argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Малко информация за 2-ри семестър на 2-ри курс  (Прочетена 2205 пъти)

beli4a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
  • In GOD We Trust

Бих се радвал, ако някой даде малко повече информация относно предстоящите изпити по Вещно, Наказателно и Финансово право. Също така оценявам незаядливите коментари.
Активен
See U There

drago

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Освен да ти кажа, че това са много важни изпити. Хубаво е да знаеш доста (ако е възможно и всичко). Изпитите минават приятно.
 Задай си по-конкретно въпросите ако имаш такива?
Активен

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте, Аз искам да попитам под каква  форма минават тези изпити и какво да очакваме от тях-всеки да сподели личните си впечаттления от изпита и начина на оценяване.Благодаря предварително
Активен

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

зависи ако си редовна форма доколкото знам ще имате Финансово право,Вещно право и разбира се Наказателно право.по принцип нали знаеш който си е научил и прочел нещата му минава лесно но зависи като формат изпитите ще ви кажат преподавателите писмено иглежда минават по лесно,но ако си редовно очаквай по Вещно и Наказателно устен а иначе финансовото доколкото знам е писмен това за сега мога да ти дам като информация  Успех!!!
Активен
VS

beli4a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
  • In GOD We Trust

Определено на такава информация се надявах  :y: :-o
Активен
See U There

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Да редовна форма на обучение  съм, Благодаря за пожелания"успех" щи ми е нужен.Най-много се надявам изпитите поне да не са като Гражданското право от първия семестър-мн голямо напрежение  и притеснение(въпреки положителната оценка,която имам).Всички мнения на колеги ще са ни от полза.Благодаря отново на всички.
Активен

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

съжелявам че трябва да те разочаровам но поне Наказателното ще е доста трудничко а иначе Вещното както може би споменах е интересно като материя и смятам че няма да имате проблеми а за Финансовото се говори че минава лесно,но щом си редовно учи си и няма да имаш проблеми а за напрежение и притеснение от тък нататък следва с такива изпити като Гражданскто една така бих казалподготовка следват все материи които са важни и бих казал според мет доста трудни но все пак няма нищо лесно и няма трудно ако си го разбрал и научил защото от тук нататък следват Трудово,Търговско,Облигационно,Семейно и Наследствено и така нататък все пак тъкмо започва същинската част така да се изразя
Активен
VS

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

съжелявам че трябва да те разочаровам но поне Наказателното ще е доста трудничко а иначе Вещното както може би споменах е интересно като материя и смятам че няма да имате проблеми а за Финансовото се говори че минава лесно,но щом си редовно учи си и няма да имаш проблеми а за напрежение и притеснение от тък нататък следва с такива изпити като Гражданскто една така бих казалподготовка следват все материи които са важни и бих казал според мет доста трудни но все пак няма нищо лесно и няма трудно ако си го разбрал и научил защото от тук нататък следват Трудово,Търговско,Облигационно,Семейно и Наследствено и така нататък все пак тъкмо започва същинската част така да се изразя
Вальо, без да се заяждам, ще споделя, че не ми е ясно как учиш Право, след като пишеш така. Достоен заместник си на Бай Марин.
Активен

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

и аз без да се заяждам това е форум в който всеки изразява личното си мнение и говори както сметне за добре  ти смяташ така ок твойто мнение е такова неможе на всеки мнението да е като твойто така че ако имаш нещо да споделиш по темата го кажи хората са я създали за да разберат нещо какво ги очаква и така нататък не да гледат кои какво мисли за другия или да гледат кой сложил или не запетайки или нещо такова това  е просто идеята е да се разбере информацията която ти е нужна форума е именно за това така че всичко най добро и спрете с тея сравнения и забележки а се отзовете на това което питат за да помогнете ако разбира се имате желание и искате да го направите
Активен
VS

any_32

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

и аз също се надявах на такава инф. ще ти се обадя, за да уточним някои неща за догодина евентуално, успех от мен
« Последна редакция: 10.05.2009, 11:56:53 от Kelli_Mutu™ »
Активен

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

Успех,че скоро май излизате в сесия,но споко всичко се взима,абе beli4 къде се загуби,ти от както се прехвърли неможем въобще да се засечем,как е хавата при тебе?
Активен
VS