argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Предварителни кандидатстудентски изпит&  (Прочетена 3835 пъти)

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Здравейте ако някои знае кога са предварителните изпитибез значение за кои специалности от педагогичски факултет нека да каже а също така какви документи се подават и кога и къде.Мерси предварително
Активен

danito89

  • Гост

О мила бъди спокойна след март месец можеш да провериш в ректората.Тогава излизат справочниците и там всичко пише за изпитете.Всяка година са различни дати успех от мене!
Активен

memmory

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Само един съвет от мен, ако кандидатстваш си направи повече копия на дипломната работа, защото в университета ти я взимат, когато те приемат. Особено, ако ще записваш задочно! После може да ти потрябва някъде искат и като постъпваш на работа.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Бих искала да попитам знае ли се кога ще е предварителния изпит  по езикова култура и този изпит важи само за педагогическия факултет или и за другите факултети мерси предварително за отговора.
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Български език - 3 юни /сряда/
Този изпит важи за доста специалности,не само в педагогическия факултет.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

благодаря ти Антония за информацията,някои знае ли кога ще бъде изпита по говорни икомуникативни способности разбрах че ще е пред комисия в определени часове но ако някои ми обясни кога точно ще се провежда и какво точно представлява ще съм му много благодарна :)
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

благодаря ти Антония за информацията,някои знае ли кога ще бъде изпита по говорни икомуникативни способности разбрах че ще е пред комисия в определени часове но ако някои ми обясни кога точно ще се провежда и какво точно представлява ще съм му много благодарна :)
Изпит за проверка на говорни и комуникативни способности. Комисията ще работи в Ректората на 2,3,4 и 5 юни от 14.00 до 17.00 часа в 13-та аудитория. 
 Изпита е много лесен. Дават ти да прочетеш 5 скороговорки, като не трябва да ги казваш бързо, а ясно и отчетливо.
« Последна редакция: 09.03.2009, 22:49:12 от Антония »
Активен

posh_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

тема или тест е изпита по история ?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

мисла че е тема която трябва да развиваш
тема или тест е изпита по история ?
Активен

danito89

  • Гост

Абе хубаво е да пита те такива неща ама толкова тъпи въпроси пита те ,че става ми смешно.Ся кат ходиш на матура по история какво е...и ако имате такива въпроси ми справочник вече има и стар и нов поне аз така знам.И историята е тема тема която се пада от справочника който някой си е купил развиваш учиш това е.А и в др форум има всичко подробно за изпити те потърсете там :)
Активен