argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по статистика  (Прочетена 1455 пъти)

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Изпит по статистика
« -: 01.02.2009, 16:37:24 »

Някой има ли идея дали формулите са легални? Звучи ми малко sci-fi да не са, понеже са доста, но все пак...

И някой някаква информация от какво ще се състои?
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Изпит по статистика
« Отговор #1 -: 02.02.2009, 19:42:01 »

I love SPSS!  :rock:


Чакай, бе Ице, че почнахме неразбираемо за повечето.  :-D Та, предметът е невероятно красив, формулите са читави, но ако желаеш мога да ти дам няколко книги, че да си ги свериш. Доста скептичен съм обаче. Имам на български, английски и немски. Електронни, хартиени. Пластмасови нямам само. А и гугъл („гогле-то” както е по-известно) е винаги на твое разположение за всяко едно подобно съмнение. :)


П.С. Идват ми и други неща да споделя, но само от уважение към преподавателката няма да си ги позволя. Към някои хора уважението ми е като плитка чиния, а към други е като бездънна яма. Динамичен причинно-следствен процес. Друго си мислеше, че ще напиша, нали?! Знам, знам.  :wink:
Активен
Ицко иска поничка!

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Изпит по статистика
« Отговор #2 -: 03.02.2009, 13:53:06 »

Чакай, бе Ице, не всеки го кефи the Statistical Package for the Social Science :) Не е нужно да бъдеш така болезнено злъчен в до съвършенство тънката си ирония :D

Такива дето ми се правят на до полуда влюбени в науката и в "научно-просветителния процес" направо да ги съжалявам ли, кво да ги правя....

Живей си в университетската заблуда, "Ице"....само да не плачеш, като разбереш, че тая система е толкова порочна и безпредметна, колкото и коментара ти :)
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Изпит по статистика
« Отговор #3 -: 03.02.2009, 21:18:32 »

Трябва да пиша за неща, които всеки ги кефи ли?!  :-D Получаваш тъпо недоумение от моя страна още на старта. Хич не сме оптимисти за продължението.

Питаш за нещо и ти отговорих перифразирано, че при достатъчно акъл от твоя страна щеше да вмъкнеш съмненията си в бара на гугъл и за секунди щеше да ти излезе отговорът, който да те избави от така натрапчивите съмнения. Вместо това, високоизтънчения ти и необичащ науката мозък, те кара да пишеш тема и да чакаш отговора й. Разликата в милиони пъти регрес между няколко секунди и няколко дни си я сметни сам. Дано поне на това са успели да те научат в тази така „заблудена” университетска среда. И вкарай съжаленията си в нещо по-продуктивно, че някак си съвсем не ме трогваш. Също така не забравяй, че в тази така окачествена от теб „безпредметна система”, в която ти също се намираш, си там...сричай сега на глас заедно с мен...ПО-ЖЕ-ЛА-НИЕ. Никой не те държи насила и можеш още утре да отидеш и да се отпишеш. Но пък съм сигурен, че само използваш високопарни думи, които по никакъв начин няма да защитиш с действия. Много станахте беее. Номерчета не ми останаха да ви раздавам.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Изпит по статистика
« Отговор #4 -: 03.02.2009, 22:19:43 »

"Пази боже сляпо да прогледа" ще кажа аз....

Както и да е, извинявам се, че ти наруших форумната хармония с глупавите си въпроси, които явно имат отговор в "гоглето" (сигурен съм, че като не се правиш на умен по форумите така го казваш :) ).

Със здраве и успех в академичн....ата еволюция щях да кажа, ама така като гледам ти направо си си готов за революция :) И в двата случая - успех :)
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Изпит по статистика
« Отговор #5 -: 03.02.2009, 22:28:09 »

Ти пък ся, не се засягай толкова лесно. Не съм вложил лоши мисли. Учебници ти предложих дори. И извиненията не се приемат, щот’ няма за какво да се извиняваш.  :wink:


Иначе наблягаш на курсовата, а изпитът е под формата на тест. Ако си прилежен през семестъра те освобождават. Информацията е от преди 2 години. Не отговарям за промени. Успех.  :y:
Активен
Ицко иска поничка!

PEARL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Изпит по статистика
« Отговор #6 -: 08.02.2009, 11:27:59 »

« Последна редакция: 08.02.2009, 11:53:54 от Kelli_Mutu™ »
Активен