argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Оценки от изпита по ФИНАНСИ при доцент д-р Консулов  (Прочетена 11174 пъти)

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Мили колеги, днес говорих със секретарката на декана и тя ми обясни че дата за ликвидация е Преместена на 9/10/2009
Оценки щяло да има най-рано в Понеделник!

Много моля, някои колега или колежка*, ако ходи до ПУ, да снимка резултатите или както там прецени, и да ги публикуваме, т.к. доста колеги останаха без работа и са по родните си места и няма как да разберат резултата... котито според Великият финансист Консулов  бил "ОТЧАЙВАЩ", което значи че пак ще се тъпчем 250 човека на 9-ти!!!
Моля, ако някой забележи резултати по финанси пред 5-та стая веднага да сигнализира !!!! :rock:
« Последна редакция: 30.09.2009, 20:24:44 от fisn_adm »
Активен

neli82

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

моля някой ако може да ми каже резултата от изпита по финанси който се проведе на 26.09 защото съм от Стара Загора и не мога да идвам за един резултат,ако има оценки и по маркетинг моля някой да ми каже оценка,специалност Бизнесадминистрация съм,фак номер 0808397006,дано сме го взели този изпит  :-)
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

аз ще гледам да снимам всичко от 26-ти :)
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

аз ще гледам да снимам всичко от 26-ти :)
Много мило от твоя страна.....
Активен

gerapaaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

 :headbang: доц. Консулов доста хора е вбесил, май тази година!!!

Аз също не знам нищо за изпита, който се проведе края на юни месец.
Той май въобще не желае да работи със студентите си!!!!

Нямам думи........ Да си ходи, ако няма да провежда изпити или да изнася резултати!
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

:headbang: доц. Консулов доста хора е вбесил, май тази година!!!

Аз също не знам нищо за изпита, който се проведе края на юни месец.
Той май въобще не желае да работи със студентите си!!!!

Нямам думи........ Да си ходи, ако няма да провежда изпити или да изнася резултати!
Напълно съм съгласна и дълбоко се съмнявам, че в понеделник ще има резултати!
И честно да си признач ми омразна от тази простотия!!!
Толкова съм разочарована, че даже вече и не ми се учи, а като чуя за финанси (след всички тези недомислици) и ми се повръща... даже и на ликвидацията няма да ходя!!!  :-X
« Последна редакция: 02.10.2009, 17:05:25 от spaskavelikova »
Активен

bbc22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Колеги, престанете да се оплаквате от доц.Консулов.
Не си правите труда да прочетете и едно изречение, после преподавателят ви бил виновен, че не ви  подарява тройки – sorry. 
Аз съм с отлични впечатления от доц.Консулов. Той е човек, от който можете да научите много стига да искате, но явно това не ви е приоритет.
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

доц. Консулов е капацитет, няма спор, лекциите са интересни и пълни с примери от живота. ама цялата тая одисея с поправката беше меко казано неприятна. първоначално планирани изпити за 12 и 19 се протакаха до 26 и 09 на другия месец. от всичко, което учихме до тук финансите ми бяха любим предмет и с удоволствие ходих на лекции и четях, ама сега просто не искам да погледна нито ред на тема финанси. не съм за оценката, но цялата ситуация се прецака тотално с това едномесечно влачене и постоянни неясноти.
Активен

guiltybydesign

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
    • portfolio

с удоволствие ходих на лекции и четях

тогава би следвало изпита да го беше взел още първия път?
Активен
creatIvo

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Колеги, престанете да се оплаквате от доц.Консулов.
Не си правите труда да прочетете и едно изречение, после преподавателят ви бил виновен, че не ви  подарява тройки – sorry. 
Аз съм с отлични впечатления от доц.Консулов. Той е човек, от който можете да научите много стига да искате, но явно това не ви е приоритет.


Аз лично съм учила и то доста за този изпит и не искам да ми се подарява 3!!! Но на поправката, уважаваният от теб КАПАЦИТЕТ, ми даде задачи които не е переподавал за Х, У -акции които гиняма в нито едни лекции обяснени... и IRR -  Вътрешна норма на възвращаемост, която на нас не беше преподадена!!!!  :-*
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

с удоволствие ходих на лекции и четях

тогава би следвало изпита да го беше взел още първия път?

