argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по финансов контрол при доц.Асенов  (Прочетена 18382 пъти)

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, някой знае ли подробности за протичане  на изпита по финансов контрол при доц.Асенов и дали имате примерни тестове? Ако имате тестове, моля изпратете ги на и-мейл:kapriz@abv.bg ! Предварително благодаря и Ви желая весели празници и успешна Нова Година !!!
Активен

sleland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Здравейте! Ако някой има някакви материали, дори и само конспект, моля, нека ги прати и на мен - sleland_2000@yahoo.com .
Благодаря предварително :)
Поздрави!
Активен

katerinata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Финасов Контрол - Магистри при доц.Асенов
« Отговор #2 -: 21.12.2009, 16:14:17 »

Колеги,
Някой от вас беше ли на лекцията в неделя ? Каза ли се нещо за Курсовата работа, която беше спомената ? И ако да - някой има ли темите за курсова работа и подробности по представянето й ?
Активен

Know

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здрасти, и аз също не съм присъствала на последните лекции по Финансов контрол. И дори не знам, че трябва да представим курсова работа. На коя дата трябва да се представи курсовата работа и темите от къде може да ги вземем? Предварително благодаря!
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

доколкото разбрах аз.....тази курсова е само за магистратура ФМ.А за СК, каквато сам аз,имаме изпит с отворени и затворени въпроси и ни даде учебник да ксерокопираме  :roll:
Активен

kbkl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Курсовата работа не е задължителна, тя е за тези, които искат да не държат изпита. Ако курсовата работа е написана добре ще бъдете освободени от изпита. (Важи и за ФМ и за СК)
Активен

kbkl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Конспект не е давал. А и не е необходимо, след като даде материалите, върху които ще бъде изпита.
Миналата година финансов контрол е воден от друг преподавател и примерни тестове няма как да се намерят за момента. Ще видим в деня на самия изпита. Успех на всички. 
Активен

Kali

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Всички теми, които са включени в материалите по финансов контрол, ще влизат за изпита. Примерни тестове няма, както каза вече колежката. Тестът ще бъде от 12 въпроса - отворени и затворени. Весели празници на всички!
Активен

gg777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

А на каква тематика трябва да е,тоест дал ли е той някакви теми или сайт примерно,от където можем да си изберем такава, курсовата работа,като обем-колко,до кога е срока за предаването й?
Ще бъда много благодарна , ако някой ми отговори на дългия ми въпрос... :):):)
Активен

Know

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Колеги, някой може ли да каже темата за курсовата работа и кога трябва да се предаде? Предвярително благодаря!
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

аз също се интересувам....нека някой бъде така добър и напише малко инфо за курсовата...странно -аз съм СА ,а не ни е казал нищо по въпроса...  :?
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Колеги нека някой, който е наясно с изискванията и темата на курсовата работа да даде малко информация все пак. Доста хора ще му бъдем благодарни.  :-)
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Здравейте колеги, някой има ли информация за курсовата работа по финансов контрол, тъй като разбрах че с нея може да се освободим от изпита. Ако някой знае нека пише каква е темата и до кога трява да се предаде. Благодаря ви.  :-)
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, днес беше последния ден/20.01.2010г./ за изпращане на план за писане на курсова работа по Финансов контрол за магистри Счетоводство и анализ. Аз изпратих своя план вчера /19.01.2010г./ вечерта, но до сега нямам отговор. Бихте ли ми казали след колко време отговаря обикновено?
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Аз изпратих своя план на 15.01.2010г., но и аз все още нямам отговор. Остава ни само да чакаме!
Успех на всички!
Активен

blondi_7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте,аз изпратих своя план на 18-ти и на 19-ти получих отговор, че ми е одобрен.Успех на всички!
Активен

monti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравейте, аз изпратих на 20-ти, но още нямам отговор, ако някой е получил след 20-ти отговор да пише, за да не се надяваме, че и ние ще получим.
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Благодаря на тези, които отговориха! Изглежда, че всички, които сме изпратили през последните дни, не сме получили отговор. Може би доц.Асенов не е имал време да ни отговори. Мисля, че би трябвало да има отговор, дори и да е отрицателен! Не ни остава нищо друго, освен да чакаме и да се надяваме за положителен отговор. Успех на всички!
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги ,спешно ми трябват лекции по финансов контрол.Някой може ли да ми прати на dt_katq@abv.bg.Ще съм много благодарна,моля Ви.
Активен
Аплодисментите са за мен.

stisssi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Изпратила съм плана на 20-ти и в неделя получих одобрението. Как става предаването на реферата? :smoking:
Активен