argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: философия  (Прочетена 6007 пъти)

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
философия
« -: 09.03.2009, 22:18:04 »

здравейте,много бих искала да разбера какъв е изпита за влизане в специалност философия а и не само за нея за всички други специалности от този факултет също,дали е езикова култура или нещо друго.Благодаря предварително за разяснението :-) :-) :-)
« Последна редакция: 09.03.2009, 22:22:40 от bqrqn4eto »
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: философия
« Отговор #1 -: 11.03.2009, 16:06:37 »

никои ли не знае какъв ще е изпита за тази специалност или какво ще е балообразуването много ви моля кажете защото ми е много важно това.
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: философия
« Отговор #2 -: 12.03.2009, 10:45:31 »

Изчакваш да излезе справочника и там ще си пише.
Активен
Физически Факултет

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: философия
« Отговор #3 -: 12.03.2009, 19:04:58 »

Изчакваш да излезе справочника и там ще си пише.
той не е ли излязъл  вече в др форум на унито пише че бил излязъл.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: философия
« Отговор #4 -: 12.03.2009, 19:53:32 »

Справочника излезе преди няколко дни! има го в книжарницата пред Унито. :-)
Активен
Всичко е любов

Trahadeva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: философия
« Отговор #5 -: 07.04.2009, 23:12:34 »

Здравейте! Искам да попитам след като завърша философия мога ли да запиша магистратура право и колко семестъра е ? Благодаря предварително :)
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: философия
« Отговор #6 -: 09.04.2009, 17:30:03 »

На този въпрос е отговаряно многократно. За тези които не са открили отговорите  ,  пак отговарям!:      Кандидатства се с История   на България  и български      език   , редовната     форма   е 5 години ,  задочното е 6 години! Няма ограничение за възраст или за броя на магистратурите преди това!    Ако си  с чуждо гражданство се учи 1 година български език! Това е , всичко останало е в справочника!Успех!
« Последна редакция: 09.04.2009, 17:37:28 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

Huskarl2006

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
  • Политология
Re: философия
« Отговор #7 -: 17.04.2009, 12:21:09 »

Аз и авторката на темата сме двама кандидата за специалност философия... други има ли?
Колко "бройки" приемат тази година за философи? Миналата май са били 25м и 25ж. Някъде може ли да се види дали има промяна?
Активен
Нищо

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: философия
« Отговор #8 -: 01.05.2009, 13:01:35 »

Здравейте!
Нямам много време да пиша, но все пак... няколко думички. За приема има много възможности. Има както изпит по философия, така  и се признават оценките от много други изпити, положени в университета (та даже май и матури някакви). Относно бройките, не съм сигурен колко са точно, но растат прогресивно всяка година. При всички положения няма да са по-малко от предишната година. А ако сте заинтересовани от специалността (прекрасна), тук такива като вас с лупа ги търсим. Така че... не мисля, че трябва да се притеснявате за влизането си точно в тази специалност. Просто малко по-сериозна подготовка и живот и здраве ще сме колеги догодина. Е, надявам се да не сме, щото аз съм 4-и курс, но... ще видим.
Успех!!!

Поздрави, Георги!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: философия
« Отговор #9 -: 07.06.2009, 21:18:09 »

Здравейте,бих искала да ви попитам колко време протича изпита по философия,и в две части ли се състои,както и откъде мога да намеря теми по зададените такива в справочника(разработени или на парчета теми),че нещо само от учебниците за 11,12 кл.не намирам каквото трябва,а също така да попитам има ли някави справочници или помагала по философия за изпита откъдето можем да се подготвим по добре,най-вече за втора задача която разбрах,че била коментиране на даден откъс от текст.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: философия
« Отговор #10 -: 09.06.2009, 11:20:15 »

никой ли неможе да ми помогне много ви моля кажете нещо ако знаете защото до  изпита не остана много а  съм в пълна мъгла все още.
Активен

magdanoz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Всестранно развита личност :)
Re: философия
« Отговор #11 -: 11.06.2009, 21:07:16 »

Изчакваш да излезе справочника и там ще си пише.
той не е ли излязъл  вече в др форум на унито пише че бил излязъл.

Друг форум?!?!?!?!?!?!
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: философия
« Отговор #12 -: 12.06.2009, 07:34:54 »

да в форум на друг факултет,а никои ли незнае нещо повече за изпита,защото времето много притиска,ще бъда благодарна също ако някои сподели и каква е била темата паднала се на миналогодишният изпит.
Активен

magdanoz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Всестранно развита личност :)
Re: философия
« Отговор #13 -: 15.06.2009, 23:07:16 »

да в форум на друг факултет,а никои ли незнае нещо повече за изпита,защото времето много притиска,ще бъда благодарна също ако някои сподели и каква е била темата паднала се на миналогодишният изпит.

Ти.. разлика м/у форум и форум на факултет не правиш.. студентка си тръгнала да ставаш :) успех
Активен