argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратури във ФИСН  (Прочетена 9273 пъти)

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #20 -: 22.09.2009, 16:10:44 »

държавния ми изпит по стопанско управление е на 16 октомври....как аз до 30 септември ще мога да си подам документите за магистратура и да имам бележка за завършен бакалавър като изпита ми не е минал още.....може ли някой да ми проясни ако е запознат...благодаря ви ...'и още един въпрос който ме вълнува.....след този държавен(стопанско управление-надявам се успешен)колко семстъра магистратура ще трябва да уча по финанси или счетоводство в ПУ ...  :-)
Срокът за подаване е до 20 октомври май.

А що се отнася до втория въпрос - два семестъра.



благодаря за отговора......странно защо  в страницата им пише ''същата специалност-2 семестъра;друга специалност-4 семестъра....''моята специалност е стопанско управление, а аз искам да запиша финанси...май става въпрос за същото направление??
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #21 -: 22.09.2009, 16:13:23 »

Благодаря за отговора !  :mmm: Няма такава тъпотия редовно събота и неделя как можаха да го измислят така   :-( Вие доволни ли сте поне ? Вече започвам сериозно да се замислям струва ли си разходката от София до Пловдив ....   :-(


наистина в твоя случай е мн неудобно,,но лично аз съм съгласна за събота и неделя .... :makeup: дори е чудесно за тези, които са на работа ....
Активен

*Jenny*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #22 -: 22.09.2009, 18:49:55 »

Вярно  за тези които работят е супер , но за такива като мен е ужасно  :cry: Но пък искам редовно заради възможността да замина отново на бригада иначе нямаше да го мисля толкова  :-P
Активен

mariaspasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #23 -: 22.09.2009, 19:01:38 »

Колеги, да разбирам ли,че след като подаването на документи се извършва в информационния център, а не при инспекторките, можеш да отидеш и в неработен ден да си подасеш документите за магистратура?
Таксата от 30 лв. в банката в двора на ПУ ли се заплаща?
Активен

prinzipiell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #24 -: 23.09.2009, 00:47:38 »

Незнам дали кандидатстудентския информационен център работи в почивни дни,но не ми се вярва,точно така молбите за ФИСН се подават там,а не при инспекторите.За таксата-в двора на ПУ.
Активен

*Jenny*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #25 -: 28.09.2009, 15:43:27 »

Какви документи са необходими при кандидатстване ? :roll: Мога ли само с уверение и студентска книжка да запиша понеже дипломата ще я получа след нова година?  :-) Кое е по-добро УЧР или БКВО ?Завърших маркетинг и сега не мога да реша какво да запиша   :wink:
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #26 -: 29.09.2009, 14:58:49 »

според мен БКВО е по-добрата и широкоспектърна специалност....само че аз съм решила да запиша финансов мениджмънт...успех ти желая....да,с уверение само може... :-)
Активен

*Jenny*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #27 -: 29.09.2009, 15:01:11 »

Мерси  :-) :hug:
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #28 -: 03.10.2009, 09:57:32 »

Колеги, да разбирам ли,че след като подаването на документи се извършва в информационния център, а не при инспекторките, можеш да отидеш и в неработен ден да си подасеш документите за магистратура?
Таксата от 30 лв. в банката в двора на ПУ ли се заплаща?


колеги мн се извинявам за некомпетентността,но незнам къде се намира този информационен център....ако е във ФИСН....той в сградата на ПУ ли е ...наистина малко е неловко ,че незнам ,но никога не ми се е налагало да ходя там,....винаги сме били в Европейския колеж и на лекции, и на изпити .... :blush: :roll:
Активен

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #29 -: 03.10.2009, 10:29:24 »

Информационният център е едноетажната сграда в северния двор на Ректората. До него се стига като се влезе в Ректората през централния вход и по средата на партерния етаж се направи десен завой.
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Магистратури във ФИСН
« Отговор #30 -: 03.10.2009, 14:18:42 »

Информационният център е едноетажната сграда в северния двор на Ректората. До него се стига като се влезе в Ректората през централния вход и по средата на партерния етаж се направи десен завой.


 :bow:
Активен