какво ти дреме на теб от кой път ще го взема ? говорим за съвсем друго, но всеки трябва да сложи мерудия в манджата, аман  :vomit:
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

с удоволствие ходих на лекции и четях

тогава би следвало изпита да го беше взел още първия път?

какво ти дреме на теб от кой път ще го взема ? говорим за съвсем друго, но всеки трябва да сложи мерудия в манджата, аман  :vomit:
:wink:  Колега, сигорна съм във ВАС, според мен сте го взел, но незнам кога ще имаме честа да разберем това :)
« Последна редакция: 03.10.2009, 11:48:06 от spaskavelikova »
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Оценки няма!!!
А изрично в графика пише, че ще има оценки днес!!!
Някои разполага ли с телефона на секретарката на декана или с неговия....
Писна ми от тоя
Активен

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Колеги, престанете да се оплаквате от доц.Консулов.
Не си правите труда да прочетете и едно изречение, после преподавателят ви бил виновен, че не ви  подарява тройки – sorry. 
Аз съм с отлични впечатления от доц.Консулов. Той е човек, от който можете да научите много стига да искате, но явно това не ви е приоритет.


Аз лично съм учила и то доста за този изпит и не искам да ми се подарява 3!!! Но на поправката, уважаваният от теб КАПАЦИТЕТ, ми даде задачи които не е переподавал за Х, У -акции които гиняма в нито едни лекции обяснени... и IRR -  Вътрешна норма на възвращаемост, която на нас не беше преподадена!!!!  :-*



И аз съм учила достоатъчно за този изпит, но и на мен се падна задача за А и Б акции. Решавали сме такава на лекции, но решението е от порядъка на 2 листа с 2 таблици. Не е трудна, но не предполагах, че ще даде такава и за това не и обърнах внимание. Не мисля, че е равностойно на един вариант да са задачи за амортизация и цена на акция например, а на други Марковиц и сравняване на акции. Ако все пак излезат оценките пишете ;-)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.


Аз лично съм учила и то доста за този изпит и не искам да ми се подарява 3!!! Но на поправката, уважаваният от теб КАПАЦИТЕТ, ми даде задачи които не е переподавал за Х, У -акции които гиняма в нито едни лекции обяснени... и IRR -  Вътрешна норма на възвращаемост, която на нас не беше преподадена!!!!  :-*

Уважаваният не само от bbc22 капацитет (тук дали се усеща, че саркастичните нотки, от твоето изказване липсват) много ясно и навреме даде да се разбере, че на изпита ще има всякакви задачи, независимо дали са преподадени, или не са. Ако смяташ, че с едните лекции ще стане финансов експерт от теб... Учебниците за какво ги пишат хората. Ти как си я представяш тая, той да ти даде изпита на теб само върху преподавани задачи, пък ти като отидеш да работиш при някой пишман работодател, да не можеш един риск да му сметнеш или пък норма на възращаемост. Не ставай смешна, че и за хора, на които им е слаба аритметиката, им е забавно да те четат. И понеже сме явно от един поток, пък аз съм редовна на лекции... Пример от Х, У акции беше даден, ама кой ли да стои до края на лекциите. Доцентът специално остана над един час повече в НЕДЕЛЯ!!! та да си довърши точно тая лекция.
Ако ви липсват някакви материали, съм готова да помогна с каквото мога, ама не пишете глупости, щото не можете да си научите качествено, а и късметът ви изневерява да ви се падне лесен билет.

Това беше по отношение на качествата на преподавателя и даваните на изпита задачи. По отношение смените на датите за поправка и ликвидация... Няма да коментирам и не защото няма какво да кажа.

П. П. Предполагам, че е под напора на емоцията, ама не е лошо да си пооправиш и правописа, че ако си писала така и на изпита, направо го разбирам защо те къса толкова :)
Активен
Дзен...

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Някой ходил ли е днес при Ели Шишкова да попита за оценките?
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40


Аз лично съм учила и то доста за този изпит и не искам да ми се подарява 3!!! Но на поправката, уважаваният от теб КАПАЦИТЕТ, ми даде задачи които не е переподавал за Х, У -акции които гиняма в нито едни лекции обяснени... и IRR -  Вътрешна норма на възвращаемост, която на нас не беше преподадена!!!!  :-*

