argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Семестриални такси  (Прочетена 9594 пъти)

unique

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Семестриални такси
« Отговор #20 -: 04.09.2009, 11:11:11 »

Аз го тълкувам така "Ако до 30 Септември 2008 година не се запишем в по-горен курс - горим"...

Какъв е този абсурд питам се аз! Та нали вече сме 2009, и не само сме 2009 ами сме 9ти месец...
Как не се намери някой отговорен човечец, който да подмени цифрата 8, или може би тази година няма да записваме?! По интересното в слючая е, че само 2 реда по-долу е поместена информация за начало на учебната година, която си е напълно актуална (2009-та година.)

Активен
Критик Гаден...

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Семестриални такси
« Отговор #21 -: 04.09.2009, 11:54:20 »

Аз го тълкувам така "Ако до 30 Септември 2008 година не се запишем в по-горен курс - горим"...

Какъв е този абсурд питам се аз! Та нали вече сме 2009, и не само сме 2009 ами сме 9ти месец...
Как не се намери някой отговорен човечец, който да подмени цифрата 8, или може би тази година няма да записваме?! По интересното в слючая е, че само 2 реда по-долу е поместена информация за начало на учебната година, която си е напълно актуална (2009-та година.)

Цифрата е подменена. Проблемът идва от там, че сайтът е на принципа копи/пейст. Т.е. каквото се спусне от някъде като инфо се слага без да се променя. Но не мисля, че грешката е толкова фатална - всеки разумен човек би се сетил, че е именно грешка. Така, че не разбирам защо се вдига такава пара. Все пак в Учебен отдел работят хора, а не машини и следователно на тях е присъщо понякога да грешат от невнимание, недовиждане и прочее нормални човешки неща.
Със здраве!
Активен

host

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Семестриални такси
« Отговор #22 -: 07.09.2009, 20:14:14 »

Далеч нямах предвид сбърканата година, имах предвид дали отново скоро е пожелателен или задължителен/окончателен?
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Семестриални такси
« Отговор #23 -: 07.09.2009, 20:23:42 »

А, кога най сетне ПУ ще направи така семестриалните такси да се плащат във всеки клон на УНИКРЕДИТ БАНК  :angry: :angry: :angry:  .От банката ми казаха, че ЛИЧНО ПУ е задължил УНИКРЕДИТ, семестриалните такси да се плащат в клона в университета.Служителка на банката каза, че принципно на банката й е все едно в кой клон ще се плаща, но волята на ПУ била такава.До кога с тези архаизми питам аз...?Сега като дойде октомври ще запъпли опашка пред банката в унито, а и защо като не съм от Пловдив не си платя таксата в моя град където има клон на тази банка.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Семестриални такси
« Отговор #24 -: 07.09.2009, 21:29:26 »

Вижте това - може да свърши работа. Лично аз съм ходила до банката в двора преди година, за да изискам IBAN и BIC, за да се публикуват официално, тъй като не всеки може да дотърчи до клона в ПУ.
Както казвам това беше преди година и ще е добре да проверите инфото преди да се превежда каквото и да било.
Активен

host

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Семестриални такси
« Отговор #25 -: 08.09.2009, 11:18:36 »

"скоро" горе трябва да е срокът
Активен