argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Клуб по психология  (Прочетена 18714 пъти)

ObsCure

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
  • Фатални Мозъчни Изкривявания&Co.
Клуб по психология
« -: 18.06.2009, 23:44:30 »

По повод една по-старичка тема

https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=2253.0

Та,не би ли било приятно и полезно да се създаде подобен клуб?И не би ли било още по добре ако няма рестрикции по отношение на членовете(да не бъде задължително да са от специалност Психология)?

Активен
Acta non verba!

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re: Клуб по психология
« Отговор #1 -: 19.06.2009, 16:45:12 »

Аз мисля, че ще е спупер  :-) дано да има повече навити!
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Nox

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Клуб по психология
« Отговор #2 -: 21.06.2009, 11:01:11 »

Ами ... нека ама ще ми е интересно да видя някаква инициатива в ПУ  :-P
Активен

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #3 -: 06.07.2009, 16:00:04 »

Здравейте! Изготвям изцяло дипломни и курсови работи, реферати по психология. Ако проявявате интерес ме потърсете на скайпа: fatalna80. Цената е по договаряне.  :-)
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #4 -: 07.07.2009, 11:54:49 »

Изключително добра идея е това за клуба, но не смятате ли, че многото думи не водят до никъде..
Инициативата е страхотна.. И ето, че тук е мястото на голямото "НО"...
Учиш психология предполагам, знаеш, че нещата не са само до идеите.. Нека направим среща на хората, които сме писали до сега ... Нека е следуйщата седмица примерно, за да могат да видят повече.. Ако действително думата "Навит(а)" носи смисъла на "Готов(а)" да се включи в тази инициатива, да заповядат...
Клуб не се прави просто с хора, които се събират и пият по кафе за да обсъждат психичните феномени.. Клуба трябва да има статут на "Студентска организация"... която да е "За" и "Против" някои неща, безпредметно е срещането, когато то не е насочено срещу конкретна промяна на нещо...
И не само психолози.. трябват хора всякакви ...  :-)
Активен

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #5 -: 07.07.2009, 13:59:28 »

Завършила съм психология и бих искала да съм в помощ на всички студенти, които не им се занимава  да си правят курсовите и дипломните работи. Мога да съм полезна за всякакви теми, свързани с психологията. Имам много събрана литература и съм готова да помогна. Пишете ми.  :-)
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #6 -: 07.07.2009, 14:37:38 »

По-скоро, мила, си мотивирана от материалното благо за всичко, което би могла да ни дадеш в помощ... Не целя да те обидя, не разбирай това, просто чистия алтруизъм не присъства в чаловешките взаимоотношения...
Инак, с удоволствие бих потребил услугите ти, благодаря ..
Активен

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #7 -: 07.07.2009, 16:03:05 »

Съжалявам те честно казано. Не търся материалното, просто обичам психологията и бих помогнала с удоволствие при написването на някоя курсова или дипломна работа. Това, че всеки труд в днешно време се заплаща, не означава, че материалното при мен е водещо.  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #8 -: 07.07.2009, 16:12:49 »

Това, че ти е интересна психологията, би те мотивирало да е практикуваш, а не да помагаш на хората, скъпа..
Или си достатъчно несигурна в себе си, за да е практикуваш, или те води материално.. Или търсиш някаква магия, която да ти се случи от 'апокрифната' комуникация..
Не мислиш ли... ?
Активен

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #9 -: 07.07.2009, 16:21:36 »

Уф, отегчена съм от коментарите ти.  :finger:
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #10 -: 07.07.2009, 16:54:39 »

Не мисля, че си отегчена...
Защо не спориш ?
"Ако един луд си признае лудостта, то значи лудостта е в ремисия..."
Мисля, че просто бягаш от спора, няма какво да предложиш от себе си... Чаровнице..
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #11 -: 07.07.2009, 16:58:57 »

А и .. виж, мила..
Като завършила психоложка, не мислиш ли, че агресията не е нещо, което трябва да се показва.. Та дори и на хората, които те отегчават ...
"Убий глупака с мълчание.. или усмивка.."
Ти си слабичка..  :-)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: Клуб по психология
« Отговор #12 -: 07.07.2009, 17:04:04 »

Сега, ако си направи човек труда да ви спретне по един анализ и на двамата, няма да е много във ваша полза заклюнието.
Аз също имам желание да участвам в подобен клуб, въпреки че не изучавам психология в университета.
Активен
Дзен...

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #13 -: 07.07.2009, 17:45:34 »

Въпроса не е в това кой какво учи, Стаси..
Въпроса е, не само да си го говорим, а да го принесем във физическото пространство  :wink: ...
А, сигурен съм, че постепенно ще се увеличават и хората...
Те вярват в съществуващите неща, инак за съгласието, сигурен съм можем да чуем много положителни неща...
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: Клуб по психология
« Отговор #14 -: 07.07.2009, 18:05:38 »

Ами гледам, че сте заинтересован много от темата на разговора и в частност по-специално от материализирането на клуба по психология. От седемте Ви поста в този форум, шест са по тая тема.
Стига да Ви позволява времето и желанието, бихте могли да поемете инициативата в това отношение. В профила ми има поместен мейл, ако искате да се свържете с мен, аз бих Ви съдействала в това отношение, доколкото мога.
В рамките на тая дискусия и не само, мисля, че ще се включат и още хора с подобни интереси.
Активен
Дзен...

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #15 -: 07.07.2009, 22:01:22 »

Би ми се искало да получа и друг отговор освен Вашия..
Нейсе..
Знам, че подобна инициатива, би се адмирирала, но .. вероятно това не е мястото, което може да получи нужната публичност ..
Ако нямате нищо против, бих се радвал да поддържам комуникация с Вас..
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #16 -: 07.07.2009, 22:52:31 »

Кога ще е първата сбирка за да участвувам и аз!Това  , че уча право предполагам   няма   да   бъде    проблем.Ще се радвам   ,ако клуба по Психология    е    по -нестандартен така да се каже в сравнение с другите клубове като археологическия  ,   където се четят доклади по дадени теми ,  ходи се по ексурзии   ,  което не е лошо по принцип, но е малко отегчаващо!Трябва наистина  да си направем един клуб по Психология ,но въпроса е кой ще поеме инициативата! Инж. Марин Янков 4 курс ,Право ,ПУ
Активен
Всичко е любов

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #17 -: 07.07.2009, 23:02:28 »

Ами, за сега сме само тримата...
Трябва да се координираме...
Аз съм готов да поема инициативата, би ми било изключително приятно ...
Активен

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #18 -: 08.07.2009, 08:35:15 »

Това, че ти е интересна психологията, би те мотивирало да е практикуваш, а не да помагаш на хората, скъпа..
 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Какво е това????????????? Да практикуваш психологията, не означава ли да помагаш на хората???????:-)
Активен

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #19 -: 08.07.2009, 10:27:17 »

Да помагаш на хората по какъв начин... ?
С дипломните работи ли ... ?
Е, адмирирам помощта ти... Ти ще си таз, която ще опази света от крушение през 2012г. ...
Защо не пробваш да помагаш на някой, който наистина има проблем...
А, като излезем отвъд границите на спора.. Не мисля, че има причина да не се понасяме и да ти задам въпроса, ти ще се включиш ли в такава инициатива.. ?
Ако не, предлагам да продължим да спорим по друг начин ... С гълъби, мейли или... подобности...
Нека не правим съпричастни тез, които не се интересуват от дълбочината на ... спора ни... (Малко тафтология, но .. ще ме извиняваш)
Активен