Уважаваният не само от bbc22 капацитет (тук дали се усеща, че саркастичните нотки, от твоето изказване липсват) много ясно и навреме даде да се разбере, че на изпита ще има всякакви задачи, независимо дали са преподадени, или не са. Ако смяташ, че с едните лекции ще стане финансов експерт от теб... Учебниците за какво ги пишат хората. Ти как си я представяш тая, той да ти даде изпита на теб само върху преподавани задачи, пък ти като отидеш да работиш при някой пишман работодател, да не можеш един риск да му сметнеш или пък норма на възращаемост. Не ставай смешна, че и за хора, на които им е слаба аритметиката, им е забавно да те четат. И понеже сме явно от един поток, пък аз съм редовна на лекции... Пример от Х, У акции беше даден, ама кой ли да стои до края на лекциите. Доцентът специално остана над един час повече в НЕДЕЛЯ!!! та да си довърши точно тая лекция.
Ако ви липсват някакви материали, съм готова да помогна с каквото мога, ама не пишете глупости, щото не можете да си научите качествено, а и късметът ви изневерява да ви се падне лесен билет.

Това беше по отношение на качествата на преподавателя и даваните на изпита задачи. По отношение смените на датите за поправка и ликвидация... Няма да коментирам и не защото няма какво да кажа.

П. П. Предполагам, че е под напора на емоцията, ама не е лошо да си пооправиш и правописа, че ако си писала така и на изпита, направо го разбирам защо те къса толкова :)
Виж какво това не е насочено към теб... тоят поток или групата ти си яви на 12-ти!! Ти проблеми с дати си нямала!!! Затова не ми говори на мен... защото сум с последно предупреждение заради тенекията която Ни върза този.... неискам и да го назувавам! А една колежка нямаше каде да остане вечерта и вместо да дава 40 лева за хотел аз я прибрах у нас!!! Ти проблем ако нямаш аз имам! Освен ако на теб ти е преподал x, y акция на мен не е бях на последната лекция!!!
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.


Виж какво това не е насочено към теб... тоят поток или групата ти си яви на 12-ти!! Ти проблеми с дати си нямала!!! Затова не ми говори на мен... защото сум с последно предупреждение заради тенекията която Ни върза този.... неискам и да го назувавам! А една колежка нямаше каде да остане вечерта и вместо да дава 40 лева за хотел аз я прибрах у нас!!! Ти проблем ако нямаш аз имам! Освен ако на теб ти е преподал x, y акция на мен не е бях на последната лекция!!!

Нищо лично...
И да е насочено към мен, все тая :) По-горе нищо не съм казала за датите ви за поправка и ликвидация. Или ще си играем на развален телефон ;) Аз ще говоря едно пък ти ще ме засипваш с тон информация за друго, която впрочем знам по-добре и от теб.
Щом си ФМ, още по-зле. За теб финансите са основополагащи за дисциплините от втората година. Все едно някой начинаещ икономист да не си научи икономикс-а и да иска да върви напред. Е, няма как да стане тая :)
И как се получи така, че на Ellie.Stoychovska от вашия поток са й били преподадени тия задачи (х, у акциите имам предвид), пък на теб не са били? Пък и не знам дали аз неправилно се изказах, ти ли нещо не четеш... Що трябва нещо да ти е преподадено, та да ти влиза в изпита? В конспекта има ли го? Там на края му (стигала си евентуално до там, та да погледнеш) тая толкова литература за самоподготовка що ли е изписана? Или от чудене какво от всичко да прочетеш и си мина времето така. Ако беше вдигнала толкова шум да си търсиш материали за изпита, по-вероятно е сега да не би изпитвала такъв вътрешен дискомфорт.
Пак ще ти кажа, ако имаш нужда от материали, ще ти пратя и ще помогна с каквото мога.

П. П. Похвално е, че си прибрала колежката у дома си. Моите уважения за това.
Активен
Дзен...

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

направих 3 снимки, но последната е доста размазана:

1. счетоводство и финансов мениджмънт
http://filipo.hit.bg/mypics/finansi/finansi%201%20(S+FM).JPG

2. бизнес администрация и финансов мениджмънт
http://filipo.hit.bg/mypics/finansi/finansi%202%20(BA+FM).JPG

3. дясна част - финансов мениджмънт
http://filipo.hit.bg/mypics/finansi/finansi%203%20(FM).JPG
« Последна редакция: 05.10.2009, 19:11:30 от Filipo »
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Много благодаря на колегата....  Filipo! Надявам се да го е взел с отлична оценка.... На тези които ще се явят на 9 -ти успех и БОГ да ви пази
Активен