argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПУ добър или лош?  (Прочетена 1051 пъти)

Aryanmusavi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
ПУ добър или лош?
« -: 11.07.2017, 19:55:10 »

Добър ден на всички!искам да ви помоля да ми дадете мнение за ПУ.искам да кандидатставам в ПУ но има много противоречиви мнения!едни викат лошо др.викат добро.моля ви да ми помогнете и дадете мнение?! 8-)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: ПУ добър или лош?
« Отговор #1 -: 13.07.2017, 00:25:13 »

Бях студент в ПУ от 1992 до 1997, а от 1997 до сега работя в ПУ като преподавател.

На твърде общият въпрос бих могъл да отговоря по следния твърде общ начин: ПУ или която и да е друга, ако щеш най-престижна организация може само да подпомогне вътрешния ти копнеж към образование и знание, но е абсурдно да го запали или просто след известно пребиваване да си тръгнеш образован и знаещ. Познавам брилянтни учени и успели хора, завършили ПУ, познавам и изцяло неуспели хора, след години напъни в най-престижни немски университети...

Ако копнееш за образование и знание - идвай в ПУ, ако ти е удобно, ориентирай се за прогресивни хора в ПУ, а такива има мнозина и дерзай. Ако обаче мечтите ти са в друга посока - следвай ги, без да робуваш на мнението, че висшето образование е някаква ценност - не е, повярвай ми...

Пожелавам ти успех по който и път да тръгнеш!
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: ПУ добър или лош?
« Отговор #2 -: 19.07.2017, 16:39:19 »

Аз харесвам ПУ, според мен е един от най-добрите в България и си заслужава да учиш в него.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: ПУ добър или лош?
« Отговор #3 -: 17.08.2017, 10:40:04 »

ПУ - най-добрият  :heart:
Активен