argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магазин за авточасти в Пловдив  (Прочетена 1483 пъти)

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Хора, помагайте, едва се прибрах. Докато бях на един светофар, съединителят падна и малко на магия се прибрах. Следях оборотите и така успявах да сменя скоростите, добре, че бях сравнително близо. Сега ще трябва да ходя да купя нов съединител. Кажете магазин в Пловдив, където да отида, за да си купя съединител. Колата е ауди A4.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #1 -: 10.05.2018, 23:16:45 »

Сигурна ли си, че съединителят е проблемът, може само жилото да е за смяна. Иначе може да си поръчаш онлайн нов съединител от https://maxcar.bg/avtochasti/audi/ или да се пуснеш до магазина им. Не знам как ще ти е по-удобно и по-бързо. Добре, че си успяла да се прибереш и дано бързо се оправиш.
Активен

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #2 -: 10.05.2018, 23:29:09 »

Аз също уважавам макскар. Много добри неща има, а и не са скъпи.
Активен

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #3 -: 27.05.2018, 11:22:14 »

Сигурна ли си, че съединителят е проблемът, може само жилото да е за смяна. Иначе може да си поръчаш онлайн нов съединител от https://maxcar.bg/avtochasti/audi/ или да се пуснеш до магазина им. Не знам как ще ти е по-удобно и по-бързо. Добре, че си успяла да се прибереш и дано бързо се оправиш.

Да, съединителят е за смяна, вече си поръчах нов, благодаря.
Активен

диагностика

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #4 -: 07.05.2019, 09:49:21 »

Евро 07 - са евтини има китайски и средно качество няма оригинални авточасти. Има доста добър избор, но е най-добре да свалиш тази за подмяна и да отидеш с нея до магазина. Аз имах проблем с сменях ламбда сонда, и стъпков мотор и ми дадоха части които не са за моя автомобил, но после ми ги подмениха без проблем. :-D

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #5 -: 12.07.2020, 15:05:17 »

Погледни и за онлайн авточасти в този сайт. Определено са добри и съм чувала от познат, че работят на по-тънки цени, от колкото в сервизите ти предлагат нещата...
Активен

movitar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • Видеонаблюдение
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #6 -: 24.08.2020, 11:04:05 »

Ако имате проблем с отключването на автомобила или с изработка и обучение на нов ключ препоръчвам автоключар пловдив. Работи страхотно и на добри цени!
Активен

teodoran1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Магазин за авточасти в Пловдив
« Отговор #7 -: 14.09.2020, 12:12:17 »

Докато още учех в Пловдив имах проблем с парктроникът. Наложи се да си купя направо нов и помня, че го взех от autopro.bg
Активен