argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу

Автор Тема: Историко-археологическия клуб  (Прочетена 62490 пъти)

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #100 -: 25.02.2007, 02:47:52 »

КРИТИКАТА СЕ ПРИЕМА, ТОНЪТ КАТЕГОРИЧНО ГО ОТХВЪРЛЯМ !!! КОЛЕГА УТРЕ НА ПЛАЦА СТРУЕН С БЕЛЕЖНИК В РЪКА ЗА ПОРИЦАНИЕ, А СЯ ША ВИИШ КОН БОП ЯДЕ ЛИ.

ВТОРНИК 27 ФЕВРУАРИ (ДЕН ПРЕДИ 28 И ДЕН СЛЕД 26 ФЕВРУАРИ !): "ОБЩО СЪБРАНИЕ" (В КАВИЧКИ, ЗАЩОТО НЕ СМЯТАМ ЧЕ Е НУЖНО ПО 100000 ПЪТИ В ГОДИНА ДА СЕ СВИКВАТ ОБЩИ СЪБРАНИЯ) НА КОЕТО ЩЕ СЕ НАПРАВИ БЪРЗ РАЗБОР НА ТОВА КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ПРЕЗ ОСТАВАЩОТО НИ ВРЕМЕ; ЩЕ ДАМ ОТЧЕТ ЗА СВЪРШЕНОТО ДО ТУК ПО БЪДЕЩАТА СТУДЕНТСКА КОНФЕРЕНЦИЯ; ЩЕ ИМАМЕ ПОСЕЩЕНИЕ НА ВИСОКО РАВНИЩЕ ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА КАТЕДРАТА !!!!
« Последна редакция: 25.02.2007, 10:28:39 от StonedCrow »
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

Sevastokrator Strez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #101 -: 08.03.2007, 10:30:44 »

Честит 8 март на всички жени. Пожелавам ви много хубави неща и да се слушаме още повече. :makeup:
« Последна редакция: 08.03.2007, 11:48:00 от Kelli_Mutu™ »
Активен
Hayde sega znaem sa....

Hekuba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #102 -: 09.03.2007, 14:06:46 »

Бравоооооооооооо..... някой мъж да се сети и за жените в клуба без да е нужно да се върши някаква работа.
Хора, забелязвате ли, че отново има проблем с членовете в клуба? Я се замислете какво може да се направи по въпроса, защото като си тругнем ние ще стане белята.
Председателя, я се вземи в ръце и другият път като решиш да се правиш на велик на събрание ме предупреди да не идвам, защото колегите от моя курс се чустват слабо казано отлъчени. И си спедтявай реплики от рода на "Мен не ме интересува кога ви е удобно!"
Активен
Страстите са ветровете, надуващи платното на кораба: понякога причиняват гибелта му, но без тях той не би могъл да плава.
Волтер

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #103 -: 09.03.2007, 16:25:57 »

Не се правя на велик мойто момиче, гледам да избегна паразитите като тебе (мнение на активната членската маса в клуба), и как, ако не то с малко по-твърда ръка! И ако може забележките кадето им е мястото - на събранията на СИАК ! Време е да пораснеш, стига с тва лицемерие ЛЕНЧЕ ! :hug:

PS: не ги знам тези отлъчените, но щом по организационните въпроси се включват дори първокурсници, факт достатъчно показателен, че има активност и приемственост.

PSS: и ако за теб е важeн обема на членската маса, а не качеството й, иди и си направи клуб кадето ще си пълен шеф и ще командваш (една товя незбъдната мечта). Ще си правите партита, ще ближете захарни петлета, злорадствайки за ръководството на СИАК

УСПЕХ :D
« Последна редакция: 10.03.2007, 15:28:21 от StonedCrow »
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #104 -: 10.03.2007, 13:19:10 »

   Дрън-дрън.
"Два лева се изяждат, два лева се изпиват, сал споменът остава."
Из песента "Върни ми любовта и двата лева"
   Никой не е велик, всеки е уникален. Клубът не е люпилня за лидери а място където се провежда извънакадемични занимания за повишаване  квалификацията на студента. Членството е доброволно, и за да си там е нужно само да спазваш правилата и да си част от общото.
   Новото ръководство   си върши работата, като и съумява да включи в работата максимален кръг от хора.
   Дали е добро ще разберем като му изтече мандата.
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

Hekuba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #105 -: 14.03.2007, 19:39:19 »

Леле мале, не знаех, че съм паразит,ама щом казваш... нямам намерение да се карам с никого и никога не съм била ЛИЦЕМЕРНА - винаги казвам всичко,което имам да кажа. Лощото в случая обаче е, че маи за някои хора е трудно да понесат отрицателно чуждо мнение - евала. Не знам какво е мнението на булшинството, ама щом толкова ви вадя очите - няма проблем... Няма да го правя повече. Съжалявам, че изразих мнение...
Активен
Страстите са ветровете, надуващи платното на кораба: понякога причиняват гибелта му, но без тях той не би могъл да плава.
Волтер

Hekuba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #106 -: 14.03.2007, 19:44:40 »

А що се отнася до липсата на членска маса - не обвинявам никой. Проблемът ни е в PR-а, тъй като всяка година се представяме на първи курс, ама само на специалностите История и БЕИ... Това имах впредвид,ама ще ме обвините в лицемерие ако споделя някоя идея, ама нали съм и паразит (само дето не знам каква облага имам от клуба) май ще е най-добре да си мълча.
Активен
Страстите са ветровете, надуващи платното на кораба: понякога причиняват гибелта му, но без тях той не би могъл да плава.
Волтер

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #107 -: 14.03.2007, 21:17:14 »

Ленче браво на прав път си  :hug:  Облагите от СИАК ти са да оставиш ръководството и хората да си действат, каквото правим (което има вече положителни резултати) го правим за всички, за критика е много рано + т'ва с тези изказвания вредиш на името на клуба (щото аз мацко ходя и защитавам интересите на клуба пред факултета, катедрата, има хора от нас които лобират пред студентски съвет, ти едва ли не с тия изказвания вредиш на всичко това, дори преди да сме свършили нещо-> предвит постването на съобщенията ти преди факултетния съвет, на който обаче спечелихме много!). Та такива работи.

