argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Почивка на морето  (Прочетена 1643 пъти)

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Почивка на морето
« -: 26.09.2018, 11:58:57 »

Здравейте, предложете добро място край морето за почивка, търсим добро хотелче за 3 нощувки :)
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Почивка на морето
« Отговор #1 -: 27.09.2018, 19:55:00 »

Разгледай този хотел в Созопол - https://pochivka.bg/hotel-kasa-del-sol-o546 как ти се струва? Наши познати бяха там и ни казаха, че само можем да съжаляваме, че не сме отишли с тях.. Всичко е било екстра :)
Активен

Анна Петкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re: Почивка на морето
« Отговор #2 -: 15.01.2019, 13:12:46 »

На мен много ми харесва в Созопол, въпреки че последните години е голяма лудница :wink:
Активен

teodoran1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Почивка на морето
« Отговор #3 -: 05.03.2020, 14:03:33 »

Ние вече две години ходим на море в Албена и сме изключително доволни. Отсядали сме веднъж в хотел Гергана и веднъж в Ком. И в двата обслужването беше чудесно. Плажът на Албена е чист, а във водата не плуват медузи или водорасли. Тази година също сме се насочили натам, само че се замисляме за хотел Ралица Супериор, заради СПА центърът.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Почивка на морето
« Отговор #4 -: 17.11.2020, 20:28:30 »

За почивка на море, а най-вече за чуждестранно такова не пропускайте да си направите и медицински застраховки, че все някакви макар и дребни наранявания се получават по плажовете. Аз се застраховам обикновено тук: https://iandgbrokers.com/bg и съм супер доволен.
Активен

movitar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • Видеонаблюдение
Re: Почивка на морето
« Отговор #5 -: 27.05.2022, 15:22:26 »

Ние останахме очаровани от Свети Влас. Чисто и подредено, не е такава лудница както в Слънчев бряг. Плажовете са много чисти.
Активен