argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Пак за магистратурите  (Прочетена 15427 пъти)

Tania

  • Гост
Пак за магистратурите
« -: 04.08.2004, 09:54:00 »

Вече звъннах в учебен отдел (но май съм попаднала в отпускарски сезон) - никой не отговаря.

Поръчах да ми купят справочник на ПУ, но все пак ще съм благодарна и на малко информация от Вас.

Благодаря на Lithium за отговора, но медицинската химия не ме интересува. Ще ти досадя още малко - но какви други магистратури предлага катедра ОХ. Работя във фирма за производство на бои, лакове, разредители и масал, която пък има и клон за преработка на нефтопродукти, така че се интересувам от ОХ.

Някой знае ли дали има магистратури по екология 9или екологична химия)? Това също ми се вижда примамливо (а и се занимавам с това.

Тези срокове в сила ли са и за ХФ

quote:
Originally posted by mircho
Ще има съобщение и в сайта на ФМИ, както и справочник за кандидатстуденти за магистърски програми в ПУ. Предполагам, че подаването на документи ще тръгне още в края на август и ше продължи и през септември.... След обявения краен срок ще се извърши класирането за държавна поръчка.




Ще има ли съобщение в сайта на ХФ за магистърските програми в ХФ?
Активен

Lithium

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 136
Пак за магистратурите
« Отговор #1 -: 04.08.2004, 14:16:00 »

Магистратура 'екологична химия' има. За повече инфо - катедра химична технология.
Активен

Tania

  • Гост
Пак за магистратурите
« Отговор #2 -: 04.08.2004, 14:31:00 »

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="">quote:</font><HR><font face="" size="2">Originally posted by Lithium:
Магистратура 'екологична химия' има. За повече инфо - катедра химична технология.</font><HR></BLOCKQUOTE>

Благодаря за информацията

Намерих малко свободно време и най - накрая си взех дипломата (след почти една година закъснение - срамота) и си купих справочника за магистратурите. Поне стотина пъти го прочетох и не мога да реша какво да избера. Сроковете за записване наближават, а аз все още не съм наясно какво точно искам.
Помагайте със съвет.
« Последна редакция: 14.11.2006, 00:41:50 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Stela Statkova

  • Гост
Пак за магистратурите
« Отговор #3 -: 08.09.2004, 15:59:00 »

Избери Медицинска химия! Вече сподели, че харесваш органичната и аналитична химия.
Магистратурата се организира от катедра ОХ - млад и амбициозен колектив, подкрепен от доайени като доц. Червенкова, доц. Пищийски (УХВП), проф. Цветкова (МУ - клинична химия), ст.н.с. IIст. дхн Колев (БАН) и др.
За по обективна информация търси нашите студени от същата магистратура, които сега работят по дипломните си работи  или ела в катедрата!
Активен

Tania

  • Гост
Пак за магистратурите
« Отговор #4 -: 08.09.2004, 16:22:00 »

quote:
Originally posted by Stela Statkova:
Избери Медицинска химия!



Като идея, "медицинска химия" не е зле, но ме интересува, какви са възможностите след придобиване на една такава квалификация. В справочника пише "лаборант в клинични лаборатории и РИОС (забравили са едно В накрая, ама няма да го броим   ).
Вече съм била лаборан, работата си я бива, но да си призная - не искам да се връщам към това.

Активен

Stela Statkova

  • Гост
Пак за магистратурите
« Отговор #5 -: 06.10.2004, 13:21:00 »

Zdraveite Tania i vsichki ostanali!
Startira programa Medicinska himia zadochno obucgenie ot 18.10.04 s taksa 300 lv na semestar (3 za edna kalendarna godina). Stranno e da si magistar i da rabotish kato laborant, taka che moje bi stava duma za rabota kato himik v medicinski laboratorii ili farmaceftichni laboratorii.
Izborat e vash! Nie vi ochakvame!
Активен

insane

  • Гост
Пак за магистратурите
« Отговор #6 -: 19.02.2005, 06:10:00 »

Интересно ,но факт-искам да изу4авам химия ,но не знам къде.Разглеждах страницата на ПУ и ме заинтригува.Тай като оба4е нищо не разбирам от кандидат-студентски изпити бих ви помолил за съвети.Към каква специалност да се ориентирам?От къде да си набавя справо4ника за ПУ?Има ли вероятност да вляза във вашия университет само с добри оценки по химия ... и тн.
  Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете да се ориентирам.
Активен

pili^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Прави каквото трябва,пък да става каквото ще...
Re: Пак за магистратурите
« Отговор #7 -: 29.01.2007, 16:07:52 »

Имам въпрос,относно Магистратурата "Медицинска химия":
Какви са възможностите за работа,при завършването и?
Благодаря :handshake:
Активен

fair

  • Гост
Re: Пак за магистратурите
« Отговор #8 -: 02.02.2007, 16:34:39 »

pili^, тъй като никой не ти отговори на поставения въпрос, ето този линк, пък дано ти свърши работа:
http://argon.uni-plovdiv.bg/?page_id=26
Активен

pili^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Прави каквото трябва,пък да става каквото ще...
Re: Пак за магистратурите
« Отговор #9 -: 02.02.2007, 18:22:45 »

Благодаря fair,въпреки че тази страница съм я разглеждала няколко пъти...аз искам да попитам има ли перспектива за добра работа,чрез тази магистратура...
Активен

nik0la1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Изпит
« Отговор #10 -: 19.04.2012, 22:39:31 »

Аз съм Биология и Химия 1 курс !
 Сега втория семестър имаме Обща и Неорганична химия 2 част при Проф.Георги Василев има ли някой на който да му е преподавал,ако има нека да каже как протича изпита при него къса ли или дава лесно изпита.
Активен

za1kom1r

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Пак за магистратурите
« Отговор #11 -: 25.09.2013, 00:01:42 »

Има ли смисъл когато завърша бакалавар да записвам магистратура компютърна химия защото аз в момемта съм компютърна химия или нещо подобно.
Активен

za1kom1r

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Пак за магистратурите
« Отговор #12 -: 27.01.2014, 23:32:55 »

Зависи какво искаш.Ако искаш с компютри повече Компютърна Химия в момета съм 2 курс ако искаш с биология медицинска химия(тази спезиалност има голям наплив на студенти и е много хубава).Ако си решил/а да ставаш даскал химия,химия и биология или химия и физика.
           Пожелавам ти успех с избора
Активен