PS: Интересното е че продължаваш с опитите да сипваш помия на НЯКОИ ХОРА (активната част от СИАК, хората чиито положителни действия се опитвам да обединя) -> Лошо за клуба -> Лошо и за теб, като член!?! на този клуб!

PSS: Как върви клубът по везба? :inlove:
« Последна редакция: 14.03.2007, 21:43:19 от StonedCrow »
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

Hekuba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #108 -: 15.03.2007, 12:15:59 »

Знаеш ли, убидите ти не ме засягат колкото и да се надяваш да постигнеш нещо. Щом толкова ти вадя очите - няма да идвам. Лошо, че май се опитваш да гониш неудобните за теб членове. Май аз съм от неактивните. Твоя си работа. Не бих паднала нанивото ти и никога не бих ръсила убиди на чесна дума по твой адрес. А за клуба по везба - много добре върви, заповядаи!!! ;)
« Последна редакция: 15.03.2007, 12:20:57 от Hekuba »
Активен
Страстите са ветровете, надуващи платното на кораба: понякога причиняват гибелта му, но без тях той не би могъл да плава.
Волтер

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #109 -: 15.03.2007, 13:17:52 »

Със всичко казано до тук се опитах да провокирам умствената ти дейност Ленче! Идеята беше, че не трябва да даваш воля на личната си неприязан спрямо мен, като я правиш част от проблемите на СИАК ! Уви не успях ! Хората, който знаят за к'во става въпрос отдавна са си направили аритметиката по отношение на противоречивата ти особа ! Лошо само за теб Ленче !  :cry:

Успех на Везбарите  :-D , и мерси за поканата. Толкова си мила  :heart:

Много ти здраве  :rock:

« Последна редакция: 15.03.2007, 16:17:59 от StonedCrow »
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #110 -: 23.03.2007, 01:19:35 »

Знаеш ли, убидите ... и никога не бих ръсила убиди на чесТна дума...

Философия...история...Е, там някъде трябва да е и грамотността, ама нейсе...
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #111 -: 23.03.2007, 19:38:54 »

Ей, Дони, тва са си темите на СИАК и те си пишат почти изцяло тук. НЕ НАМЕСВАЙ ФИЛОСОФИТЕ!!!
P.S. E, не отричам, че и при нас се пише малко погрешничко, но... до като не ни уличат см невинни  :hihi:!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #112 -: 23.03.2007, 19:51:51 »

Ех, Жоре сори много, че ви забърках където не трябва  :-P. Така е, защото за мен ФИФ са само философи.
Става офтопик... Иначе поздравления за клуба. Виждам, че е активен, а това е много добре. Успех в начинанията!
Активен

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #113 -: 25.03.2007, 22:04:54 »

представАЙ си  :beer:
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

pany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #114 -: 26.03.2007, 19:21:18 »

KOЛЕГИ,ИЗГУБИХ СИ ГЛАСА :cry: :cry: :cry:...КАК ЩЕ СИ ЧЕТА ДОКЛАДА В СРЯДА НЕ ЗНАЯ??? ДАНО ДА СИ ВЪЗВЪРНА ГЛАСА ДО ТОГАВА
Активен
per aspera ad astra!

Много[Т]очие

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #115 -: 27.03.2007, 21:07:07 »

Дано успееш. Ако не... е, ще намерим с какво да оползотворим клубното време. За какво ти е доклада?
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                 
  http://radio.uni-plovdiv.bg

fair

  • Гост
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #116 -: 28.03.2007, 14:08:00 »

Офтопик
Ако мненията са на латиница естествено, че ще изчезват, защото доколкото ми е известно от правилата на форума, трябва да се пише само на кирилица. Всичко, което е на латиница, се трие.
« Последна редакция: 28.03.2007, 14:11:39 от fair »
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #117 -: 28.03.2007, 14:20:56 »

Офтопик
Ако мненията са на латиница естествено, че ще изчезват, защото доколкото ми е известно от правилата на форума, трябва да се пише само на кирилица. Всичко, което е на латиница, се трие.

 :bravo: :y:
Активен

draskanizi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • http://radio.uni-plovdiv.bg/
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #118 -: 31.03.2007, 12:53:15 »

събираме се всяка сряда в 18 часа в 5та аудитория /до изхода за бараките/-чувствай се поканен! :handshake:

draskanizi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • http://radio.uni-plovdiv.bg/
Re: istoriko-arheologi4eskiq klub
« Отговор #119 -: 31.03.2007, 12:55:55 »

събираме се всяка сряда в 18 часа в 5та аудитория /до изхода за бараките/-чувствай се поканен! :handshake:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре