argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Топматраци?  (Прочетена 840 пъти)

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Топматраци?
« -: 22.04.2018, 12:29:44 »

Здравейте. Искам да ви попитам какво мислите за топматраците? Има ли някакъв ефект от тях и заслужават ли си? Леглото ми тук в квартирата е ужасно неудобно. Не ми се иска да взимам нов матрак, защото са много скъпи, а и ако се изнеса след 1 година ще е трудно с него. Обмислям да си взема топматрак, но ми се иска да чуя и вашите мнения, защото досега не съм използвал.
Активен

stambolieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Топматраци?
« Отговор #1 -: 23.04.2018, 15:51:24 »

Моят матрак е за смяна и е супер неудобен, но чрез топ матрака вече е далеч по-добре. Ползвам го от повече от 6 месеца и съм доволна.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Топматраци?
« Отговор #2 -: 24.04.2018, 22:45:17 »

Аз също съм ЗА топматраците. Много са полезни за хора, които са под наем или по общежитията. Взех си един много добър и компактен оттук https://www.intermatrak.com/topmatratsi . И си го нося във вече 3-та квартира. Само го навивам и си тръгвам с него. Не е много дебел, но пак върши супер работа.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Топматраци?
« Отговор #3 -: 27.04.2018, 12:16:09 »

Аз също съм ЗА топматраците. Много са полезни за хора, които са под наем или по общежитията. Взех си един много добър и компактен оттук https://www.intermatrak.com/topmatratsi . И си го нося във вече 3-та квартира. Само го навивам и си тръгвам с него. Не е много дебел, но пак върши супер работа.

За мен е много важно да е лесно преносим, защото често ми се случва да сменям квартири и с пренасянето е ужас.
Активен

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: Топматраци?
« Отговор #4 -: 01.05.2018, 22:44:01 »

Това им е смисъла на топматраците. Правят старите доста по-удобни, а са и много лесно преносими. Мога да се носят и на къмпинг и на почивка и къде ли не.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Топматраци?
« Отговор #5 -: 07.05.2018, 11:22:06 »

Да, наистина е много удобно с тях.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Топматраци?
« Отговор #6 -: 07.05.2018, 14:05:56 »

Хубаво е, че не са и много скъпи.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Топматраци?
« Отговор #7 -: 07.05.2018, 22:29:35 »

Така е. Намират се на супер цени. Затова и имам няколко.
Активен