argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Корпоративно счетоводство при доц. Фесчиян  (Прочетена 8964 пъти)

padari

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Моля, ако някой има някакви материали по тази дисциплина моля да ми ги изпрати на  irrk@abv.bg
Благодаря Ви предварително
Активен

tatjana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

ако може и на мен! 10х
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Може ли и на мен някой да изпрати материали по корпоративно счетоводство на  krasiva_lilia@abv.bg                       Предварително благодаря
Активен

ngs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте колеги, моля Ви, ако някой има материали по корпоративно счетоводство да ми ги изпрати на nslavov2001@gmail.com .  Благодаря Ви в аванс!
Активен

NIKOLETA83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Има  ли някои решенията на курсовата работа по корпоративно счетоводство ???
Активен

blondi_7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте,ако някой има материали по корпоративно счетоводство може ли да ги  изпрати и на мен -  rumi.s.g@abv.bg Благодаря предварително
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги,ако някой има решена курсовата задача за 2009/2010 г., моля да ми я изпрати! Предварително благодаря!!! И-меила ми е: kapriz@abv.bg
Активен

Smargarita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Зравейте колеги, моля Ви ако някой има материали и решената задача да ги изпрати и на мен! Благодаря ви предварително :roll: Siovcheva@abv.bg
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Може ли и на мен да изпратите материали по корпоративно счетоводство и решението на задачата 2009 - 2010 г. и примерни тестове за изпита на krasiva_lilia@abv.bg         
Предварително благодаря
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Здравейте колеги, може ли някой да напише какво е точно заданието за курсовата работа по корпоративно счетоводство и кога трябва да бъде предадена, предварително благодаря.
Активен

snowflake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Трябва да се предаде на изпита, има 6 казуса и пояснения към тях. Не може да се предаде съдържанието с 2 думи. Трябва да си я снимаш, защото трябва да се прикрепи към решенията. Освен ако някой от колегите я има като файл да ти я пусне, аз я нямам.
Активен

mariann

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Привет колеги!
Препоръчвам Ви да си решите сами казусите по корпоративно счетоводство, защото така ще мините материала и след това много лесно ще се подготвите и вземете изпита!!!
Желая Ви успех! :-)
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, а някой може ли да каже как протича изпита при доц. Фесчиян?
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Изпита при Фесчиян поне до колкото помня беше изцяло по материала от лекциите, мисля че ако минете материала от лекциите няма да имате проблеми !
Активен

Ninjazz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Моля, може ли и на мен, ако някой има лекциите, материалите да ми ги изпрати, моля на  mbm@abv.bg
Благодаря Ви предварително  :-)
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, дали сте решили вече курсовата задача по корпоративно счетоводство? Аз прегледах вече материала и се опитах да я решавам, но се затруднявам и не съм сигурна дали е вярно това, което пиша! Ако някой е готов и има желание, моля да изпрати решението на e-mail:kapriz@abv.bg
Предварително благодаря!!!
И още нещо да попитам: Видях на последните лекции, че някои колеги си бяха преснимали учебника на Душанов-Курс по счетоводство на предприятието. Дали в него е по-добре обяснен материала и дали си заслужава да се подготвяме от него, а не само от лекциите???
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

Аз завърших миналата година и при доц. Фесчиян се подготвях само от лекции и никакви допълнителни материали. Тестовете и задачите са само от предаденото на лекциите. Единствения проблем на изпитите беше краткото време за провеждането им. Препоръчвам ви да си решите сами казусите, защото подобни задачи има на изпитите.
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Благодаря на колегата за отзива!!! Наистина лекциите на доц.Фесчиян са много добри и аз се подготвям от тях. Надявам се и аз да имам вашия успех и да си взема изпитите!!!
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Привет и от мен колеги, моля за съдействие ако имате някакви материали по тази дисциплина да ми изпратите ще съм ви благодарна. mimence_y@abv.bg
Активен

iliantakev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Ste se radvam ako gi pratite i na men- ilian_takev@abv.bg
Активен