argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Как да сбъдна мечтата си?  (Прочетена 957 пъти)

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Как да сбъдна мечтата си?
« -: 03.05.2018, 23:41:22 »

От две години събирам пари за екскурзия в Египет. Бях събрал парите, всичко точно, но накрая изникнаха непредвидени разходи и голяма част от сумата замина. Много се разочаровах, защото имах доста голямо желание и бях с такава нагласа, че най-накрая ще отида и мечтата ми ще се сбъдне, но уви, не се получи точно така. Супер много искам да отида, но не знам какво да правя, без пари няма как да стане..
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Как да сбъдна мечтата си?
« Отговор #1 -: 04.05.2018, 19:13:20 »

Преди 2 години ходих в Египет, много е красиво там, но напоследък и аз нямам много пари и не мога да си позволя подобни неща, а е много хубаво да се пътува и да се преоткриват нови места. По този начин може да се научи много и човек да преоткрие себе си. В моментите, в които съм зле с парите, взимам кредити от https://cashcredit.bg/ , така че може да видиш условията как са и най-накрая да успееш да отидеш в Египет.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Как да сбъдна мечтата си?
« Отговор #2 -: 07.05.2018, 11:19:29 »

И аз съм на принципа, че всеки човек трябва да следва мечтите си и да има смелост да ги преследва, защото в един момент ще се окаже, че по-голяма част от живота ни е преминал и няма връщане назад.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Как да сбъдна мечтата си?
« Отговор #3 -: 15.05.2018, 20:39:40 »

И аз съм на принципа, че всеки човек трябва да следва мечтите си и да има смелост да ги преследва, защото в един момент ще се окаже, че по-голяма част от живота ни е преминал и няма връщане назад.

Напълно съм съгласна.
Активен

stambolieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Как да сбъдна мечтата си?
« Отговор #4 -: 25.06.2018, 11:35:18 »

И аз съм на принципа, че всеки човек трябва да следва мечтите си и да има смелост да ги преследва, защото в един момент ще се окаже, че по-голяма част от живота ни е преминал и няма връщане назад.

Право в десетката :heart:
Активен