argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Анкета  (Прочетена 2015 пъти)

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Анкета
« -: 23.03.2009, 01:03:23 »

Тук може да напишете с какво Ви допада или не съответния преподавател и да давате мнения за друга тема и/ли анкета...
« Последна редакция: 23.03.2009, 01:05:15 от Диана »
Активен
Love, love and love.

ironmaiden

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Анкета
« Отговор #1 -: 23.03.2009, 13:28:34 »

Защо трябва да бъде "само за колегите от БФ ЗО" ?
Не е ли редно всички, които познават упоменатите преподаватели да се включат?
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re: Анкета
« Отговор #2 -: 23.03.2009, 18:26:03 »

Защо трябва да бъде "само за колегите от БФ ЗО" ?
Не е ли редно всички, които познават упоменатите преподаватели да се включат?
:y:

Аз съм БФ редовно,но все пак дадох своя глас за проф.Игов,иначе от изброените симпатизирам на доц.Чобанов и хон.ас.Александрова  :-)
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re: Анкета
« Отговор #3 -: 23.03.2009, 19:52:13 »

Ок, прави сте! Редактирах темата на анкетата. Заради факта, че досега всички те са преподавали на моя курс, формулирах по този начин анкетата. Не съм целяла да изключа колеги.
Защо трябва да бъде "само за колегите от БФ ЗО" ?
Не е ли редно всички, които познават упоменатите преподаватели да се включат?
:y:

Аз съм БФ редовно,но все пак дадох своя глас за проф.Игов,иначе от изброените симпатизирам на доц.Чобанов и хон.ас.Александрова  :-)
Активен
Love, love and love.

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re: Анкета
« Отговор #4 -: 24.03.2009, 18:54:33 »

Тук може да напишете с какво Ви допада или не съответния преподавател и да давате мнения за друга тема и/ли анкета...

Нали има и друга такава анкета в тоя форум? - https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=3409.0
Каква е целта да са две отделни с еднакви преподаватели?!?  :-o
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Анкета
« Отговор #5 -: 11.04.2009, 14:46:08 »

Бе хора, защо не главувате за Чобанов той е най-готиния  :wink:
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Анкета
« Отговор #6 -: 09.11.2010, 10:54:04 »

Колеги филолози, аз съм четвърти курс БФ и вече съм имала възможността да се срещна с голяма част от преподавателите в нашия факултет. Като цяло преподавателите, от които имаме възможността да се учим, са достойни за уважение! Харесвам повечето от тях, но понеже трябва да изброя тези, които най-много харесвам, ще кажа, че като цяло съм по-очарована от мъжката част от преподавателите! В анкетата съм гласувала за някои от тях, но тъй-като най-големите ми фаворити не фигурират, ще ги изброя. Това са Доц. В. Янев и доц. И. Русков! Ако трябваше да кажа кой е най-добрият преподавател, без съмнение за мен това е Доц. И. Русков! Страшно ерудирана личност; адски интелигентен, респектиращ, взискателен, но и способен да даде адски много! Човек, който си тежи на мястото; строг и безкомпромисен (дори и към себе си); с принципи, които не подлежат на оспорване; с различно чувство за хумур:) и симпатична усмивка:) И.Русков е номер едно!!!
Активен

Mesalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Анкета
« Отговор #7 -: 09.11.2010, 19:16:20 »

 :hihi: Много анкети станаха, ама и тук ще се запиша: Доц. Русков е машина!  :handshake:
Активен