argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по финансов контрол при доц.Асенов  (Прочетена 18383 пъти)

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Колеги, някой има ли отговор на  курсовата работа. Изпратих я на 15-ти а все още нямам отговор!?
Ами най-вероятно щом доц. Асенов не ти е отговорил, значи не е одобрил плана ти за реферат,на мен също не ми отговори,така че по-добре седни и чети за изпита.Успех :wink:
Активен

aniiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Искам да благодаря на колежката, която ми изпрати темите. Ако някой има и примерни тестоВе за изпита също ще са ми от полза- aneliqqq84@abv.bg
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Аз изпратих плана  на 19.01.2010г. и на мен доц.Асенов ми отговори/на 24.01.2010г./, че го одобрява!
Но сега не знам, дали само с курсовата работа се признава изпита, или трябва да се готвя и за теста! Ако някой е запознат по-добре, нека да отговори във форума или на и-мейл: kapriz@abv.bg
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Искам да благодаря на колежката, която ми изпрати темите. Ако някой има и примерни тестоВе за изпита също ще са ми от полза- aneliqqq84@abv.bg
Примерни тестове няма,тъй като доц.Асенов преподава за първи път при нас,аз разбрах че тестът ще е от 10-12 въпроса,може,но не е сигурно,някои от тях да са отворени
Активен

stisssi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Отговорът за плана беше "ДА" , но незнам дали е одобрил самата курсова работа? :s:
Активен

aniiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

А някой знае ли до коя стр. ни е преподавал по време на лекциите?
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

А някой знае ли до коя стр. ни е преподавал по време на лекциите?
Изпитът ще вкл целия материал от учебника,който ни даде да си преснимаме доц.Асенов
Активен

katerinata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Ужас! Истински се притеснявам от този "локумен" материал. Дано теста да не е много обширен и подробен, като по МСС.
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Ужас! Истински се притеснявам от този "локумен" материал. Дано теста да не е много обширен и подробен, като по МСС.
Някои неща може и да се налучкат от обща култура,но други...трябва да си се прочетат,но в началото на учебника нещата са си доста философско описани :?
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Материала до Сметната палата е бла..бла. Говори се всякакъв друг контрол, освен финансов такъв.
Активен

merilin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Здравейте колеги,
Относно това как протичат изпитите при доц.Асенов успях да открия само това като информация:
По Банков контрол при Емил Асенов - аз бях на теста. То тест малко силно казано де .
Той процедира по следния начин.
Отваря си някъде учебника (произволно) и диктува изречение, в което недвусмислено да могат да се напишат пропуснатите (от него - казва къде са ) думи, или да може да се даде еднозначен отговор. Примерно... въпросите, които си спомням:
- Какви са трите управления в БНБ?
- За какъв срок се избира подуправителя на управление "Банков надзор"?
- да напишем пълното име на Наредба 2 за банките.
- За какъв срок се избира управителя на БНБ.
Даде 9 въпроса, аз отговорих на 4 от тях.
Да, имаше и скъсани за съжаление  .
Ако някой знае нещо друго по въпроса за изпита нека сподели.Предполагам ,че е възможно и нашият тест да се основава на принципа описан по-горе( отнасящ се до взетия материал по дисциплината).
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Някой знае ли как стои въпроса с курсовите работи? Освобождава ли с тях от изпит???
Активен

svetli44a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

аз имам одобрен план,и предаден проект,още преди указаните срокове,но не знам сега да се готвя ли за тоя тест,или само ще ми нанесе оценката в книжката  :?
Активен

boryana_georgieva1984

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Колеги, моля ако накой има темите по финансов контрол при доц. Асенов да ми ги изпрати на boryana_georgieva1984@abv.bg. Благодаря ви предварително!
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Колеги от Финансов Мениджмънт, моля споделете как протече изпита по Финансов Контрол...На какво трябва да наблегнем при подготовката, дайте някой жокер  :-) Благодаря предварително :bow:
Активен

silvia 25

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте колеги, искам да попитам, които са минали изпита по финансов контрол и по-точно за курсовите работи, дали доц. Асенов разрешава да си поглеждаш нещата. И дали има въпроси към кърсовите работи или ние трябва да я преразкажем.
Предварително благодаря за отговора
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Аз не съм от Финансов мениджмънт, а от Счетоводство и контрол, както и вие предполагам, но преди изпита по Банково счетоводство в събота, в същата зала се провеждаше изпита по Финансов контрол на Финансов мениджмънт и това, което видях и разбрах е, че тези с курсовата работа влизаха след изпита един по един и излизаха след около 5 минути. Доц. Асенов е разгръщал курсовата или съдържанието и е задавал въпроси по нея!
Активен

silvia 25

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

правилно предполагате колежке. Благодаря ви за отговора!
Активен

silvia 25

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

и все пак ако някой от финансов мениджмънт реши да се включи и да помогне ще му бъдем благодарни !!!!
Активен

asiia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Ако някои каже и нещо за изпита ще съм благодарна
Активен