argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура Предучилищна и начална училищна педагогика  (Прочетена 34597 пъти)

Lolitka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте. Тази година и аз мисля да запиша същата магистратура. Някой ако може да ми даде номер, на който да получа повече инфо за документи, срокове и т.н.
Активен

gerganaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

ПЕДАГОГИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ - Документи за кандидатстване се приемат от 14.09.2015 г. до 30.09.2015 г. в каб. 218 (Нова сграда, бул. „България“ 236 ), 032/261 70 . Освен този телефон и аз не намерих друг, а за документите намерих това:
Кандидатите за обучение в магистърските програми подават лично или чрез други лица документи за кандидатстване от 14 септември до 16 октомври 2015 г. в деканата на съответния факултет или при инспекторите, отговарящи за програмата. За определени магистърски програми могат да бъдат определени други срокове.
Кандидатите подават следните документи:
– Молба до ректора по образец;
– Оригинал и копие на дипломата за завършено висше образование.
Оригиналната диплома се връща на кандидата веднага след сверяване с копието. В случай че издаването на дипломата е предстоящо, кандидатът подава уверение, в което са отразени средният успех от следването и успехът от държавните изпити;
– Документ за платена такса за кандидатстване;
– Документ за самоличност.

Нещо и сроковете се разминават. Повече инфо явно  на място ще трябва да се получава 
Активен

Lolitka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Много благодаря!  :-)
Активен

дияна

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, имам въпрос- Ще мога ли да запиша Магистър задочно "Предучилищна и начална педагогика", при положение че съм завършила Бакалавър и Магистър-икономист и имам към магистъра си специализация-Икономическа педагогика?
Активен

kaloyan_veselinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

да няма да имате проблем щом ще давате пари на унивеситета
Активен

дияна

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Благодаря за информацията! :) А може ли да ми обясните как стоят нещата, колко предмета са на семестър, на всички предмети ли се ходи на изпити или има и като в Търново с текуща оценка?
Активен

kaloyan_veselinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

аз съм задочно магистърска програма Социално-педагогическа работа с правонарушители предходните ми степен магистър по бизнес администрация, поне в моята програма няма текуща оценка и 5-6 дисциплини на семестър за моето за вашето нямам представа
Активен

дияна

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ок, много ви благодаря за отговора! :)
Активен

anelia-angelova93

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, интересувам се от магистърската програма на ПНУП,която е за специалисти (3-семестъра) - при нея лекциите също ли се провеждат събота и неделя и колко седмици подред са в един семестър.  :-)
Активен

angelina_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте. И аз се интересувам от магистратурата, тази която е за специалисти. Доста странно, информацията малко се разминава по справочник и по класиране. Уж в Кърджали, а има списък за Пловдив.. Къде последно ще се провежда обучението някой знае ли? И също така дали лекциите са съботно-неделни..
Активен

Зузана

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравей, колеги интересува ме ако си завършил даден предмет в бакалавърската степен и е покрит изисквания хорариум, и се подаде заявление да се признае в магистърската степен за да не се учи едно и също нещо два пъти в ПУ има ли такава опция.
Активен

Silvia77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Провет!
Има ли някой на линия в тази тема)))
Имам няколко бързи въпроса пред дилема съм, дали да запиша вашата магистратура..))
Моля, за съвет и благодаря предварително!!!
Активен