argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Направете свестен сайт на Биологическия Факултет  (Прочетена 31905 пъти)

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Благодаря за линка!И при мен стана.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Нещо му липсва на този сайт, супер е но незнам какво може би малко повече цвят и щом е биологически защо не сложите повече природа?
Активен

tea

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Ха-ха-ха!Нима критериите ви за свестен сайт на БФ се свеждат до това за колко време се отваря сайта, или дали е достатъчно шарен?! Ужасно изумително!
По-добре се замислете каква информация намирате в новия сайт...Все пак сайтът на един факултет би трябвало да представя и преподавателите с професионалните им интереси и проблематиката, по която работят, а не просто като в телефонен указател. CV-тата са неактивни, няма списък на публикациите и т.н. Абсолютно съм категорична, че старият сайт беше по-добър. 
Genecatcher, много от онова, което ръководителите на катедрите не са се трогнали да предоставят като информация, навярно го има в стария сайт...Много жалко за "пришките на езика" ти...
С риск да съм банална ще завърша с една истина, която всички ние много добре знаем - когато искаш да свършиш работата - намираш начина, а когато не искаш - оправданието, че не си успял...
 
Активен
Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргите. Питагор

lu_lu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Много добра идея за сайт ,имахме нужда ама някой скоро да е влизал вътре и ако е влизал да е забелязал че не е обновяван от миналата учебна година.Да ви кажа във този сайт няма почти никаква актуална и ценна информация.Като програмата за новата учебна година,дати за изпити,учебни материяли,снимки и информация за практики ,упражнения или каквото и да е за учебния процес.Единствената информация е за биоинформатика не че имам нещо против колегите ама не са само те а и са в "бебе- спецялността на факултета".Покажете малко уважение и към другите спецялности или като еколозите да си направим друг сайт.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

A пък аз като влезна в сайта на биологическия и се регистрирам после не мога да влезна щото никой не ме е активирал! :angry: и се дразня когато администраторите на сайтовете не си вършат работата!@
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Bunny87, тази регистрация едва ли ти дава по-високи права или възможности. Ще кажа на администратора да я махне за да не дразни хората.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

А ми не за друго но просто ако искам да пиша ми изписва че не мога ако не съм регистриран потребител .Регнах се 3 пъти и още не ми е активиран акаунда а беше преди повече от месец или два!Мерси много!Казвам го с мек тон да не помислите че се карам  :-)
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Крайно време е Билогическия да има сайт свестен . Незнам кой се е заел с този въпрос а е крайно време.
Активен

jadore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226

Дайте малко информация кой прави сайта .. :roll:
Активен

balik

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Jadore,
Сайта се прави от Виктор Иванов и Веселин Баев - катедра "Физиология на растенията и молекулярна биология".
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Ако има някакви новости по сайта на БФ кажете! :y:
« Последна редакция: 22.02.2008, 18:30:37 от Bunny87 »
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

То въобщте няма сайт а каво остава за новости.
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page

А ти от къде разбра че няма сайт на биологическия факултет....ако поразгледаш по-старите постове ще видиш, че си има и линк към сайта :-)
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

ми няма,да го направят дирикно като кликне върху спецелизиран сайт а не върху някави линкове
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."

ми няма,да го направят дирикно като кликне върху спецелизиран сайт а не върху някави линкове


На страницата на ПУ линка към страницата на БФ не работи... Иначе адреса си е http://bio.uni-plovdiv.bg

Нещата със сайта са в застой, но аз, genecatcher и още няколко колеги имаме идеи скоро това да се промени, така че ще има развитие... Само малко още търпение...  :blush:
Активен
Nobody likes a smart ass...

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

браво на които правят сайта,че са гонаправили като се кликне върху специализиран сайт се влиза. Но има и каво още да се желае надявам да се подобри сайта с новости и се надявам че ще свършете тази работа
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."

Но има и каво още да се желае надявам да се подобри сайта с новости и се надявам че ще свършете тази работа

Тук е мястото да давате идеи какво искате да съдържа сайта и какво да се включи като информация и как да се подобри от към структура и дизайн....
Активен
Nobody likes a smart ass...

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Едно от нещтата е да се напранят СV на преподавателите на бълг език. Техни публикации и новостите в всички специалности. Място за презстоящти конференции и фотогалерия от университета :-)
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page

Идеята за галерия е добра-да има снимки на отделните преподаватели-така първокурсниците по-лесно могат да се ориентират в обстановката.
Активен

Alabama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Ето ви и малко светлина в края на тунел. На последният съвет на факултета лично новия декан Румен Младенов повдигна въроса за сайта като спомена окаяното му състояние и има изготвена комисия, която да се заеме с него. Това е засега дали БФ ще си има хубав сайт някога остава все още мистерия  :-D
Активен