argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по финансов контрол при доц.Асенов  (Прочетена 18380 пъти)

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

И аз получих отговор в неделя! Доколкото знам материала трябва да се изпрати на и-мейла на доц.Асенов до 20.02.2010г.
Активен

sleland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Здравейте, колеги,

Бих искала да попитам дали някой от вас знае - тестът ще бъде върху целия учебник или само върху темите, по които е предавал на лекциите?

Благодаря!

Успех на всички!  :D
Активен

Stefana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Теста ще е върху целия учебник!!!И на мен ми се искаше да са само тези теми, които е предал, но уви!!!Успех!
Активен

otzeola

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Къде мога да намеря този учебник...или как се казва....?
Активен

Stefana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Учебника ни го даде доц.Асенов да си го снимаме.Единствения начин да го намериш е от някой колега.
Активен

a.yankova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

здравейте колеги, моля някой ако има лекции и учебник в електронен вариант да ми ги прати на a.yankova@gmail.com. спешно ми трябват за да се явя на изпита на 20.02.10 ! готова съм да се срещнем някъде около ПУ за да си ги снимам на ксерокс ако никой не отговори за електронния формат. предварително много благодарч на всички, които могат да помогнат  :bow:
Активен

stisssi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Как ще разберем дали сме се освободили от изпит?
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Здравейте колеги, :-)ако някой може да ми каже как ще протече изпитът при доц Асенов по Фин.Контрол,какво ще представлява и какво ще включва тестът,дали ще е възможно да се ползват материали,предоставени от доц.Асенов,ще  бъда много благодарна,ако сподели.Благодаря ви
Активен

a.yankova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

колеги, благодаря за материалите !  :bow:
Активен

vierra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Колеги, може ли и на мен да ми изпратите материали ако имате на vierra.v@gmail.com. А доколкото знам изпита ще е 10 въпроса тест, но можело да има и отворени.

Вие имате ли друга информация?

Благодаря предварително!
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Може ли и на мен някои да ми изпрати каквито материали има за този изпит ще съм му много благодарна.mimence_y@abv.bg
Активен

iliantakev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте колеги, ще се радвам ако и на мен ми изпратите някакви материали по финансов контрол при доц. Асенов. Мейла ми е ilian_takev@abv.bg . Благодаря предварително
Активен

polinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колеги може ли някой  да ми изпрати  темите  за курсовата работа при доц. Асенов и ако  има допълнително  материали ще му бъда  много  благодарна.
Благодаря  предварително!      polinka_1985@abv.bg
Активен

eti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Zdraveite kolegi,

Molia ako niakoi ima temi po Finansov kontrol pri doc. Asenov da mi gi izprati na eti_1983@abv.bg

Mnogo blagodaria predvaritelno!!!!
Активен

lifequard

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Може ли и на мен някои да ми изпрати каквито материали има за този изпит ще съм му много благодарна.mimence_y@abv.bg
И аз искам orb_@abv.bg
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Zdraveite kolegi,

Molia ako niakoi ima temi po Finansov kontrol pri doc. Asenov da mi gi izprati na eti_1983@abv.bg

Mnogo blagodaria predvaritelno!!!!

За какво са ти теми, след като изпита е тест ???
Активен

lifequard

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Е,толкова много хора от къде ще преписват,някой няма ли "допалнителна литература"(пищови) за този изпит?
Активен

aniiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте колеги, много ще се радвам, ако и на мен ми изпратите темите в електронен вариянт на email - aneliqqq84@abv.bg  Благодаря предварително...
Активен

merlita84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

ako nqkoi ima materiali po finansov kontrol pri asenov molq da mi gi izprati na merlita@abv.bg. varianti na testove 6te mi budat mnogo polezni. blagodarq predvaritelno
Активен

stisssi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колеги, някой има ли отговор на  курсовата работа. Изпратих я на 15-ти а все още нямам отговор!?
Активен