argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Каква подматрачна рамка да си взема?  (Прочетена 1329 пъти)

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Преди 5 месеца си взех легло в комплект с матрак и подматрачна рамка. За съжаление подматрачната рамка излезе доста голям боклук и се счупи. Сега трябва да си взема нова. Реших, че няма смисъл да си купя някоя евтина, която пак ще се счупи бързо. Имате ли представа каква да си взема, не разбирам много от подобни неща и силно се надявам да ми помогнете.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Каква подматрачна рамка да си взема?
« Отговор #1 -: 08.05.2018, 12:01:46 »

Определено няма смисъл да се давам пари на вятъра. Аз съм човек, който независимо какво си купува, винаги държи на качеството и затова напълно те разбирам. Моята подматрачна рамка си я взех отделно от матрака от https://www.intermatrak.com/podmatrachni-ramki , не беше в комплект. Не бях сигурна на коя точно марка е, но сега се разтърсих заради теб и намерих бележката. Моята рамка Comfo Prestige е метална, според мен са по-здрави от дървените.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Каква подматрачна рамка да си взема?
« Отговор #2 -: 15.05.2018, 22:13:22 »

Според мен може да се намери нещо добро за към 100 лева. Има ги и не са никак лоши.
Активен

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: Каква подматрачна рамка да си взема?
« Отговор #3 -: 22.05.2018, 12:28:18 »

Ще избирам внимателно този път, за да не съжалявам след това. Ще видя и в този сайт, дано там открия вече подматрачна рамка.
Активен