрайно благодаря предварително.
Активен

Keita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здрасти!
Напиши ми майл-а си за да ти пратя темите!Изпита представлява тест, не е от лесните тъй като отговорите са много сходни. Лично моят курсов проект беше 8 страници, но имаше колеги които бяха писали и по-малко.
Активен

aleks_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Много Ви моля за лекции и други материали по Организационно проектиране.Моят e-mail е   mzifa@abv.bg,благодаря предварително  :-).
Активен

vradzheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги! Нуждая се от лекции по Предприемачество, ще съм Ви много благодарна, ако някой би могъл да ми ги изпрати. e-mail: vradzheva_bg@abv.bg Благодаря Ви предварително.
Активен

BENILI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Ако може лекците по предприемачество и заданието за курсовия проек да ми ги пратиш на e-mail a_star@mail.bg, ще ви бъда много благодарен.
Активен

BENILI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здравейте колеги!
Извинявайте за безспокойството, но бих желала да ви задам няколко въпроса, разбира се, ако можете да ми отговорите.
За съжаление съм посещавала много малка част от лекциите, поради здравословни проблеми и нямам никакви конспекти.Ако някой има възможност, моля да ми ги изпрати.Интересувам се и от изискванията на преподавателите, теми на курсови работи, които трябва да пиша, учебници и тн.
Съжалявам, че ви притеснявам, но нямам друг избор.
Приятен ден и благодаря предварително!
Спешно ми трябват лекции при доц.Чобанова и задание за курсов проект .Ще ви бъда много благодарен ако може да ми ги изпратите на e-mail   a_star@mail.bg
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Визирах отрицателен коефициент на интелигентност. Дори тук такъв е рядкост.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!